Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 sierpnia 2011 14:11
Kupić 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 sierpnia 2011 14:16
Mi się nie widzą 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2011 14:36
Niby sa ok, ale cos mi w nich nie pasuje, nie umiem powiedziec co. 😉
właśnie pasują mi do kiecy, którą ubieram w niedzielę
i tak dumam
mierzyłam w pepe ich szpile, zupełnie inny fason ale rozm 38 leżało idealnie i dumam
ja i podejmowanie decyzji... to jest dramat 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2011 14:38
Epikea, jezeli Tobie sie podobaja, jestes do nich przekonana i masz je do czego nosic, to bierz. 😀
Epikea, bierz, bardzo ładne są, a taka promocja już się raczej nie powtórzy  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 sierpnia 2011 15:44
Przyszły do mnie w końcu Adasie Missy Elliot  💃
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 sierpnia 2011 16:01

😜

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 sierpnia 2011 19:42
Epikea
Śliczne są 🙂

Pursat zdaje się, że to Ty masz takie długie karmelowe kozaki/muszkieterki (?) ? gdzie je kupiłaś? są idealne 🙂 widział ktoś kiedyś podobne? zwykłe gładkie, w takim właśnie kolorze. nie znoszę jakiś pierdolniczków, klamerek, ćwieczków, marszczeń itp. a producenci namiętnie coś dodają :/ nie tylko o butach mówię, szukam najzwyklejszej na świecie czarnej torebki kopertówki na imprezę rodzinną a każda ma coś co mi się nie podoba, tu cyrkonia, tam różyczka gdzieś jakieś marszczenie.. 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2011 20:40
Mam takie proste pod kolano z Zary, ale one są rude. 🙂
no to o te mi chodziło 😁 czyli jak z Zary to raczej już tylko na allegro można próbować je upolować? 🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2011 20:48
Jeżeli chodzi ci o te konkretne, to tak, bo są chyba sprzed dwóch sezonów. 😉 Ja swoje kupiłam właśnie na allegro. 😀
o masz.. 🙄 nie muszą być konkretnie zarowe ale takiego typu, bez zbędnych dodatków, w takim lub karmelowym kolorze 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2011 21:27
Większość kozaków mam z Zary, bo jeśli chodzi o buty proste, bez ozdób (a nie toleruję żadnych), to ten sklep sprawdza się w 100%. Nie orientuję się za bardzo co jest w innych sklepach. 😉
http://stylistki.pl/przedmioty/nicole-floral-nude-multi-pump-d3393-czolenka-56506/

a ja takie cuda dziś zakupiłam i kocham je miłością wielką  😍 i wszystkie smutki poszły spać, bo mam nowe szpile 🙂
Carunia świetne  😀 ale ja bym się w takich zabiła  🤣
tez myślałam, że się pozabijam, ale platforma jest dość wysoka i w gruncie rzeczy są zupełnie wygodne do chodzenia 🙂
zamówiłam te pepe 🙂 teraz tylko czekać i mam nadzieję, że będą pasować 🙇
aa ratunku ! Czy ktoś na necie widział jakieś ładne półbuty? W mojej wioseczce są 3 na krzyż a w necie jeszcze nic nie znalazłam... 🤔wirek:
Dziewczyny, wiecie może czy jakiś butowy sklep internetowy ma w ofercie takie Conversy? 😡 🙂


fin a czy to nie są zwykłe białe Conversy obszyte handmade? tak wyglądają przynajmniej 🙂
niemiłek, może i masz rację, chociaż według mnie wygląda to trochę zbyt profesjonalnie, jak na handmade 😉
A czy przypadkiem 'zwykle' Conversy nie maja inaczej zamontowanego loga?
O tu o np. Jest takie jakby 'naprasowane'. No wiecie o co chodzi w kazdym badz razie.  😁
A w tym finowych sa wyszyte. To raczej jakis specjalny model.

...tyle sie rozpisalam a i tak nie mam pojecia gdzie takie znalezc. 😂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 sierpnia 2011 13:32
Już lekko przybrudzone-wybaczcie,ale zaliczyły pierwszą eskapade 😀 bardzo wygodne,uwielbiam je 😀
Wczoraj nowe dwie pary dołączyły do mojej kolekcji  😀

Te drugie są bardzo fajne 🙂 Skąd? Były inne kolory?
Hej dziewczyny, jakie macie metody i triki na przechowywanie swych kolekcji butów - bo ja mam z tym duży problem i chciałabym to wreszcie ogarnąć... może polecacie jakieś fajne i pojemne szafy na buty czy coś
Frania, z Zary, dział dziecięcy- chłopięcy  🤣. Innych kolorów nie widziałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się