Top model-zostań modelką

Ja też przeczytałam gdzieś, że Anja Rubik i agencja D'vision odstąpiły od współpracy z programem. Ciekawe, ciekawe...
jestem w polowie oglądania, i nie widzę jeszcze jakiegos wielkiego faworyzowania Olgi.

w pierwszym wyjsciu najbardziej Olga mi się podobała, M. i A. takie sztywne jakies.

Ania mnie smieszy strasznie, za kazdym razem jak kamera na nią najezdza to najpierw jest usmiechnięta, a potem robi taką niby namiętną i kuszącą minę, jakby chciala zeby telewidzowie ją dosiedli wirtualnie 🙂 nijak mi sie to na miejscu nie wydaje, wyglada jakby się zapominała i usmiechała a potem skojarzenie "cholewka, mialam byc seksi!" i zmiana miny od razu 😀

i zwróciłam uwagę większą na Michalinę, i macie rację, ma faktycznie wielkie karczycho, i jabłko adama:o
Isabellebyła faworyzowana, np  wielokrotnie Janiak wspomniał mówiąc do Krupy ,że Olga Twoja faworytka (czy jakoś tak ) ble bleble..

Ja słyszałam to parę razy.
oj ja przegapiłam , że to Papierska
Zaczęłam oglądać i wyłączyłam po 20 minutach. Szkoda mi czasu na taką bzdurę.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 grudnia 2011 15:54
Oczywiście... żeby była oglądalność to gacie z cyckami muszą być na wierzchu...

Cóż dziwaczna, nieudana próba podszycia sie pod japońskie cosplay według mnie.
To był pokaz bielizny, więc chyba powinny być cycki i gacie na wierzchu  😎
baffinka, nie, bielizna powinna być ukryta pod płaszczami. 😁
ale te kostiumy jako dodatki do bielizny bardzo mi sie podobały. szalenie pomysłowe i takie bajkowe, super!

a co do wygranej olgi, bardzo sie cieszę, kibicowałam jej, super sliczna i skromna. a jesli chodzi o jej wczesniejsza karierę, nie jest to chyba zabronione prawda? przeciez masa dziewczyn miala juz sesje komercyjne, np ta laska z playboya starsza, wiec skoro bylo to dozwolone, zeby wczesniej wystepowaly, to dlaczego akurat w wypadku olgi to nie fair?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 grudnia 2011 16:12
taaa.. nie wiedzialam ze tak wyglada "pulchniutka" dziewczyna... i argumenty, ze przebiega przez furtkę jako "na pewno ustawione" ...





naprawdę wyglada na "pulchniejszą i grubszą" niz Ania?

Karolinaaa no tak, jak zwykle masz racje  😁
ale te kostiumy jako dodatki do bielizny bardzo mi sie podobały. szalenie pomysłowe i takie bajkowe, super!

nie były zbyt oryginalne http://www.pudelek.pl/artykul/36272/anja_rubik_gwiazda_pokazu_victorias_secret_foto/
Scottie   Cicha obserwatorka
08 grudnia 2011 16:49
Ja odniosłam wrażenie, że Ania troszkę przytyła między tym odcinkiem z Paryża a tym wczorajszym. Twarz zaokrąglona i udziczka jej sie zrobiły.
a co do wygranej olgi, bardzo sie cieszę, kibicowałam jej, super sliczna i skromna.


A ja odniosłam zupełnie inne wrażenie co do jej skromności 😉.

Generalnie chyba wolałabym gdyby wygrała Ania... ale moje faworytki i tak odpadły już dawno  😁  I to faworyzowanie Olgi na finale, przesada...
a co do wygranej olgi, bardzo sie cieszę, kibicowałam jej, super sliczna i skromna.

Olga skromna?  😲 

W zasadzie nie wiem co gorsze, ciapowatosc Ani czy za duza pewnosc siebie Olgi.
mnie się skromna wydawala. nie slyszalam z jej ust niczego rownemu "teraz jestem taka ladna, taka szczupla", pewna siebie to znaczy nieskromna?

przeciez masa jest ludzi pewnych siebie, ale skromnych, nie wyciągajacych swoich osiagniec pod poziom chmur.

chyba ze jakas jej wypowiedz mi umknela 🙂
a co do wygranej olgi, bardzo sie cieszę, kibicowałam jej, super sliczna i skromna.

