Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

http://www.photoblog.pl/gawraa/118040433  Notka rewelacyjna...

http://www.photoblog.pl/wacusiowa11/118196603  1) Aż nie wierzę, że owo dziewcze ma 16 lat patrząc po wpisach. 2) Jeżeli to jest większy boks, to ja umiem fruwać.


http://www.photoblog.pl/komcia302/115901035/kochanie-d.html Co tam jest w mordzie? 👀

http://www.photoblog.pl/daniella283/118196017/nugat.html#id-1692815 Mam nadzieję, że to nie jest boks tego konia...
wątek zamknięty
Ręce opadają...  😵
Jeszcze jej odpowiedzi: "co ona taka brudna ;O?
bayhorses - 19 min. temu
Brudna bo brudna nie dało się doczyścić ;p
zrobtosam - 5 min. temu
nie wygląda nawet żebyś próbowała
bayhorses - 3 min. temu
No widzisz, fajnie że ty czyścisz tak świetnie swoje konie!"
Mary Army, zdaję się, że to wędzidło z werblikami ( takie do zapinania do kantara).
konikikoniczynka, łoo matko!  🙁
Edit. dopisek
wątek zamknięty
😲 😲 😲Zamurowało mnie. Świetnie...a do brudnych koni na Skaryszewie trzeba się było przypierdzielać. Ale takie coś - a to już w porządku? Cholera, ludzie nie myślą.   🤔wirek:
http://www.photoblog.pl/bayhorses/118101834/zefir-d.html Gówno pozasychane gównem, ale kopyta  😲


Właśnie miałam to wstawiać.
Jak można konia do takiego stanu doprowadzić  🤬
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
18 marca 2012 18:30
Oglądając zdjęcia tej dziewczyny mam wrażenie że ona o prosu nie czyści swojemu koniowi nóg jak są brudne ; o No bo po co ; /
wątek zamknięty
Nigna - samo odpadnie  😲 🙄
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
18 marca 2012 18:48
konikikoniczynka -to nie jest boks, tylko wejście przed taką hmm..stodołą (?) tylko po to, by konia na chwilę przywiązać czy coś 😉 Zdjęcia boksów są w innych notkach (tam chyba gdzieś na 2 stronie)
wątek zamknięty
konikikoniczynka ostatni link to mój photoblog, koń stoi przywiązany w stodole. Takiej zwykłej, gdzie na wsi każdy takie ma . 😉 Boks ma drewniany który stoi obok, te jasne 'paski' to prześwity między deskami, jak we wszystkich takich stodołach, więc spokojnie. 😉 Okienka w boksach mają, więc jest tam jasno. Nawet dorzucę zdjęcie tego miejsca, gdzie koń stoi przywiązany, tylko akurat dziś koń był przywiązany na jeden uwiąz i stał bardziej po prawej stronie.
wątek zamknięty
Dlatego tylko stwierdziłam, że mam nadzieję, że tam konie nie stoją.
Na szczęście ja na wsi nie mam takiej stodoły 😀 Po prostu nie zmieściłaby mi się i zawsze to mniej syfu (choć pewnie może być wygoda)
wątek zamknięty
Może, że ostatnio był tu dialog z koniareczką pochwalę się też moim. 🙂
Dziewczyna ma( miała bynajmniej rocznikowo wtedy kiedy z nią gadałam 11 lat), a znam ją z pewnego Rancza gdzieś w południowych stronach Polski. Jej imię i nazwisko ocenzurowane ~~ a moje &&

~~  (28.08.2011 22:59)
o rany toteraz jestes taka dorosla ty nie umiesz tanczyc i nie chodzisz na imprezy ile ty masz lat?

