Stajnie w Lublinie

Karmelek, przed startem zawodnicy kręcą się na tym brukowanym podjeździe przed halą? I jest ta mała rozjeżdżona rozprężalnia na dworze? Jeśli tak to faktycznie fatalnie.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
23 stycznia 2012 17:54
Było małe koło na starej hali, a tam przed wjazdem dosyć ślisko i sporo ludzi się kręci, przynajmniej tyle, ale ja i tak wiem, że Pikera stać na więcej i skoro mają robić tyle zawodów w naszym województwie to wszystko powinno być wreszcie dopięte na ostatni guzik, ruszmy to w końcu!
Hmmm, generalnie zgadzam się z Karmelek1700. Zawody ogólnie rzecz biorąc fajne, podłoże w porządku i wgl. Nie będę narzekać za bardzo, bo podobało mi się 😉 Ale ta rozprężalnia na kółeczku o średnicy 15 m, gdzie było ze 20 koni na raz? Ja na przykład nie odważyłam się tam rozprężać ze względu na bezpieczeństwo, bo mój koń kopie i atakuje inne konie. Musiałam pójść rozgalopować go na wybiegu, gdzie podłoże było typowe dla aury jaka panuje teraz na dworze. Oczywiście, pogubiliśmy przy tym podkowy i parę razy mało nie leżeliśmy.  Albo genialne ustawienie przeszkód do rozprężenia- dwie osoby skaczące w tym samym momencie musiały się zderzyć, nie było innego wyjścia 🤔

Ale tak jak już pisałam, generalnie podobało mi się 😀 😀 😀
ACHTUNG ACHTUNG !!!

W dniach 17-21 LUTY jest możliwość przyjazdu do LUBLINA i okolic weterynarz KASI ŻUKIEWICZ z Warszawy.

Możliwość badań ogólnych , usg , shock wave (najlepszym urządzeniem dostępnym w Polsce) , MASAŻY oraz AKUPUNKTURY koni .

Dodatkowo jest możliwość przyjazdu wet. Mateusza Hecolda - wszelka diagnostyka , badania kupno-sprzedaż , rtg cyfrowe i inne .

Zbieram zainteresowanych do około 10 lutego najpóźniej . Wszystkich zainteresowanych oraz informacje pod moim numerem : 603 613 133

Dziękuję i proszę o udostępnianie tej wiadomości 🙂

Pozdrawiam
Jak z cenami pensjonatów w lublinie??? Bardzo wazne musze przeniesc konisko bo robi sie zle z jej kopytkami :/

