Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dobra to kupuję 😅
właśnie zdarzają się takie 'cudeńka', w których jest tak wygodnie, że potem każde inne wydają się straszne, ale cóż to tylko wyjątki😉
noen, w takim razie zazdroszczę!🙂 ja jeszcze na takie nie trafiłam:| tzn ostatnio kupiłam sobie mega wysokie złote szpile w których super mi się chodziło, ale jednak pod koniec 18stki na którą w nich poszłam w sobotę nie czułam nóg:P ale warto było🙂

Kejsa, ryzyk-fizyk! nie są bardzo drogie, najwyżej będą stały na półce i robiły wrażenie😉 ja w swoich nawet nie musze chodzić - tylko zerkam na nie od czasu do czasu i wpadam w zachwyt😀
cieciorka   kocioł bałkański
23 maja 2011 20:30
Gienia-Pigwa, to mokasyny, nie baleriny 😉
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Szukam podobnych do tych z top shopu
👀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 maja 2011 22:13
ashtray
A sprawdzałaś w DeeZee? wydaje  mi się, że widziałam tam coś podobnego 😉
noen   A story of a fighter of our human race
24 maja 2011 14:14
ashtray, dobry wybór, one są śliczne na nogach!! 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 maja 2011 14:25
ZARA -  przez ten Twój link wlazłam na stronke i sama zamowiłam jedne Etnisy ;p

Moje Etniesy już przyszły w zeszły wtorek 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2011 14:42
Dziewczyny, mogłaby któraś sprawdzić czy u was w H&M są jeszcze te buty w rozm. 37? :kwiatek:

http://www.hm.com/pl/product/81615?article=81615-A
ash   Sukces jest koloru blond....
24 maja 2011 14:56
Pursat, dziś będę to sprawdzę! Rozumiem, że ew. kupić???!!!
Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2011 15:01
Ooo byłabym wdzięczna niezmiernie! :kwiatek: Zaraz poleci PW, żeby tu nie zaśmiecać. 🙂
Ja uwielbiam kupować buty i to jest chyba już jak choroba bo w tamtym miesiącu kupiłam 3 pary w Quazi  😁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
26 maja 2011 09:01
hanoverka - te pierwsze :-) 😀
hanoverka, z tych, zdecydowanie pierwsze 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
26 maja 2011 10:33
hanoverka, ja również jestem za pierwszymi. Cudne są  😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2011 12:11
Zgadzam się z dziewczynami, pierwsze ładniejsze 😉
Chyba wezmę te pierwsze tak jak mi radzicie, dzisiaj z okazji dnia mamy jest  - 20% 😀
Ale patrzcie jakie cuda jeszcze znalazłam!
http://www.tamide.pl/site/products/product/BLOCK_2_SRW_PINK_GREEN_YELLOW-,2598,2,55/
http://www.tamide.pl/site/products/product/L27_14_SRW_TXT_PNK_GRN_YLW-,1777,2,54/
Pursat   Абсолют чистой крови
28 maja 2011 15:56
Moje najnowsze nabytki:



a ja ostatnio kupiłam sobie w Deichmannie sandałki na 10 cm koturnie, za 70 zł, i są meeega wygodne  😍 myslałam, ze będą gorsze <3
asds   Life goes on...
28 maja 2011 21:03
A ja jutro jade na zakupy z misją!! Kupić jakieś fajne szpile w kolorze Nude, ewentualnie jeszcze jakieś sandałki 😀
Ponia   Szefowa forever.
30 maja 2011 19:16
dziewczyny jak z rozmiarówką butów w deezee?

Zakochałam się http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/platformy/bamboo_colada-32_nude_round_toe_pump.html

i chce sobie kupić, tylko ostatnio np w Venezii miałam problem bo poprosiłam tatę,żeby kupił mi model który mi się spodobał ( ale nie zdążyłam zmierzyć  :emot4: )
i mimo,że mój rozmiar to okazały sie za duże 🙁
noen   A story of a fighter of our human race
30 maja 2011 19:23
Ponia, zmierz sobie ile ma Twoja noga cm, i obok rozmiarów w deezee są podane cm 😉 Tak najlepiej mierzyć, bo cm wszędzie taki sam, a rozmiar rozmiarowi różny 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2011 09:20
Poszłam na zakupy na wyjazd w góry i wróciłam z kolejnymi szpilkami  😵 jeszcze nie miałam na nogach tak wygodnych butów, lepsze niż na płaskiej podeszwie  😜 gorzej, że podobały mi się jeszcze dwie pary i boje się, że jak tylko będę miała za co to po nie wrócę..
noen   A story of a fighter of our human race
31 maja 2011 15:39
smarcik, fotki ! 😀
Ponia Też się w nich zakochałam są piękne 🙂
jak dobrze ze hi mountain znow zaczal produkowac moje ulubione sandalki  😅
druga para identyczna i znow mega wygodne i w dobrej cenie

http://www.sfpl.pl/shop/view/Image/id/25356?context=4
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
31 maja 2011 19:59
A do mnie w końcu dotarły balerinki Atmosphere i niestety obie pary okazały się o pół cm za małe 🙁
Długość zgadza się z tą podaną w aukcji, poza tym nie pierwszy raz zamawiałam buty w takim rozmiarze, a tu klops 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
01 czerwca 2011 07:55
Dziewczyny, ma któraś z Was buty z Atmosphere? Jak z ich trwałością, wygodą?
ash   Sukces jest koloru blond....
01 czerwca 2011 07:59
systematycznie kupuje balerinki atmosphere... takie po 25-29zł. Są bardzo wygodne, ładne i tanie. Po sezonie wywalam na śmietnik i nie mam wyrzutów sumienia! Ostatnio kupiłam 2 pary rozmiar 39...okazały się za małe, ale się uparłam i nosiłam! Po 4 dniach się rozciągnęły i są idealne!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 czerwca 2011 08:04
Ostatnio kupiłam 2 pary rozmiar 39...okazały się za małe, ale się uparłam i nosiłam! Po 4 dniach się rozciągnęły i są idealne!

Serio, serio? Dajesz mi nadzieję, może też się przemęczę  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się