&& . (28.08.2011 23😲0)
wystarczajaco

&& (28.08.2011 23😲0)
a impreza to nie tylko siedzenia w barze do 5 rano
czy sie upic do nieprzytomnoscie
to po prostu posiedzenie ze znajomymi

~~ (28.08.2011 23😲0)
a czy ja tak mowie

&& (28.08.2011 23😲0)
spedzenia milo czasu
wlasnie tak to odebralam

~~ (28.08.2011 23😲1)
eeee pieprzysz tak

&& (28.08.2011 23😲2)
bo nie ogarnam jak mnie mozna nazwac tipsiara
napisalam to koledze z ktorym wczoraj siedzialam
to was wszystkich wysmial

~~ (28.08.2011 23😲3)
tak to w dupie cie mam zdziro

~~ (28.08.2011 23😲4)
debilko suko ma cie w dupie

&& (28.08.2011 23😲4)
ze co ? chyba zapomnialas ze po wieczorynce kochana

&& (28.08.2011 23😲4)
ciekawa co na to powieddza twoi rodzice

~~ (28.08.2011 23😲4)
spierdalaj suko zrub loda tacie

&& (28.08.2011 23😲4)
to jest obrazanie i to jest karalne wiesz ? 🙂

&& (28.08.2011 23😲5)
wiesz ze mogę z tym sobie jutro pieknie z tym isc na policje ?

~~ (28.08.2011 23😲5)
tak
jasne

&& (28.08.2011 23😲5)
a zalozysz sie ?
🙂😉_
ciekawo kto bedzie mneiec racje



Oczywiście policja to tylko były pogróżki, bo nie miałam ochoty zniżać się do jej poziomu, a był jak widać bardzo niski i dalej prowadzić ta beznadziejną rozmowę. Część wyżej, której nie opublikowałam tu nie wiele się różniła od tej. Ja się boję czym będą mogły się pochwalić kolejne pokolenia... Bo jak na razie to tylko głupotą.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 marca 2012 21:14
Jeju co was napadło na wstawianie tu prywatnych wiadomości o.O Po pierwsze to są wasze sprawy, po drugie kwiatków w tym nie widzę dziennie dostaje co najmniej jedną głupią wiadomość od dzieciaka "lofającego moje filmiki" czy napalonego zboczeńca który mnie nie zna ale chętnie pozna o.O  Nie wstawiam tego nigdzie choć niektóre są okropnie śmieszne, w razie czego blokuje delikwenta i po sprawie.
wątek zamknięty
patt140 po pierwsze to PRZYNAJMNIEJ a nie BYNAJMNIEJ   ❗
wątek zamknięty
Oczywiście policja to tylko były pogróżki, bo nie miałam ochoty zniżać się do jej poziomu, a był jak widać bardzo niski i dalej prowadzić ta beznadziejną rozmowę. [...]

Pogróżki też są karalne. Poza tym ta rozmowa osiągnęła poziom zerowy- nie tylko ze strony "~~". Nie wiem po jakie licho prowadzi się jakąkolwiek dyskusję z takimi ludźmi. Ani to mądre, ani przyjemne.   🤔wirek:

Ps. a umieszczanie na forum takich wyzwisk (nawet, jeśli to cytaty) jest obrzydliwe. Kultura przede wszystkim, ehe..
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
20 marca 2012 16:24
wątek zamknięty
wątek zamknięty
"Uwielbiałam jak Daria się cudownie ganaszowała"            🤔
faktycznie, cudownie, jestem wniebowzięta!  🙄
wątek zamknięty
No jestem zachwycona...nie ma jak dobry ganasz... Ba, moja ma nawet 2 ganasze 😀
wątek zamknięty
[url=http://www.photoblog.pl/angelxdx/118344654#id-1709872]http://www.photoblog.pl/angelxdx/118344654#id-1709872[/url]
świetny sposób na przyzwyczajanie konia do siodła.. mogła jeszcze na noc do boksu je założyć -,-
wątek zamknięty
powiem wam ,że spotkałam się z tym sposobem wiele razy wśród handlarzy.
Konie często na początku stały CAŁY dzień w boksie z siodłem lub były z nim puszczane luzem.  Nie wiem , jak jest w przypadku tej laski, ale lepsze to, niż wsiadanie na hurra tego samego dnia po założeniu siodła. Na pewno jest to bezpieczniejsze i dla konia i dla jeźdzca .
wątek zamknięty
co kto woli  🤔
wątek zamknięty
A moim zdaniem to czysta głupota...A od czego jest lonża?! Tez napisałam komenta pod tym zdjęciem, ale został chyba usunięty :/ Widziałam kiedys jak kon, chcąc sie podrapać zablokował sobie szczenke w strzemieniu...Dziki szał i krew! Jest wiele opcji na to, że koń zrobi sobie krzywde...Nie lepiej ich unikać? Myślenie nie boli...
wątek zamknięty
A ja za to napaczyłam sie na nieumiejętne lonzowanie i pozaplątywane konie ....  i inne nieszczęscia pani honorowa88 :P
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 marca 2012 20:33
Mogła chociaż te strzemiona odpiąć, było by trochę bezpieczniej, co nie zmienia faktu, że lepiej konia wziąć na lonżę ...
wątek zamknięty
hmmm...A ja dalej będe sie zapierać przy lonży, co do zaplątania - tyle przeszło przez moje łapy i nigdy nie widziałam! Nawet jak koń sie wyrwał, po przydepnięciu karabińczyk szlag trafiał i po sprawie...Poza tym to jest forum i każdy może mieć swoje zdanie! Fimito-fatalito:P
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 marca 2012 21:02
Jeżeli ktoś zabiera się za pracę z końmi, powinien mieć trochę w główce poukładane.
To jakiś problem poćwiczyć lonżowanie z kimś doświadczonym? Chyba nie, o ile nie jesteś cud koniarką, która pozjadała wszystkie rozumy.
A jeżeli uważasz że zostawienie konia w siodle na padoku czy boksie jest bezpieczne, gratuluje pomysłu  🏇


