Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

http://forum.galopuje.pl/f,zapuszczanie-grzywy-u-konia,51452,0.html#


Fragment:

DLATEGO TEŻ:
Taką długą grzywę mają konie sportowe ( szczególnie te do ujeżdżania ) by koń wyglądał
ładniej i dostał wyższe noty ( niektórzy sędziowie nie mogą się oprzeć pięknie wyglądającym koniom , szczególnie tacy dla których liczy się ile koń jest wart , a nie jego wnętrze i temperament )

STWIERDZENIE:
Więc nie polecam długiej grzywy ( znaczy takiej do łopatek , bo do szyi jest spoko )
bo za dużo z nią zachodu ( chyba że posiadasz konia który jest na poziomie zaawansowanego ujeżdżania )

😂 😂 😂
wątek zamknięty
hah, wnętrze konia brzmi co najmniej dwuznacznie 😂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2012 14:56
Jestemzlasu napisała komentarz dlaczego kobita 20lat jeżdżąca konno szuka pomocy u 14 letnich qniarek zamiast trenera, odpowiedź: 14 latki czasem więcej mogą pomuc niż doświadczony trener... 😜
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
22 stycznia 2012 15:04
no tak, bo mają "świeże" spojrzenie i innowacyjne techniki  😂
wątek zamknięty
ha, ha, ha 😂

tez to dzisiaj czytalam myslalam, ze padne!!!!
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
22 stycznia 2012 15:14
Jesteśmy podporą jeździectwa.  😎
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2012 15:20
Uważam, że dobry trener powinien mieć max 15 lat 😎
wątek zamknięty
Miałam przed chwilą zmęczeniowy kryzys, bo po owies byłam, u Rodziców i  w Castoramie, zrobiłam boksy, obiad, koniska po obiadku znowu na padoku, niedługo do stajni, bo pada i już się wściekają, wypiłam pół piwa i podsypiam przed RV... ale mnie obudziłyście  😀 kocham ten wątek, doskonałe 😀

Na pewno 14-latki mogą pomóc w czyszczeniu "koffanych konisi", przerywaniu grzywy lub pleceniu grzywy - bardziej niż trener. Mają więcej cierpliwości do tego 😀 Już widzę trenera przez prawdziwe, duże T, jak walczy z grzywą konika ;p Chociaż może dla odprężenia, kto wie??

Ale teorie piękne...od razu człowiek wie, co robić, żeby zawody wygrywać. Po kiego aniołka trenować, dziergać, uczyć się? Wystarczy grzywa odpowiednia i galopuje.pl xD
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2012 15:23
Akurat tekst o wyższości 14latek nad trenerem był w wątku o tym, jak to koń nie chce galopować na jedną stronę 😉
wątek zamknięty
klik  🤔
Robimy napad na quniareczki?
Rejestracja trwa kilka sekund a ile uciechy.  😁

wątek zamknięty
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
22 stycznia 2012 17:28
Pagotta  Ale nie zapomnij o ,,sweet'' nicku ,żeby nie nabrały podejrzeń.  😎 Proponuje... coś w stylu lovehorsiaczkinastoprooo  czy coś w tym stylu.  🤣
wątek zamknięty
Może i nie kwiatek ale rozbawiło mnie sformułowanie: Gdy są długo zamknięte w boksie, nieraz reagują ze spokojem, ale są smutne. Innym razem są podrażnione i popadają w złe nawyki.  🤣

--> http://www.galopuje.pl/konie,zle-nawyki-koni-czesc-1,12124.html
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 stycznia 2012 22:52
A ja myślałam, że podrażniona to może być np.: skóra  😁 A tu proszę  😀 Nasza wspaniała polska języka, która być doskonale rozumiana 😁
wątek zamknięty
Mozii a czy Twój koń jest podrażniony?!
wątek zamknięty
klik  🤔
Robimy napad na quniareczki?
Rejestracja trwa kilka sekund a ile uciechy.  😁


Jest mój komć! (juleczkakluseczka) 😀
wątek zamknięty
Ja nic nie chce mowic ale dzieci to piszace w to wierzą i te co czytaja przenoszą to na realne zycie i prawdziwe konie... .
Sama mam w stajni dwie takie mistrzynie jedna jeździ 3 miesiace, 2 10 razy siedziała na koniu, ale maja swoje koniki i teraz wzajemnie sie trenują, a na dokładke zaczynaja uczyc innnych.
Wiec nie wiem czy to taki dobry pomysł tam komentowac i popierać nawet dla żartu takie rzeczy... .
wątek zamknięty
użeranie się a bycie chamskim to zupełnie dwie różne rzeczy.
Bronisz honoru w ten sposób? to co będzie za 10 lat? kij baseballowy bo ktoś krzywo spojrzał?


