Howrse gra :)

Pokryje mi ktos rozki ? :kwiatek: oczywiscie w zamian cos dam 😀

A co do kuponow to chyba kazdy kto sledzil uwaznie forum wiedzial, ze wyrosnie tylko 1 i kazdy nad tym ubolewal troche 🙂
ja moge  :kwiatek:
Dunkaa masz pw ode mnie 🙂
chce ktoś moze ogierka jednoroga fryzyjskiego? ; > 362.49 pg : )) tylko 10 000 i 1 kupon!
JSBach, chyba przyszedł zły czas na sprzedaże, ja nie mogę sprzedać dwóch klaczy rożków po 10 tyś i 2 kupony, przyjdzie do tego że będzie sie je sprzedawać za 500e. A i ogierek z takim PG, jeszcze za kupon to nie wiadomo czy ci pójdzie.
pg dobre wbrew pozorom. 1 już poszedł, praktycznei taki sam.

wystawie pokrycie prywatne ogrem  👀
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=3379415
Pierwszy raz przeoczyłam 18:23... Spojrzałam a tam 24 po...  👿
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
28 maja 2011 17:33
U mnie pierwszy raz róg 🏇 i do tego klaczka 😀 Nie wierzę normalnie, a miałam nie kryć, bo byłam pewna że będzie bez roga 😁
cholewcia, ja tez nie pokryłam, kurcze w prezentacji pisze żeby zgłaszać rezerwację najpóźniej 20 minut przed kryciem, mam bardzo wolny komp, a ludzie budzą sie 5 minut przed kryciem i jeszcze wpisują błędnie imie klaczy 👿 i nie zdążyłam ani komuś ani sobie wrrrr  JSBach, to super że poszedł, przynajmniej ty masz szczęście. 🙂
czekam jeszcze aż drugi pójdzie -.-
przynajmniej będzie kasa z pokryć teraz <3
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
28 maja 2011 17:49
dzisiaj mam jakieś szczęście 🙂 Najpierw urodziła się rożka, dostałam za to RO, w sumie śmieci ale w tym woda młodości 😁 jeszcze jakieś niespodzianki ? 😁
Edit: Literówka
Yea, pierwszy raz pokryłam swoją kobyłkę i od razu rożek x3 - i do tego klaczka. *.*
łał, jak dawno mnie tu nie było 🙂 to może najpierw z ogłoszeniami:

potrzebne mi są wszystkie zbędne wam przedmioty z CR 🙂 Mogę:
Zajmować się waszymi końmi, jeżeli macie ich zbyt dużo by je wszystkie 'ogarnąć'
Blupować konie szczególnie araby luzytany i andaluzy ( na tych się znam)
Kryć rogi
inne , zaproponowane przez was
Zapłatą jak już wspomniałam może być wszystko z CR oprócz konika morskiego 🙂

i drugie :


Oferuję krycia jednorożcem andaluzyjskim z PG 403,59 . Szczegóły na prezentacji :
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=259838


u mnei ostatnio zero rogów 🙁
O, Bitre super że jestes mam do Ciebie sprawę-mogę na pw?  😉
Ostatnio znalazłam stronkę z przepisami na BLUPowanie wszystkich ras koni w howrse przed 10 rokiem życia i u na prawdę wszystko wychodzi, chociaż, że ja tylko luzytany robiłam tym planem  😉 I to moje blupowanie ograniczało się do zrobienia tylko 3 głównych umiejętności  😁
http://zagroda-mgly.0wn0.com/t470-plany-na-blupowanie-ronych-ras-w-howrse  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 18:54
mitery0322, też robiłam tylko podstawowe umiejętności. Reszta potrzebna była tylko do GP 🙂
Moja klaczka ostatnio zajęła nieco ponad 400 miejsce! 🙂

Poratuje ktoś znowu punktami dorastania? Odsyłam od razu z lewych  🙇
W tym tygodniu moje najlepsze w tym tygodniu miejsce to 328  🙂
Potrzebuję Kamienia Filozoficznego! (ma ktoś na wymianę?)
Alabamka , ja mam  😉
też mam : )
Właśnie pokryłam różkę, zobaczymy co z tego wyjdzie 🤔
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 19:36
Asiaa, Ale rogi kryje się tylko o 6:23 rano albo o 18:23 wieczorem. 😵
Moja ostatnio była 163 i pewie nic wiecej z niej nie wycisnę, teraz robię młodą, może udami sie lepiej ją wytrenować, ma lepszy PG.
Mam na sprzedaą 2 źrebaki klacze rożki, angielke i hanowerkę, może ktos chętny? mogę komus wysłać jakies punkciki 🙂
Asiaa pokryłaś rożkę teraz po 20? rogi kryje się o 6.23 i 18.23.
Tak wiem ale ja kryłam na angielskim howrse 😉 i urodziła mi się klaczka różka 🏇
zrobi mi ktoś zadanie na ang z pg ?
Dunkaa ja mogę 😉 u siebie już zrobiłam🙂
szukam kogoś kto robi prezentację 😉

i kupie z chęcią objęcia i piorun zeusa 🙂 lub wymienie sie 🙂
zaćjesz ja mogę zrobic prezentację 🙂
Watrusia, ja chętnie przyjmę punkciki na italiano. 🙂 Mogę oddać z kilku lewych.
Bazik, rany boskie, nie wiem dlaczego wysłała mi sie do ciebie mieszanka, zaznaczałam punkciki 🤔
No właśnie troszkę się zdziwiłam, że mieszanki. :P ale i tak dziękuję, za dobre chęci.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się