Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
24 grudnia 2011 14:42
Lychee cudny! 🙂 Po czym jest?
jak zawsze kochalam zime i swieta, tak w tym roku ich szczerze nienawidze ;]

niech juz bedze 26 proszeprosze

ode mnie swiatecznie:


[lub wersja dla odwaznych
😁 ]



EDIT: nawet sie nie zmiescilam na 969... ehh... Xmas suck
mils po Acorino chyba, 5 latek mu stuknie w przyszłym roku  🙂


mitery0322 dokładnie, jedyne dobre w święta jest tylko jedzenie, no i przerwa od szkoły  😁
Lychee, no właśnie- jeszcze przerwa od szkoły się liczy. Poza tym nic mnie w świętach nie rusza. 😉
mitery0322 dokładnie, jedyne dobre w święta jest tylko jedzenie, no i przerwa od szkoły  😁


I prezenty!  😅
Arroch u mnie prezentów tyle, co kot napłakał - czekolada i jakiś drobiazg  😉
U mnie standard, czekolada z wkładką, ale od siostry mojego Taty w tym roku dostałam konia na biegunach prosto z Danii  😜
zawsze chciałam mieć konika na biegunach  🙁
Ja już na mikołąja dostałam termobuty, a to i tak dużo 😎
Alabamka, ja też 🙁
Marzenia się spełniają: dostałam aparat. 💘 A oprócz tego kasę, książkę, mascarę i kredkę do oczu. W tym roku Mikołaj zajebisty. 😜
Moim prezentem w tym roku było głównie siodło, chociaż dostałam je miesiąc temu. A oprócz tego mam zamówione termobuty, jakiś czas temu kupiłam też kask. Także koński Mikołaj przez cały miesiąc mi towarzyszył. Dzisiaj pod choinką znalazłam dwie pary spodni, dwie koszulki, od siostry książkę i kalendarz "Dotknięcia", cień do oczu w dwustronnej kredce z Max Factor i dużo słodyczy 😀
Marzenia się spełniają: dostałam aparat. 💘 A oprócz tego kasę, książkę, mascarę i kredkę do oczu. W tym roku Mikołaj zajebisty. 😜



Jaki aparat  😍 ?
Canon 600D. Właśnie się ładuje i zaraz testuję. 😀
Moim prezentem w tym roku było głównie siodło, chociaż dostałam je miesiąc temu. A oprócz tego mam zamówione termobuty, jakiś czas temu kupiłam też kask. Także koński Mikołaj przez cały miesiąc mi towarzyszył. Dzisiaj pod choinką znalazłam dwie pary spodni, dwie koszulki, od siostry książkę i kalendarz "Dotknięcia", cień do oczu w dwustronnej kredce z Max Factor i dużo słodyczy 😀


Mi też mikołaj towarzyszył przez miesiąc  🙂 Dostałam 2 derki treningowe, bryczesy jeansowe, bryczesy w kratkę, bluzę, tunikę, 2 t-shirt'y, kolczyki, termo polar sportowy, termo kurtkę i termo bluzę  🤣
Jeszcze konikowi zrobiłam prezent i dostał z kolegami kilkanaście worów marchewek + smaczki i owijki w szachownicę.

Jeszcze jutro do rodziny w kielcach na ' po wigilię ', chciałam dostać kasę żeby sobie jeszcze w styczniu ujeżdżeniówkę kupić ale zobaczymy co wymyślili  😀
Wszystkim wesołych świąt i siadam do stołu  😉
buziaki świąteczne dla naszego kącika 😍
Ja dostalam wisiorek z konikiem jedynie i cos slodkiego ale u mnie rowniez mikolaj mozna powiedziec z byl wczesniej bo dostalam siodlo. z reszta rodzice mi za konia caly czas placa wiec ja na prawde nic nie chce 😀
Kawecan   Jeździec bez konia...
24 grudnia 2011 18:18
Ja w tym roku lusterko, kamerkę internetową, słodycze, 10 zeta, długopis, bransoletkę... chyba tyle.
A od samej siebie Terminarz jeździecki, parę kosmetyków i 2 lakiery do paznokci.  😉
u mnie też wczesniej a pod choinką tylko słuchawki 😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 grudnia 2011 19:22
Tak głupio trochę ale zawsze tutaj zaglądam i czytam więc chcę wam wszystkim życzyć Wesołych świąt  😉 😉
Bajka też składa życzenia. 🙂
mils   ig: milen.ju
24 grudnia 2011 20:07
Ja dostałam ten futerał na skrzypce, o którym parę stron wcześniej pisałam. 🙂 No i "kasę", o której Mikołaj zapomniał i musi nadrobić. 😁 Dalsza część prezentów jest już świąteczno-urodzinowa, więc dowiem się dopiero za tydzień, co jeszcze ciekawego będę użytkowała. 🙂 Ale... Wkurza mnie, kiedy cała prawie rodzina składa mi życzenia, żeby moje marzenia się spełnił i żebym dostała konia... Chciało mi się wtedy płakać, ale byłam dzielna. 😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 grudnia 2011 20:26
ode mnie też życzenia 🙂
spokojnych, wesołych, zdrowych 🙂 i metalowych  😎
To i ja składam najlepsze, wbrew pozorom całkiem szczere i zdecydowanie najwspanialsze życzenia świąteczne małolatom!!!
Przede wszystkim spełnienia marzeń, także tych niespełnialnych, radości i żeby każda chwila była właśnie tą chwilą :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
24 grudnia 2011 21:13
Atamanka dziękujemy za takie piękne życzenia... :kwiatek:
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 grudnia 2011 21:25
A tak swoją drogą... czy mając 13 lat ewentualnie wliczam się do małolatów ? ; )
Kawecan   Jeździec bez konia...
24 grudnia 2011 21:35
No dużolatą to ty nie jesteś.  🙄
Pierwszy raz po znalezieniu prezentu płakałam że szczęścia. Stałam i ryczałam bite 20 minut. Kocham moją siostrę miłością wieczną 😍 a, i mam nowy telefon, wybaczcie błędy, ale tego nie ogarniam 😵
LOL

Chyba wyroslam z chwalenia sie prezentami. Tak jak sie spodziewalam - do dupy i nie trafione. Jako rozpieszczony jedynak nie lubie dostawac prezentow

Sama sobie zrobie prezent i bede miec szczurki 💘
Canon 600D. Właśnie się ładuje i zaraz testuję. 😀

Moje looove  😍

No dużolatą to ty nie jesteś.  🙄

Przepraszam, padłam  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się