Siodło skokowe

Dava, jedna kwestia. Jest to siodlo szyte na miare na konkretnego konia, wiec istnienie modelu testowego jest dyskusyjne.
Bogdan biorac miare z mojego konia mial ze soba starsza wersje mojego (Wrotki, pozwolisz?) siodla. Zalozyl je na mega stwora i moglam sobie potestowac.... ale jaki jest sens kiedy to siodlo bylo dla innej postury konia uszyte? No dobrze, mozna bylo zalatwic temat podkladkami itp, ale wtedy idea close contakt idzie sie bujac...
Dava   kiss kiss bang bang
06 września 2011 09:31
No jasne, że nie ma testówki, która byłaby idealnie dopasowana i do konia i do jeźdzca, który testuje  😀iabeł:  Jakieś jednak ogólne pojęcie o danym modelu trzeba mieć, a kupowanie na podstawie zdjęć i opinii innych chyba nie każdemu odpowiada.

Bardzo podoba mi się cała idea Bogdanowych siodeł i same siodła również, czas oczekiwania jednak mnie całkowicie rozwala. No ale cóż, za jakość się płaci  🤣

ps: a na Maybacha czeka się max. 6miesięcy, więc jednak siodło jest czym bardziej exlusive  🙂
Ja mam lipiec 😉
próżność to ulubiony grzech diabła, jednak chętnie się dowiem, co takiego się stało, że postanowiłaś mieć siodło HB-C? przecież to CC, które nie da Ci pomocy tak bardzo od siodła przez ciebie oczekiwanej...a wydaje mi się że jakieś 5 tyg temu stałaś się właścicielka jedynego, najlepszego i doskonale dopasowanego siodła Ken Taur?
Nie wiem czy pamiętasz ale pisałam że mi się świetnie jeździło w Meredith i Siegfried 2 a to również cc są 😉

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 września 2011 11:11
Perlica własnie,co z Twoim Kentaurem? 🤔
Nie wiem czy pamiętasz ale pisałam że mi się świetnie jeździło w Meredith i Siegfried 2 a to również cc są 😉
pamiętam nawet jak dla ciebie był Prestige i nic więcej...strasznie mnie teraz ciekawi skąd pomysł na konwersję na HB-C i dlaczego tego nie uzasadniasz tak chętnie, jak wcześniej entuzjastycznie protestowałaś kiedy wyrażałem swoje zdanie na temat tej włoszczyzny?
wrotki przeinaczasz moje słowa.
Nigdy nie pisałam że Prestige i nic więcej.Zawsze jestem otwarta na wszelkie zmiany , nowości, argumenty itp.
Lubię siodła Prestige i chwalę je cały czas(mają szybki serwis, dobry marketing, wymieniają siodła używane w rozliczeniu itp),nie zawiodły mnie, Stubben- świetne jak dla mnie również, Kentaur- właśnie czekam na zakupioną na forum ujeżdżeniówkę, Equip-boskie.
Hb Contact ma super opinie, więc też się wpisałam do kolejki.Wyglądają zabójczo wręcz-dobrze spasowane dzięki Bogdanowi,koleżanka ma i bardzo chwali.A ja ufam jej opiniii ( struga mi konia to ufam w 100%).

A siodło może kosztować sto milionów ale jak nie będzie dopasowane to "dupa blada" czy to Prestige czy CWD czy cokolwiek...

P.S. i nigdy nie napisałam złego na HB-C...poza terminem który mógłby być szybszy 😀 wtedy jak szukałam siodła to potrzebowałam siodła na już bo skakałam, teraz koń ma kontuzję albo właściwie rehabilitację...więc mi się nie spieszy obecnie
srutatuta...tyle powiem 😎
dla mnie Twoje podsumowanie mojej wypowiedzi nie zrozumiałe 😵
Liczyłam na dyskusję i argumenty a tu proszę- jak zawsze 🤣
No comments 😉
dostałas łaskawe milczenie...i były do tego dwa powody:
1. nie kopie się leżącego
2. jestem zbyt leniwy, żeby robić w twoim profilu kwerendy wypowiedzi, wypowiedzi tyleż egzaltowanych, co nie popartych najmniejsza wiedzą.

