Howrse gra :)

Q -> wystaw Philotes' Stroke na xofkate, ja już wystawiam na pl 🙂
Wystawione 😉

Mam jeszcze 2 wolne wymiany jakby ktoś był zainteresowany  😀
Exile,teoretycznie każda z nas z forum chce zarabiać na koniach xD A taka okazja kupić za 500 i drożej sprzedać... ;P Mam pytanko. Kupujecie te kupony za kase? Bo chyba bez kuponów jakakolwiek hodowla nie ma sensu. Trzeba konia wspomóc w umiejętnościach itd ;p
Ja nie zabraniam nikomu 😉
Sama nie raz nie dwa tak robiłam... niemniej jednak te konie dużo warte nie są, a mnie trafiają się w życiu momenty, kiedy chcę być miła 😉
Po dłuższym namyśle wystawię je w sprzedażach po 5 tysiaków... może się ktoś skusi.

😀
A ja wystawiłam dwa źrebaki pinto. Jeden dobry, ponad 100 umiejętności, GP 564 i na razie 8080 🙁 Jeszcze 5 godz aukcji.
Podbiją 😉
Pewnie jak zwykle aukcja rozkręci się na kilka minut przed końcem
Kto chce dostać śnieżką? 😉
JA!  😀 iguhh 😉
Wysłałam zaproszenie. 😉
Przejmę każdy rzut śnieżką ;P Wręcz dam się trafić xD Nesca92
Ja również poproszę o rzuty 🙂
Dodaj do znajmych i rzuć! 😀DD
http://www.howrse.pl/member/social/friendCreate?login=Licjanna

chce ktoś zatrudnić rymarza z podwyżkami co jakiś czas?

edit: opłaca się ja daję jabłko za klepsydrę ?
tobie tak 😎
Nesca zaakceptuj to pierwsza dostaniesz śnieżką 🙂 jak kogoś rzucę, to odrzucajcie w miarę możliwości na com, ok? :kwiatek:
Konik, nie opłaca się 😉 teraz za ZJ dostaniesz om 😉
A ja sprzedałam dzisiaj arabke GP 350 z zestawe harmoni za 31 tys 🤔 To sporo jak na takie geny, no nie?
Jeśli zestaw nieużywany, to na .com są ludzie, którzy zapłacą i 60.000...
a konie ze złotym jabłkiem chodzą minimum za  45.000
😉

Edit: Komu śnieżkę na COM?
tez poprosze sniezka 😀 login Jiska 🙂 odwdziecze sie ktos chetny?
Edit: Komu śnieżkę na COM?

mnie wybierz! mnie! 🤣
zaprosiłam do znajomych 😉
Co najlepiej robić, żeby śnieżki dostawać?
Ja również poproszę o rzuty śnieżką, kogo jeszcze nie mam w znajomych - zapraszajcie - Qenticaa

Moje oferty wymian aktualne  🙂
Wkurza mnie zadanie, żeby zarobić 1000 na zabawach z towarzyszami i te cholerne aukcje, których nie potrafię wygrywać.... I to, że do sprzedazy bezpośrednich dopiero za 4 dni będę miała dostęp. No i brak kasy na howrse mnie wkurza... tylko 14 tys 🙁
Może mi ktoś sprawdzić, czy moja prezentacja się wyświetla jak trzeba? Ostatnio mam z nią trochę problemów  😜

edit: Jeszcze jedna prośba, kupiłby ktoś ode mnie konia na com za kupon? Kupon oczywiście od razu oddam, konia jak tylko będzie się dało też, mogę dać w prezencie Apollo's Lyre, którą dostanę za to dokonanie  :kwiatek:
Supppperrrr, mam znów bana.. ZNÓW 😵 😵 Więc czyim kontem się zając ? 😁
za co?  😲
złapałam 4 PD na com, wiem. że mało kto gra tam intensywnie, więc pytam, kogo rzucić, żeby się nie zmarnowało 🙂
Za niby multi 😵 wchodzenie do kogoś przez hasło i takie tam. :/

wabankowa pozdrawiam Cię, uważaj, bo wszystkich teraz banują.. 😉
a miałaś kilka kont, czy tylko zaglądałaś? bo nawet jak znałaś hasło, to przecież to nic złego :/
Miałam drugie konto.. Ale mam to gdzieś.  Ale uwaga uwaga, dla howrse wchodzenie przez hasło to mutli 😉
Widać, że ostro się zawzięli

Edit. Ciekawe skąd oni wiedzą przez jakie hasło się wchodzi...
A ja walczyłam o wysoki ranking i dupa. Byłam już 42 -.-  fajnie dostać drugiego bana i mieć świadomość, że inni za to nic nie dostają :/  plus wcale za drugim banem nie kasują konta 😁
Rozdaję pd na com, jak ktoś by chciał - zaproście do znajomych, nick Qenticaa  🏇

Ponawiam prośbę, może ktoś spojrzeć na moją prezentację na pl, czy wszystko z nią ok?  :kwiatek:

A tak poza tym, ja np. gram z młodszą siostrą z jednego laptopa, czyli że co, mogą nas wziąć za multi? Gramy ju tak ładnych parę miechów i nikt się nie czepia  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się