Olga skromna?  😲 

W zasadzie nie wiem co gorsze, ciapowatosc Ani czy za duza pewnosc siebie Olgi.


Dokładnie!
Ania moim zdaniem była faktycznie dziecinna, ale zmieniła się bardzo na plus. Olga z kolei od początku wydawała mi się zarozumiała, za  bardzo pewna siebie, a wypowiedź Doroty na jej temat tylko potwierdziły moje przepuszczenia 😉
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 grudnia 2011 19:20


Oliwia się zaczyna pokazywać chyba.  😀
Ja odniosłam wrażenie, że Ania troszkę przytyła między tym odcinkiem z Paryża a tym wczorajszym. Twarz zaokrąglona i udziczka jej sie zrobiły.


Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę, że Ania na pewno mam tendencje do bycia pulchną, w końcu te kilogramy z przeszłości nie wzięły się z powietrza.
Musi na siebie dziewczyna całe życie uważać.
jak był odcinek z jedzeniem to nie uwazała zbytnio i zagryzala kurczaka biala czekolada:P
Dlatego mówię, że na pewno jeść lubi  😉
mnie bardzo do myslenia dala ta sesja, wg mnie jest bulimiczka. osoba gruba chcąc schudnąć nie pakuje w siebie duzych ilosci jedzenia i automatycznie przyzwyczaja się do mniejszej jego ilosci. a Ania pchała w siebie bardzo duzo, jak dziewczyny mówiły. osoba, która normalnie się odchudzała, pracowała nad sobą, bardzo balaby się jesc tyle, zeby nie przytyc. chyba, ze ma pewnosc, ze się balastu zaraz pozbędzie. dokładnie to samo bylo z tą jedzeniową sesją.

Olga schudła znacznie, ale wyglada pięknie. jest szczupła, ale bardzo bardzo zdrowo i promiennie wygląda. zauwazylam, ze jak stały wszystkie trzy obok siebie, to Olga ma najbardziej proste i najdluzsze nogi z nich.

oczywiscie moja opinia moze nie byc miarodajna, olga mi sie podobała od początku, razem z Dorotą.
Uważam, że Oldze przydałyby się jeszcze ćwiczenia, bo po zdjęciach wyżej wstawianych, np. brzuch nie wygląda jak u modelki z wybiegu.
Ale buzię ma ciekawszą od Ani bez dwóch zdań.

Co do Ani, to niekoniecznie.
To była sesja= bezkarne pozwolenie na jedzenie  😉
Dodatkowo, może było to ustawione, cholera wie  😉
Isabelle, zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Ja byłam grubą nastolatką, i co bym nie robiła to nie chudłam. Ok. 20ki schudłam ponad 25 kg i byłam chuda, i mogłam jeść bardzo dużo i nie tyłam. Wyregulowała mi się gospodarka hormonalna, która jest czasem zachwiana podczas dojrzewania. U mnie w rodzinie większość kobiet tak ma.

Dlaczego uważasz, że osoby szczupłe nie lubią jeść? Niektórzy mają jednak to szczęście, że jak się przejedzą to później mają chwilowy wstręt do jedzenia i bilans wychodzi na zero  🙂

A jeśli chodzi o zagryzanie kurczaka czekoladą - ja tak mam. Dzisiaj jadłam chleb własnego wypieku z masłem orzechowym i angielską marmoladą pomarańczową i zagryzłam to wędzonym pstrągiem. Nie widzę w tym nic złego  🙂

Ania powinna była wygrać - to ona najbardziej przyciągała uwagę projektantów w Paryżu.
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 grudnia 2011 20:29
effyenne: Jak się czujecie dziewczyny?Czy uważacie,że Olga zasłużyła na zwycięztwo? Do Olgi-zuch dziewczyna! Trzymałyśmy za Ciebie kciuki! Brawo!

Michalina Manios: Było o wiele więcej dziewczyn w programie, które zasłużyły na zwycięstwo w programie. Moim zdaniem Olga nie jest pełnowartościową modelką.

Kawecan   Jeździec bez konia...
08 grudnia 2011 20:37
Isabelle już to cytowałam stronę czy parę temu.  😉
ojejku, bardzo przepraszam :kwiatek:
Ania na podlinkowanym przez was zdjęciu strasznie grubo wygląda!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się