moda, ciuchy etc...

z h&m dość dawno kupiona  😉
Co sądzicie o noszeniu zakolanówek do spódnic? Mam na myśli takie grubsze, wełniane. Zastanawiam się czy sobie nie sprawić ale boję się, że może to wyglądać hmm .. wyzywająco? Jeszcze nie widziałam na ulicy, żeby jakaś dziewczyna miała więc trudno mi to sobie zwizualizować.
gdzie można dostać "kosmiczne" legginsy 🙂?
Dziewczyny pomóżcie ! Jak nazywa się firma, która ma "kosmiczne" legginsy i koszulki ?

Tymczsem kilkanaście postów wyżej...
Odpowiedź brzmiała: Black milk
wiem.Czytałam, ale gdzie można je, lub podróbki dostać.Oprócz strony blackmilk ?
ovca   Per aspera donikąd
12 października 2011 22:39
Mia zakolanówki do spódnicy są ok, jeżeli wszystko jest sensownie dobrane kolorystycznie, ale trzeba uważać, bo taki zestaw może poszerzać- bo nogi są przecięte w trzech miejscach 😉
Najwyżej kupię i wrócę do wątku ze zdjęciem, żebyście oceniły czy da się tak wyjść do ludzi 😁 :kwiatek:
Mia, Jestem zmarzluch, a lubię spódniczki, więc dla mnie taki zestaw jest bomba i często tak chodziłam. Zakolanówki wełniane do spódniczek, zakolanówki-skarpetki do spódniczek [czarne zakolanówki do spódnicy w kratkę 😍 ]
Wyglądało to mniej więcej tak:


[Sorry za jakość, ale zdjęcia są sprzed paru lat. Dobraniem kolorów też się nie przejmuj. 😉 Młoda byłam i mroczna bardziej niż zwykle. 😉 ] Tylko zwykle ubierałam dłuższe spódniczki, bo ta na zdjęciu deko za krótka. Tylko fakt, wełniane zakolanówki mocno pogrubiają nogi. I, jak widać na załączonym obrazku, lubią zjeżdżać.
Czy wyzywająco... ano, trochę tak, ale sporo i tak zależy od dobrania reszty.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 października 2011 09:01
Ja mam 2 pary zakolanówek (jedna wełniana, szara, a druga na styl skarpet jeździeckich, beżowa z rombami z boku) i nóg nie pogrubiają, nie zsuwają się też- chyba że zakładam nogę na nogę, za to moim zdaniem skracają (już i tak moje krótkie) nogi- szczególnie te kontrastowe- jeśli założę do nich czarne kalosze i czarne legginsy, to muszę uważać, żeby nie było masakry 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
13 października 2011 15:08
Ja noszę bardzo często zakolanówki do spódnic i nie wydaje mi się, że to było wyzywające. 😉
Dziewczyny jak macie zdjęcia to pokażcie jakieś swoje przykładowe zestawienia z zakolanówkami  :kwiatek: Ostatnio też mnie korci  żeby kupić ale wydaje mi sie że w mojej szafie nie ma nic co można połączyć z nimi  🙄
Jakoś brak mi pomysłu
Pursat   Абсолют чистой крови
13 października 2011 15:27
Wpisz sobie w google "overknee socks". 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 października 2011 15:41
Zakolanówki świetna sprawa 😉
Mam tylko dwie pary ale zamierzam kupić więcej.
Nie sądzę by było w tym coś wyzywającego, według mnie w kontrastowych kolorach można nawet założyć do eleganckiego stroju.
Może po weekendzie będę miała jakieś zdjęcie.
Moje nogi do najdłuższych nie należą, a jak jeszcze obetnę je botkami powyżej kostki to już w ogóle będzie tragedia :/
Pursat   Абсолют чистой крови
13 października 2011 19:19
Zawsze możesz założyć kozaki. Ja bardzo lubię zakolanówki połączone z kozakami z luźniejszą cholewką:

ja noszę właśnie takie grube zakolanówki do glanów i wg mnie wygląda nieźle i w żadnym wypadku nie wulgarnie 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 października 2011 09:07
Pursat - przecudowne, idealne kozaki! Ależ zazdroszczę!
ovca   Per aspera donikąd
14 października 2011 09:31
Pursat ja szukam takich kozaków od dwóch sezonów! skąd je masz?  👿
Pursat   Абсолют чистой крови
14 października 2011 09:40
Dziekuję. 🙂 Tylko wam pewnie chodzi o takie najprostsze, gładkie, bez żadnych ozdób, a one mają z tyłu złoty zamek. 😉 
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 października 2011 09:59
Dokładnie, bez ozdób, bez przeszyć, bez zbędnych dodatków... Aczkolwiek i złoty zamek mogłabym chyba przeżyć 😉

Zdradzisz skąd one? Zara?
Pursat   Абсолют чистой крови
14 października 2011 10:13
Zgadza się, z Zary. Namiętnie przeszukuję allegro, bo zdarzają się nówki zarowe ze starszych kolekcji. Właśnie takie proste, kawałek skóry + podeszwa, nic więcej. 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 października 2011 18:53
Ja dziś w moim osiedlowym sklepiku znalazłam wymarzone buty - proste oficerki, czarne, zamek z tyłu. PIĘKNE! Cena idealna, wszystko oh i ah, ale.. przecież nie mogło się to dobrze skończyć  👿 Rozmiarówka zaczynała się od 36, które w rzeczywistości było co najmniej rozmiarem 38, o ile nie większym  🙁


Edit: Literówki.
pod jakim hasłem szukać sukienki/ spódnicy która jest z przodu krótsza a z tyłu długa prawie do ziemi?
coś takiego: http://forum.szafa.pl/addon.php?53,module=embed_images_ftp,file_id=563120
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2011 09:06
Może asymetryczna?
Jakie rajstopy do czarnej sukienki (takiej do połowy uda) ? Tylko mam problem bo chcę do niej ubrać szare szpilki i nie wiem z jakim kolorem to połączyć aby to wyglądało jako tako...
Egonowa, a cieliste, cienkie? Czy w grę wchodzą jednak tylko bawełniane?

Kupiłam podkolanówki 😀 Jutro postaram się zrobić zdjęcia i rzucić na pożarcie jak to wygląda 🙂
Właśnie problem polega na tym, że w cienkich chyba zamarzę, bo dopiero ok.20 mam wyjsc z domu...gdyby było nieco cieplej to nawet bym sie nie zastanawiała.  🙂
potrzebuje jakiejś strony polskiej lub zagranicznej z sukienkami oprócz asosa i victorii, ktoś coś?  :kwiatek:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 października 2011 23:44
Pomocy, potrzebuję kiecki na urodziny kuzynki i nie potrafię nigdzie, ale to dosłownie nigdzie znaleźć takiej sukienki, jakiej potrzebuję!

Rzuciła się może komuś w oczy GDZIEKOLWIEK sukienka mniej więcej o taka?:


Dla mnie ważne jest, aby miała ramiączka i była może trochę dłuższa, ale już kij z tym, wzór też już mało istotny, chodzi mi o taki krój 😉 Gdzie szukać, pod jaką nazwą? POMOCY  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się