wystarczy mi , ze wyszło na moje- szkoda tylko, że zabrakło Ci ikry żeby to wprost przyznać!
Wrotki - bo się pożygam. Istnieją jeszcze inne siodła niż HB Contakt  😵. To że tobie pasuje -to jeszcze nie oznacza że wszystkim będzie pasowało . Zaręczam ci że moja dupa różni się od twojej nie tylko wielkością  😉.Ja jeżdżę (rekreant) w Prestige Wersailles , i jak dla mnie jest fantastyczne 😍.Najlepsze siodło w jakim jeżdziłam (a przez 30 lat trochę tego było).  W HB Contakt jeżdziłam  i  spytaj Bogdana jakie mam wrażenia i dlaczego. W każdym razie ja nie kupię już więcej siodła jeżeli nie będzie wymierzone, dopasowane,przymierzone do konia przed zakupem i nie przetestowane przeze mnie na koniu. Swoją drogą -jestem pierwsza w kolejce na Bogdanową testówke,bo  muszę sprawdzić czy pierwsze wrażenia z jazdy nie były mylne 😁 i mam to obiecane osobiście od Bogdana  😉.
Wrotki - bo się pożygam. Istnieją jeszcze inne siodła niż HB Contakt  😵. To że tobie pasuje -to jeszcze nie oznacza że wszystkim będzie pasowało . Zaręczam ci że moja dupa różni się od twojej nie tylko wielkością  😉.Ja jeżdżę (rekreant) w Prestige Wersailles , i jak dla mnie jest fantastyczne 😍
rzygaj sobie na zdrowie. a jak minie te kilka lat, to może się wreszcie nauczysz jeździć w równowadze i będziesz wiedzieć co były warte siodła w których jeździłaś do tej pory i zatęsknisz za czymś naprawdę dobrym, ale wtedy pewnie nie będzie takiej okazji z HB-C, bo będzie kosztować tyle, co inne siodła tej klasy, czyli + 9000 pln 😁
tak to jest, jak się nie ma świadomości, to się człowiek cieszy z byle gówna, a potem w głowie mu się nie mieści, ze sam siebie tak męczył.
...monoflapy HB-C to prawdziwie profesjonalny sprzęt...niech żałują Ci, co rok temu nie wierzyli...wtedy na zamówienie tego cacka czekało się tylko 6tyg. 😉


Wrotki
Dokładnie tak  😁 jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma  😉

figaro2046 To moja dupa rozni sie od twojej  😉  :kwiatek: Tragicznie mi sie jezdzilo w Versailles, teraz jestem zakochana w swojej meredith  💘 Niestety do tej pory nie mialam okazji swojej dupy wsadzic w HB  🙁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 września 2011 19:44
Dramka, jak się do mnie ładnie uśmiechniesz to może dam ci usiąsc w "moje"  😉
Ponia   Szefowa forever.
07 września 2011 19:57
maab, rewelacyjne!

Bogdan, jaaaaa chcę już moooooojeeee dostać 😀  🏇
Zawsze sie do ciebie ladnie usmiecham  🤬
deborah   koń by się uśmiał...
07 września 2011 20:21
Bogdan, ja też, ja też 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 września 2011 20:30
Bogdan, jaaaaa chcę już moooooojeeee dostać 😀  🏇


a Tobie po co? 🙄 i tak jeździć nie umiesz  🤣
Ponia   Szefowa forever.
07 września 2011 20:36
przynajmniej będę miała  fajne siodło  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 września 2011 20:40
Ktośka - co się nie dojedzie, to się dowygląda. A kto jak kto, ale Zakały Pomorza muszę świetnie wyglądać.
[quote author=Ktoś link=topic=1249.msg1124789#msg1124789 date=1315423818]
Bogdan, jaaaaa chcę już moooooojeeee dostać 😀  🏇


a Tobie po co? 🙄 i tak jeździć nie umiesz  🤣
[/quote]

w nowym się nauczy  😉
Jurek Lipkowski jak pierwszy raz wsiadł w nasze siodło miał wrażenie,że od nowa musi nauczyć się jeździc konno  😉 nie trwało to jednak długo  😀 na jednych zawodach w tym siodle pokonał cross bez strzemion 🙂

Deb, Twoje siodło już się robi...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 września 2011 22:44
Bez jednego. 3* na MP =)
dokładnie Strzyga, bez jednego  3* na MP, przepraszam za wprowadzenie w błąd 🙂
Widze ze ludzie chcieliby wsiasc na siodlo HBC i nagle poczuc sie jak mistrz swiata:p niestety to nie jest takie proste. Ja jak dostalem moje siodlo musialem od nowa nauczyc sie siedziec na koniu potrwalo to troche czasu ale rezultaty w tym sezonie byly najlepsze w moim zyciu😀 z siodlem jest jak z koniem, to nie ono ma sie do ciebie dostosowac ale ty do niego. Jak ktos bedzie probowal dostosowac konia do siebie to albo go zniszczy albo nie wyciagnie z niego 100% mozliwosci. Tak samo jest z siodlami. Wiec zamiast poprawiac siodla ktore sa idealne, poprawcie siebie. To je st moje zdanie i nie kazdy musi sie z tym zgadzac.
Dramka, Mgławica, dzięki. Na coś będę się musiała zdecydować w najbliższym czasie
deborah   koń by się uśmiał...
10 września 2011 17:54
JurasWkkW😀, przynajmniej mogą się poczuć jak mistrz świata/Polski 😉 nie znaczy to, że od razu się nim staną 🙂
Ja też już nie mogę doczekać się tego mistrzowskiego uczucia 😎
deborah   koń by się uśmiał...
10 września 2011 20:27
Me too 😉
Ktoś jeździ w Paris Prestige? Jak wrażenia? Wyszukiwarka nic nie wypluwa więc pytam 🙂
Ja  😀 Bardzo male poduszki. Wedlug mnie meredith wygodniejsza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się