Kącik Małolata...:D

Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2012 16:11
Again trzymaj się, wiem aż za dobrze jak to jest  🙄  :kwiatek:
Mnie wkurzają chłopcy (bo facetami tego nazwać nie można!), dla których kobieta to tylko dupa i cycki. Taka pusta maszyna do obmacywania. Drażni mnie to niesamowicie.
Anderia no to masz nieciekawe towarzystwo. Będziesz trochę starsza, to będzie więcej normalnych chłopaków. Ja coraz częściej na takich trafiam 🙂 Niestety taki wiek. I stwierdzam generalnie, że z naszym społeczeństwem jest coraz gorzej  🤔
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2012 16:22
No wiem, oni niestety dojrzewają wolniej  😀iabeł:
nie badz 2 dni w stajni a na pewno cos sie stanie! Mlody rozplatal sobie brzuch i pokopal sie z innymi, na udzie tez ma sliwe i kuleje 😵 czyli jutro zabawa w weterynarza
borkowa.   silesian team
07 marca 2012 16:43
dwa sprawdziany: geo i matma, ajć, umrę marnie  😂
rumka   niezbadane są wyroki boskie
07 marca 2012 16:57
Po wczorajszym siedzeniu nad książkami do 5 rano nie mam na nic siły a sprawdzian i tak zawaliłam  😵
Konina rozwaliła sobie troszkę łepol po zabawach z koleżanką i ma full energii w dupsku  🙄
mitery ten niemiecki kantar idealnie pasuje jej kolorystycznie ale ta 3 to tak na styk  🤔 a i jak nas już odwiedzisz to zostaniesz wylizana od góry do dołu przez Rudą i jej boksową koleżankę  😁
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1330099#msg1330099 date=1331137392]
nie badz 2 dni w stajni a na pewno cos sie stanie! Mlody rozplatal sobie brzuch i pokopal sie z innymi, na udzie tez ma sliwe i kuleje 😵 czyli jutro zabawa w weterynarza
[/quote]

Biedaczek ;( weci są fajni 😀
edit: Ida, fin, Wy na prawdę macie w otoczeniu chłopaków których to nie interesuje?  🤔

Chłopaków, których nie interesuje tylko piwo, pilot i seks? Oczywiście, nie wiem czemu Cię to dziwi. W Twoim otoczeniu takich nie ma? Inna kwestia, że trochę inaczej to wszystko wygląda w gimnazjum, a inaczej w maturalnej klasie.

niemiłek, zdrówka dla Młodego 😀
Again owszem  😉 dokładnie jak mówi fin co innego gimnazjum a co innego liceum 😀
ja jestem w drugiej klasie, jednak moje liceum to raczej intelektualisci co też pomaga przy selekcji tych "dojrzałych" do swojego wieku chłopaków  🙂
Arroch moj nawet bardzo 😁

fin dzieki, taki fajny kon a zarazem taki tepy 🙄

spokojnie, moi chlopcy zaczeli dorastac dopiero teraz wiec trzeba czekac 😎
niemiłek no więc właśnie, ja po klinikach znam dużo fajnych wetów, lub przyszłych fajnych wetów  😁 nie martw się, mój Badzioch to też trochę pół główek, zawsze wsadza łeb albo inną część ciała tam gdzie nie trzeba 😉
Arroch moj jest taki zaczepny w stosunku do Skarego, a jak ich rozdzielisz to nie ma mowy nawet. fajny, skoczny, fajnie sie rusza ale maluuutki niestety 😕
.
EwuśCa ale jakimi? dajacymi kwiaty?
mils   ig: milen.ju
07 marca 2012 17:59
Trzymajcie za mnie kciuki. Rezygnuję ze słodyczy i wszystkiego, co zbytnio zdrowe nie jest. 😀 Właśnie rozgościłam w lodówce jogurciki. 😁
.
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2012 18:24
mils kciukasy są. Jogurty są dobre! Da radę nimi zastąpić słodycze - czego dowodem jestem ja już od prawie 3 miesięcy  🙂
No i chciałam się pochwalić.
Ważę 57,9 zamiast 61,1  💃
I już tak od tygodnia, więc to nie jest chwilowe wahanie wagi  😉
właśnie wchłonęłam jogobellę brzoskwiniową  💘 a do tego pieczywko chrupkie 😉
mils,  :emota200609316:
Ja kiedy się ważyłam jakieś dwa miesiące temu, nie byłam z siebie zadowolona. Dwa tygodnie temu staje na wadzę, patrzę i prawie 4 kg w dół.  😀
Śniegu nie ma, czas na rower.  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2012 18:37
niemiłek, znowu zmieniłaś avka i Cię nie poznałam. chociaż miałam chwilą zwiechę, kto takie coś może mieć w avku. dzisiaj mam same zwiechy, mózg mi nie pracuje  😵

