Howrse gra :)

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 maja 2011 18:19
a u mnie znów bez... 😵
Ej jak myślicie konia fryzysjkiego z Pg ponad 430 i 440 za ile wystawic? :kwiatek:
pomoże mi ktoś przerzucić prysznic ? :kwiatek:
ale mnie tu dawno nie było.. ;P na howrse jestem,ale niestety szkoła nie pozwala mi teraz grać za dużo żeby nie powiedzieć w ogóle..😉
AtlantykowaPanna - wystaw konia, to oddam Ci equusy 😉

potrzebuję punkty dorastania.. oddam jak tylko zejdą mi limity..  :kwiatek: :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 maja 2011 06:53
Na jaki nick?
italiano
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 maja 2011 10:03
Wczoraj nie udało mi się pokryć  👿
dziś zobaczymy czy w końcu urodzi mi się róg
Pomoze ktoś przerzucic pare rzeczy z CR ? Odwdzięcze się punktami z lewych 🙂
mi urodził się kolejny bezróg, nie mam coś szczęścia 👿
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2011 15:23
dostałam głupawki po wiadomości od pewnego 'pokemona':

nie kupił byś może klaczy ze złotym jabkiem ma naimie jutrzenka i kosztuje 1kupon i 500Equus

Ale gdy weszłam z ciekawości na profil....
Sami zobaczcie:

POLEGA NA TYM RZE ŚLECIE MI PRZEDMITY Z CR I ZE SKLEPU DOSTAJECIE ZA TO PUNKTY .BY WZIĄĆŚĆ UDZIAŁ PISZECIE MI IMIE LOGIN I GODZINE I GDY ODPOWIEM WAM NA WIADOMOŚĆ SŁOWAMI ,,WITAM W KONKURSIE"  PRZYSYŁACIE MI PRZEDMIOT.ZA RZECZY ZE SKLEPU 10PUNKTÓW ZA TE DO 1000EQUUS,ZA RZECZY ZE SKLEPU POWYŻEJ 1000eQUUS 100PUNKTÓW, ZA RZECZY Z CR ZA 1 KUPON 1000PUNKTÓW,ZA RZECZY Z CR ZA 2 KUPONY 2000PUNKTÓW, ZA RZECZY Z CR ZA TRZY KUPONY I POWYRZEJ 100000PUNKTÓW . NAGROD -PIERWSZE MIEJSCE 1 ŻREBAK Z UMIEJĘTNOŚCIAMI PONAD 100 I Z PG PONAD 350.-DRUGIE MIEJSCE PUSZKA PANDORY-TRZECIE LAUR DEFA I 5 GRATULACJI.ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE DO 31 MAJA DO 20.00. WYNIKI OGŁOSZE 1 CZERWCA O 15.00

I gwóźdź programu...






Te dzieci są naprawdę coś nieteges.... 😵 🤔wirek:
Nie wiem po co one/oni się trudzą bo i tak Ow raczej nie zadziała w tej sprawie...naj zwyczajnie Howrse sie to nie opłaca, duzo forsy stracą jeżeli wszystko będzie tak jakby "za darmo" 🙄
BY WZIĄĆŚĆ

Pierwszy raz widzę takie słowo... Inteligencja 2-latka... Nawet moja 4-letnia siostra mówi poprawnie "wziąć"  🙄
haha  😵
tak nie na temat, ostatnio pani od niemca napisała na tablicy słowo mjut (miód) , ogarniałam to chyba z 10 minut  😵
ma ktoś na sprzedaz klepsydre ?
Pilnie kupie :
zestawy
uzde posejdona
różdżke
wode
strzałe
Dunkaa Dobre  😁  🚫
i jej tak ktoś na sprawdzianie napisał  🤔  🚫

edit: ma ktoś pomysł na przyrostek dla jednorogów Pinto ?  🙄
Notarialna też kiedyś się na takie coś natchnęłam tyle, że właścicielka ośrodka jeździeckiego ogłosiła podobny konkurs z tymi przedmiotami  😂 i te obrazki też gdzieś widziałam zwłaszcza ten 2
pokryje mi ktoś rożka? 😉 ma prywatne, wystarczy kliknąć 🙂
ja moge  😀
Bez róg...kto może pokryz mi jutro rożkę??
Pierwsze pokrycie u mnie i  ... jednorożec!  😅 W dodatku klacz.

a ja dziś dwa rogi na 6 kryć 😀
taaa a ja dziś pokryłam moją klacz i co się okazało, że arabkę pokryłam fiordem  😵 bez sensu bo zawsze na początku wybieram "pełna krew arabska" nie wiem jakim cudem ten fiord mi się tam znalazł  👿
Kto by był taki dobry i by mi rano rożka pokrył ?  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2011 23:12
Uf zrobiłam wielką czystkę w grze. Pokasowałam to co zbędne.
Oferuję pokrycie dwoma ogierami angielskimi z najwyższym PG na pokryciach publicznych. Flotes (471,29) i Uriel (419,00).
Prywatnie taniej niż na publicznych 🙂
borkowa.   silesian team
17 maja 2011 12:55
są nowe maści w ZJ !
ale nie ma gniadoszka Lullbaby_x  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się