pomóżcie
kurcze przydałoby się uaktualnić listę stajni bo trochę się pozmieniało...
Była bym bardzo wdzieczna o jakies informacje o stajniach 🙂
i moja Wikusia też 🙂
czekamy na wasze posty 🙂
Mam teraz trochę wolnego czasu, więc można do mnie na maila powysyłać aktualne dane o stajniach. Wysyłajcie na oficjalnego jkolstrung[małpa]wp.pl albo jako wiadomość na facebooku. Bo tutaj zaglądam na wyrywki.
Bischa   TAFC Polska :)
24 stycznia 2012 21:26
Nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem, ale Krasnystaw to wasze województwo. Czy ktoś zna tą stajnię? Klub Jaskółka chyba się nazywa. Może bywa tam ktoś z Was, zna konie? Chodzi mi o konia na zdjęciu z linka. Dzierżawiłam go na wyścigach pare lat temu. Byłabym wdzięczna za jakieś informacje na jego temat i czy do tej stajni da się komunikacją (jakąkolwiek) dojechać.
Jeśli to zły temat, poproszę o przekierowanie.
Bischa to SO Białka 😉
Bischa   TAFC Polska :)
24 stycznia 2012 21:45
A tam klub jakiś jest? Macie może kontakt do jakiegoś instruktora kogoś stamtąd? Kiedyś pisałam na maila SO Białka w sprawie Ormena i mieli mnie w głębokim poważaniu, raz go widziałam na liście przetargowej.
http://www.bialka.arabians.pl/
tylko tak mogę Ci pomóc, jedynie moja rada tam pojechać i na miejscu zapytać o konia. Ale czy Ci pomogą???  🙄
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2012 13:46
Ech, trzeba będzie w totka grać namiętnie i wygrać i biedaka wykupić stamtąd. Miał chore nogi (nie pamiętam co z nimi miał, ale coś poważniejszego) a teraz biedny pracuje w rekreacji. Wykupiłabym nawet gdyby nie nadawał się na stępowe wypady w teren. Skoro już kiedyś mi nie odpisali kilka razy, to teraz też nie odpiszą. Zadzwonię do nich jak super pracę znajdę pewną, za dobrą kasę, albo w totka wygram. A do Białki się na pewno wybiorę jak kasa będzie na wyjazdy, można tam dojechać czymś poza autem?
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2012 14:27
O super, dziękuję Ci bardzo! :kwiatek:
Czy znajdą się chętni na konsultacje ujeżdżeniowe w czasie ferii? Cena zależna od ilości uczestników.
Więcej informacji już za parę chwil. Chyba, że uznacie to za reklamę, to wtedy szukajcie w ogłoszeniach 😉
ja bym może się pisała , a z kim i gdzie ?
W Famaguście. A z kim, to jeszcze jest do ustalenia. Mamy 1 pewną kandydatkę. Na pewno będzie to osoba myśląca zarówno o koniu jak i jeźdźcu. Bez brutalności wobec konia. Raczej o nieznanym nazwisku 😉
Dobrze byłoby wiedzieć ile osób będzie na pewno chętnych na takie treningi, bo wtedy będzie można zadzwonić, podać liczbę osób i dowiedzieć się konkretnie o cenę i zarezerwować termin.
My z B.! Ale w przyszłym stuleciu 😉
Arroch, znajdź sobie konia i poćwicz sama siebie. No zrób ten tłum! 😀
Szkoda konia na mnie, jeszcze coś popsuję i co będzie? Są w FMG dużo lepsi ode mnie niech sobie ćwiczą, ja pofotografuję 😉
Jasnowata o Kasię chodzi?!?!?!?!?! jeśli tak to ja! ja! ja! koniecznie ja!
Nerunia, niestety, ale nie o Kasię 😉
Wiadomo coś czy w Bystrzejowicach jest jakiś wolny boks?  🙂
Arroch skoro ty ta gorsza i fotografować to ja co? sprzątać kupy na hali w trakcie treningów chyba :P

ale mimo wszystko ja się pisze rzecz jasna 😉 z kim by nie było to nam się mądre ujeżdżenie przyda 🙂
Super! Trenerka będzie dla każdego! Nie myślcie sobie, że trzeba nie wiadomo jak jeździć, żeby skorzystać z konsultacji. Przecież tylko ja depczę kapustę w FMG. Reszta skacze 😉 Im nas więcej tym cena niższa!

Tak tu wszyscy jęczą, że nie ma z kim jeździć, nic się nie dzieje, a jak ktoś coś próbuje zorganizować, ściąga trenerów, to nagle chętnych nie ma. Ej no, korzystać!  😅
Arroch skoro ty ta gorsza i fotografować to ja co? sprzątać kupy na hali w trakcie treningów chyba :P


Ale Ty jeździsz cały czas, a ja nie pamiętam kiedy ostatnio na koniu siedziałam tak naprawdę, nie tylko na stępa 😉 Ja mam jakieś wypalenie materiału, w ogóle nie ciągnie mnie na cudzego konia...

Jasnowata oczywiście że trzeba, żeby nie było wstydu...

Jasnowata oczywiście że trzeba, żeby nie było wstydu...


E tam. Po to są takie konsultacje, żeby powychodziły błędy i żeby je ponaprawiać. Np. ja tu się chwalę, że "ciungi" robię, a przyjedzie trenerka i nagle przy wszystkich wyjdzie, że nie potrafię poprawnie ustępowania zrobić, hehe 😉 Ale co tam, trzeba się uczyć.
A Ty Arroch masz jeszcze czas żeby przypomnieć sobie jak się jeździ. Jasny użyczy grzbietu :P
Czakra już jest troszku ogarnięta, więc myślę, że nie będzie aż takiego wstydu jak na 4 latkę... gorzej ze mną! ale nie ma innej opcji, muszę skorzystać! Proszę tylko o szybkie info co do terminu, godzin itp., bo muszę ustalić grafik w pracy!!!

A czy wiadomo kto będzie te konsultacje prowadził? Bo z dotychczasowych wpisów trundo się zorientować... czy znana jest dokładna data? Jak długo będą trwać? Czy istnieje możliwość zostawienia konia "w pensjonacie", tzn czy będą boksy dla przyjezdnych na czas konsultacji?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się