wybaczcie Dziubaski, nie mam siły tego wszystkiego czytać, ogarnę jutro  :kwiatek:

powiem tylko, że dzień otwarty był... dziwny. miałam Echelonkę w grupie którą oprowadzałam  😍 😍 i jakąś dziwną dziewczynę która jarała się totalnie wszystkim, skakała i piszczała, przeszkadzała ludziom prowadzącym prezentację poszczególnych sal lekcyjnych i profili klas, praktycznie wyrwała mi ramię ze stawu i w ogóle miała jakieś dziwne ADHD. odważyłam się poflirtować z kimś z kim chciałam zrobić to już dawno i zrobiłam to przy jakichś 20 nieznajomych osobach, kilkunastu znajomych i trzech profesorkach  😜 nigdy w życiu się nie ogarnę.
poza tym pół godziny stałam przed wejściem w cienkiej koszulce i machałam jak debilka zieloną łapką na kijku, przywaliłam koledze w łeb za co będę pytana z angielskiego w piątek  😡 pół godziny tańczyłam "skrzypka", belgijski, emeryturę na hawajach i "płynę" (nie wiem czy znacie, takie tańce integracyjne), później przez ponad godzinę latałam po dwóch piętrach + piwnica... padam na pyszczek )-:

edit: a miałam krótko opisać...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 marca 2012 18:41
eeeh u mnie się powoli układa  💘
ale ponawiam pytanie fin: Naprawdę macie w otoczeniu tylko chłopaków, którym wystarczy piwo, pilot i seks?  🤔
jutro trening, nie moge się doczekać ale się też trochę obawiam  🙄
dzisiejszy sprawdzian z polskiego poszedł mi tak dobrze, że aż podejrzane (szczególnie, że to matura rozszerzona a ja dopiero w drugiej klasie)  😲



Odpowiadając po kolei, najpierw o chłopakach 🙂 Powiedziałam w sumie zbyt ogólnie, ale jakoś nie narzekam na chłopaków z mojego towarzystwa czy na mojego chłopaka, bo są naprawdę cudowni 🙂

Ja dopiero wróciłam z pogrzebu..nie lubię tego. Dziwnie się czułam strasznie na nim... 🙄

I co do treningu dowiedziałam się dzisiaj, że jutro mi się szykuje mega zaje*iście trudny trening 😲 straszaki i te sprawy. Jadę na zawodach 70cm i 80cm  😜
Hermes czekam na zdjecia z zawodów !!  😜
<a potem opijamy>  🥂
mitery ten niemiecki kantar idealnie pasuje jej kolorystycznie ale ta 3 to tak na styk  🤔 a i jak nas już odwiedzisz to zostaniesz wylizana od góry do dołu przez Rudą i jej boksową koleżankę  😁


No to Rudziszon łeb ma wielki 😁 Druga część zdania nieco mnie przeraża, no ale cóż 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 marca 2012 18:45
idaczerwcowa, będzie kilku fotografów, więc zasypię was, że będziecie krzyczeć "DOŚĆ!" 😜 Kochana Ty to wiesz jak mi poprawić humor 😁 ale opijamy tak, żebym ja potem do domu trafiła 😁
ale opijamy tak, żebym ja potem do domu trafiła 😁

Hermes łeee to nie ma po co  😂
To ja już życzę powodzenia na zawodach!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 marca 2012 18:53
idaczerwcowa, a chcesz mnie przenocować? 😁 bo ja do pociągu nie trafię 😂
Superdonkey, nie dziękuję, coby nie zapeszyć :kwiatek:
Facella wiesz ze ja czesto avki zmieniam. no kto moze miec YMASow w avie jak nie ja 😁
idaczerwcowa, a chcesz mnie przenocować? 😁 bo ja do pociągu nie trafię 😂

albo Ty u mnie bo moi rodzice często wyjeżdżają  😜
dogadamy się jeszcze, na razie wygraj te zawody !!  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2012 19:00
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1330310#msg1330310 date=1331146477]
Facella wiesz ze ja czesto avki zmieniam. no kto moze miec YMASow w avie jak nie ja 😁
[/quote]
właśnie nikt  😁

widziałaś TT? zleciałam z krzesła normalnie  💘

Hermes, szalone wysokości, nie zabij się! trzymam kciuki, kiedy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się