Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 11:53
to są 2 różne siodła ale wszytkie tej samej firmy to jego jet wyjeżdżone na nim a tamto jest z szerokie konia
wątek zamknięty
A źle założone owijki Wam nie przeszkadzają??
wątek zamknięty
właśnie, owijki...  🤔
wątek zamknięty
masakra ogólnie, najlepiej to inwestować w owijki i nie wiadomo jak drogie czapraki zamiast w dopasowane siodło  🙇
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 13:35
to są 2 różne siodła ale wszytkie tej samej firmy to jego jet wyjeżdżone na nim a tamto jest z szerokie konia
dltego się zsunęło
wątek zamknięty
😂 Jak by było dobre, to by się nie zsunęło.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 16:54
Kastorkowa, ja widzę to samo siodło, no chyba, że masz oby dwa siodła tak samo wytarte, i te same puśliska i strzemiona w nich 😁
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 17:04
u nas wszystkie siodła są takie same a poza tym to pfiff beauty a siodło zsunięte jest z szerokiego konia a tamto 2 jest jego
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 17:07
Kastorkowa,  😵 To po co je miałaś na swoim koniu 🤔
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 17:23
nie moim koniu  a po to ,że innego nie było to jest koń stadniny ja go tylko jeździłam
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 17:28
Kastorkowa, no ale po co jeździsz na koniu, kiedy wiesz, że ma na sobie niedopasowane siodło 🤔 Nie rozumiem, sory.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 17:37
on był tylko na lonży
wątek zamknięty
Kastorkowa, no ale po co jeździsz na koniu, kiedy wiesz, że ma na sobie niedopasowane siodło 🤔 Nie rozumiem, sory.

a co ma nowe siodło kupić?!  🤦
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 19:47
już Noen nie będziesz mieć takich problemów bo Kastor jest sprzedany ijtro widzę go poraz ostatni.......
wątek zamknięty
noen- ale jesteś dożarta baba  🤬
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 20:02
trot, Ty chyba sobie żartujesz 😲 Dziewczyny interweniujcie, bo sama chyba nie dam rady  🤔

Kastorkowa, przykro mi, że jest sprzedany, ale mi chodzi bardziej, o to, żeby Ci uświadomić, że to siodło jest złe, i tak się nie robi, nie zakłada się niedopasowanego siodła nawet na lonże, a wydaje mi się, że na lonże nie zakłada się kantara sznurkowego i 2 wodzy, czyż nie ? Poprostu przyznaj sie, tak jeździłam, może nie wiedziałam, a nie wymyślaj owych kłamstw 😉 Wstawiłam tu bo uważam to za kwiatek, a od tego jest wątek 😉
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 maja 2011 20:08
neon kulturalnie proszę spasuj bądź idźcie na PW, bo widzę, że mi się wyświetla coś o nowym wątku, a tu ciągle ta sama bajera ... Myślę, że do wszystkich już dotarło złe siodło ...
Może by tak wystarczy ?  🙄
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2011 20:09
dajcie sobie juz spokojbo zaczyna być to niesmaczne.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2011 20:32
noen, zabawne, że teraz rzucasz się na Kastorkową, a przed chwilą broniłaś jeszcze dziewczyny, która w 100% świadomie zasuwa na towarzyskich zawodach na koniu ze złamanym siodłem 🤔 Tak - ta, która jeździła z tym przesuniętym czaprakiem, możliwe, że w takim samym siodłe jak Kastor...
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2011 20:35
a to ta noen co umarła?  👀 😁
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 maja 2011 20:35
tak
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 20:37
Dworcika, o złamanym siodle NIE wiedziałam, dopiero jak mi napisałaś, że jeżdzą na złamanym to aż mi się oczy otworzyły, mały szok, bo Masłosia dośc znam, i nie myślałam, że pozwoliłby na takie coś, ale absolutnie nie bronie jazdy na połamanym siodle bo to głupota 🤦 A Ty się czepiałaś o czaprak który się zsunął, a o to, nie było co się czepiać 😉 Nie raz czapraki się zsuwają, a jak mi sie kiedykolwiek zsunął to zauważyłam dopiero po jeździe, po pod czas jazdy nie patrze na to, czy przypadkiem czaprak jest źle ułożony 😉 Nie wiem jak Ty, jeśli Ty patrzysz, to jestes przewrażliwiona 😉
A nie tyle rzucam się na Kastorkową, tylko próbuje uświadomić, że tak się nie robi 😉 Nie zrobiłam chamskiej nagonki z wyzwiskami, tłumaczyłam to delikatnie.

edit: widzę poszedł ignor, mrrrr  🤣
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2011 20:48
ja myśle ze jestes w czołowce osob ignorowanych. Uciekam bo tu strasznie złośliwie dzisiaj. Tzn chciałam powiedziec - bardziej niz zwykle 😵
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2011 20:49
noen, nie wiem czy nie było sie o co czepiać. Moim zdaniem nie jest to normalne, że jeździ się z przesuniętym czaprakiem, będąc tego świadomym. I owszem - w trakcie jazdy zwracam uwagę na to, czy nic nie zmienia swojego położenia.
galopada_, dajmy już temu spokój...
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
20 maja 2011 20:53
Dworcika, rozumiem, ale też nie możesz być pewna, że dziewczyna na koniu, zauważyła, ze czaprak się przesunął 😉 Siodło połamane to dla mnie dno, ale ten czaprak to serio nie tak źle 😉
galopada_, chyba nie czytałaś tego wątku, jeżeli myślisz, że dzisiaj jest bardziej złośliwie niż zwykle 😁 A cd śmierci, powtarzam to kolejnej osobie, nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj 😉

ja z mojej strony kończę 🚫 bo zaraz Katija przyjdzie i się zielone znaczki posypią  😉
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2011 20:59
noen, tę pewność akurat mam - sama o tym powiedziała. Poza tym ktoś Jej te zdjęcia robił i  była to osoba ze stajni, więc jak dla mnie sprawa jest jasna.
wątek zamknięty
Aaaa dajcie coś fajnego bo znowu uczepili się jednego tematu i jeden przez drugiego mądrzejszy... 🙄
wątek zamknięty

nie za dużo?
wątek zamknięty
no chyba ciut za dużo :/
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 maja 2011 10:31
E... Z tego co widzę to koń ubrany w ogłowie do polo i ma kantar - co w tym strasznego?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.