Hej ale o co ci chodzi? Odzywałam się do tej kobiety w sposób kulturalny, więc nie zarzucaj mi nie wiadomo czego. Co takiego zrobiłam że mówisz takie rzeczy? Przeklinałam do niej? Groziłam swoimi znajomymi? Czy tylko ripostowałam na swój sposób? Chyba się pogubiłaś, a być moze, co gorsza, nie czytałaś początku.
A nawet jeśli będzie, tak jak przewidujesz, to nie rozumiem co tobie do tego.
I nie chcę być niegrzeczna, ale nie mówi mi co powinnam, a czego nie. Tak się składa że mam rodziców, a na forum pokazałam to żeby inni zobaczyli.
Pozdrawiam
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 stycznia 2012 11:19
W tym momencie popieram Hypnotize bo te qniareczki to biorą na serio i jeszcze się któraś zabije albo co gorsza krzywdę koniowi zrobi.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 stycznia 2012 13:55
Mozii a czy Twój koń jest podrażniony?!


No jasne! Jak go fstrentne móchy obsiondom  😁 zawsze i wszędzie  😁 A Twój nie?
wątek zamknięty
Julie pewnie docenią Cię za pisanie prostym językiem, a nie jakieś doświadczone by jakimiś dzifnymi słofami mófiły i nie wiadomo o co chodzi  🤔
wątek zamknięty
Biczowa, tutaj jest racja, ale chyba zadanie 'niewinnego' pytania i czekanie na ciekawe odpowiedzi nie powinno być szkodliwe 😉

wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 stycznia 2012 16:26
Pytania jak najbardziej 🙂 sama mam przy tym ubaw ale odpowiadanie na niektóre pytania w prześmiewczej formie gdzie treść ewidentnie namawia do złego to już pewne ryzyko, że osoba pytanie zadająca może skorzystać z takiej odpowiedzi  🤔 Jest to śmieszne, fajne i sama się przy czytaniu takich rzeczy bawię ale potem dociera do mnie że ktoś może serio skorzystać z takiej rady i to jest trochę przerażające  🤔wirek:.
wątek zamknięty
fakt faktem, można się nieźle uśmiać czytając co niektóre rady i pytania, ale my nie wiem kto jest z drugiej strony ekranu... może nie PokeEmMoNiaStaA QuniaRkaA.! tylko zagubiona dziewczyna, której nie stać na jazdy w lepszej stajni z wykwalifikowanymi trenerami czy instruktorami i porad szuka w internecie. i głupimi radami i żartami możemy jedynie zaszkodzić...
wątek zamknięty
hahahahaha, padam jak czytam wysyłane przez was linki. ludzka głupota nie zna granic-jakie to adekwatne. ten wątek jest wprost IDEALNY na poprawienie samopoczucia  😁
wątek zamknięty
http://forum.galopuje.pl/f,gumowe-oficerki-do-jazdy-konnej,72546,0.html#73080


Koleżanka która chce wstawić konia do prestiżowej stajni, gdzie potrzebny jest "kłus w miejscu" i "przeplatanka" oraz skacze 150cm nie rozróżnia butów do jazdy 🙂
wątek zamknięty
Bo się kłusem zajęła i takie przyziemne pierdoły jej nie  w głowie 😀 LITOŚCI i WYROZUMIAŁOŚCI!! 😉 ;P 😁
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 stycznia 2012 17:41
mnie się podoba że sztylpy to skórzane czapsy 🙂
wątek zamknięty
Cóż, nasza przyjaciółka ciekawie się opisała na galopuje.pl!

"Interesuje się jeździectwie (ogólnie sportem). uczyłam się jeździć w PONY-CLUB w Strzeszynie/poznań. Obecnie jeżdżę w Niwce która znajduje się w Puszczykowie. jeżdżę od 1 czerwca 2010 roku POD OKIEM INSTRUKTORA (wcześniej jeździłam u gospodarza na srokatym kucu MALINIE. BYŁAM SAMOUKIEM)

Tu już, moje drogie, żartów nie ma! Umie sporo, bo była samoukiem. ALE JUŻ JEŹDZI  Z INSTRUKTOREM, więc lada moment nie pozostanie nic, jak tylko zazdrościć 🙂

Natomiast wiemy już, że jeździ w Puszczykowie 🙂 I ta cudowna stajnia, wymagająca piaffów, przeplatanek i tak dalej - musi być w bliskich okolicach Poznania. Może ktoś nam ujawni gdzie tak jest?? 🙂
wątek zamknięty
Julie ależ się dyskusja wywiązała w wątku o ciągach na galopuje.pl po twojej wypowiedzi 🤣
wątek zamknięty
gdzie to jest 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.