Końska rewia mody cz.VI (2012)

przecież moderatorzy muszą skopiować z forum ten obrazek... ehh...
jest ktoś doinformowany w tej sprawie?
bo nie wiem, czy ściągać już obrazki ze szmato, żeby zapamiętać kolekcje...
wątek zamknięty
nie popadajmy w paranoję...
wątek zamknięty
przecież np. w sklepach internetowych nie powinni usuwać nic, więc, no stress...  🤔
wątek zamknięty
Dziewczyny,  gdzie ewentualnie mogłabym dostać jakieś czapraki ze starych kolekcji Eskadrona? Jest sens pisać do jakiegoś sklepu?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 stycznia 2012 15:15
w mustangu trochę jest ale cena sie nie zmiejsza
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2012 15:26
Nie no, bez przesady, fotki w szmato są udostępniane za pozwoleniem autorów, więc nie widzę żadnego problemu 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2012 15:35
przecież np. w sklepach internetowych nie powinni usuwać nic, więc, no stress...  🤔


mogliby. w sklepach, które są pośrednikami i nie mają bezpośredniego zezwolenia producenta na wykorzystywanie zdjęć katalogowych np.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2012 15:44
w mustangu trochę jest ale cena sie nie zmiejsza


Ale sprowadzają na życzenie, o ile oczywiście rzeczy są jeszcze dostępne w Eskadronie. Tylko czeka się 7 lat z hakiem 🙂
W Equishopie też. Np. ściągnęli nam dralony i jeszcze sprzedali z 30% rabatem. Jestem w niebie 🙂
wątek zamknięty
emptyline, a z jakiej kolekcji dostałaś dralona?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2012 16:25
Teraz z Coffee-Berry. Z Mustanga ściągane były microfasery z Royal-Navy, a w Equi, jeszcze jakoś latem udało się dorwać przez magazyn dralon Navy-Green.
wątek zamknięty
no to ładnie 🙂
wątek zamknięty
[quote author=borkowa. link=topic=79630.msg1274460#msg1274460 date=1327503906]
przecież np. w sklepach internetowych nie powinni usuwać nic, więc, no stress...  🤔


mogliby. w sklepach, które są pośrednikami i nie mają bezpośredniego zezwolenia producenta na wykorzystywanie zdjęć katalogowych np.
[/quote]
chyba, że w sklepie robiliby foty np. czapraków, które przyjadą, swoim aparatem, np. pracownik robiłby foty 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2012 17:34
tak. wtedy jest ok 🙂
wątek zamknięty
nie ma co panikować, prawdopodobnie ACTA nie podpiszą, albo nie będzie tak źle, myślcie pozytywnie !  😁
wątek zamknięty
borkowa. nie ma za co 😉 najlepiej bierz oba :P
masakra z tym ACTA..  jak podpiszą,to będzie źle xD
wątek zamknięty
zalcia97 właśnie nie mogę...  🤬 albo ten albo ten  😵 ja nie szmatoholik 😡
wątek zamknięty
borkowa. a jaki zwierz?  jak ciemniejszy to  bierz violeta, a jak jaśniejszy to aubergine. One wyglądają ładnie też odwrotnie,ale tu by się przynajmniej odznaczało.
wątek zamknięty
zalcia97 Skarogniady  😀iabeł:
wątek zamknięty
borkowa. hm. Weź violeta! Najwyżej sprzedasz albo coś :P  zależy co lubisz,jak stonowanie bardziej to aubergine, a jak ma się odznaczać to violet 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2012 18:07
violet jest be. weź aubergine 😉
wątek zamknięty
Też jestem za Aubergine  😉

Sushi, patrz też na ebay.de. bardzo duży wybór ale za przesyłkę czasami sobie krzyczą prawie tyle co za czaprak czy kantar  😀iabeł:


Co do ACTA, to chyba powracamy do epoki kamienia łupanego...  🤔wirek: Po co nam będzie internet, te fora wszystkie, sklepy, itp. Będą mogli wpaść antyterrory przez nasze drzwi wejściowe albo i przez balkon, przez coś nieumyślnego  😂 MP3 też można będzie wyrzucić i te wszystkie Ipad i Tablety... No bo do czego będą służyć  🤔
Ale moim zdaniem nie przejdzie ten projekt... Za dużo pieniędzy stracili by wszyscy zainteresowani, nawet podejrzewam ci, którzy to wymyślili  😉
wątek zamknięty
na allegro zaczeli wystawiać equishopowe wyprze ......  😤 😤 2 czapraki w w 2 dni plum i burgundy .... to jest chore i wcale już nieśmieszne  🤔wirek:
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 stycznia 2012 19:56
Medziiik, mówisz masz. Mnie też się stone podoba, ale to chyba nie jest nasz najlepszy kolor. 🙂
Burza, Nikitaa, Lizzy, tinkerbell,  :kwiatek:
Sei, wyładniała dziewczynka, co?  😁  Mnie też się okropnie podoba marone, swoją dorgą pasują do niego idealnie owijki anky hazel, uwiecznie to innym razem.
Livia, na żywo jasper jest jeszcze ładniejszy  😜 Dziękujemy 🙂
Tinkerbell, szczerze przyznam, że kantar nie jest mój, tylko pożyczony do fot, więc nie wiem jak i gdzie 😉

Więc jeszcze stone:


I kantarek:


EDIT: chociaż patrząc po szmatoholikach to kantar może być z kolekcji nightblue/moon ???
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 stycznia 2012 20:07
arivle to drugie foto jest super! I ruda wygląda w nim obłędnie!  😎
wątek zamknięty
arivle BOSKO!! w tym impulsie!
wątek zamknięty
basteros, absolutnie się nie nadaje do stawiania, tak samo ma prawo umrzeć po zdeptaniu przez konia, ludzi, wywaleniu jej 😉 pancerne skrzynki to w LM lub Obi a nie te 🙂

arivle, nie no serio- mogłabym mieć tą szmate, cudny!!
wątek zamknięty
arivle - ale tu zaszalałaś  😍
wątek zamknięty
arivle - ... zmieniłaś mój pogląd na świat ! 😀 ruda wygląda MEGA!  😍
wątek zamknięty
arivle- jak byś planowała się pozbyć stona to jestem pierwsza w kolejce 😁 bajecznie w nim Rudej!
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
26 stycznia 2012 05:59
😎 -> wiecie dziewczyny co to oznacza? 😀... a kto ostatnio był pierwszy, przed Niemcami z pewną jakże pożądaną przez większość informacją.. ? Więcej zdradzę później.....   😎  👀

edit. mam nadzieję, że ta informacja jeszcze się tutaj nie pojawiła  😁 choć nie widziałam, żeby coś takiego było..  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.