Ganaszek cudowny, konik tryska szczęściem we wszystkie strony  😜
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 marca 2012 21:20
Umiejętne lonżowanie nie ma prawa skończyć się zaplątaną lonżą między nogami, koń musiałby biegać na luźnej lonży i wydziwiać cuda na kiju.
Sama lonżując konie w Niemczech starałam się, żeby było to jak najbezpieczniejsze, narzeczony mówił, że "konie tutaj latają na luźniej lonży", ja wolałam jednak mieć ten kawałek lonży w zapasie i lonżować na bardziej napiętej niż walającej się po ziemi, cho*era wie, co koniowi do łba strzeli.
Lonża jest o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem niż zostawianie konia w siodle. Zostawiając konia z siodłem na grzebiecie na padoku stwarzamy zagrożenie nie tylko dla samego konia, ale dla reszty biegającej z nim. 🙄
wątek zamknięty
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ale wy to mówicie ze stanowiska ogarniętych, obeznanych pro ludziuf.... a wszyscy handlarze ,których znałam stosowali takie praktyki, wsiadali pierwszy raz w boksie a potem jechali w teren i konie żyly , oni też hahahahahah
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/alex50/118255218/ganasz-darii.html  🤔


I nikt nie zwrócił uwagi na to jak dziewczę trzyma wodze. Tu wyraźniej to widać: http://www.photoblog.pl/alex50/118178979/ja-na-darii-dominacja-xd.html
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 marca 2012 21:39
whisperer13 aż mi się Ciebie nieprzyjemnie czyta ... Ja mam pod opiekę klacz, która dwa lata nie chodziła pod siodłem i nie mam zamiaru wsiadać na nią w boksie, a później jechać w teren [!]. Po to ktoś wymyślił prace na lonży z różnego typu pomocami, żeby ludzie z nich korzystali, a nie "heja wiśta wio!" na niezajeżdżonym koniu prosto w teren ... 🤔 Nikt tu nie powiedział, że jestem obeznana, ale człowiek o zdrowych zmysłach nie zostawi konia w siodle i nie będzie twierdził, że lonżowanie go jest gorsze od zostawienia go gdziekolwiek (boksie, padoku, pastwisku etc.) w siodle 🙄
wątek zamknięty
wkaż mi prosze gdzie powiedziałam ze  ja tak robię i jest to dla mnie wzór postępowania z koniem, powiedzialam ze się spotakałm z takim postepowaniem i przyjmuję je jako normalne ,a nie jako kwiatek, tak samo spotkałam sie z puszczaniem przed jazda koni luzem w siodłach i ogłowiach i to w dosc znanych szkólkach i też nie uważam, żeby to szkodziło koniom, lepsze to niż potem takie niewybrykane konie pod rekreantami a i nikt nie bedzie sie bawił w lonzowanie 10 koni przed jazdą.
Wkaż mi handlarza, który  zna wypinacze trókjkątne lub czambon ( ale koniecznie skórzany , bo inny na lonze jest niedopuszczalny 🤔 )ahhahaah i koniecznie jesze go stosuje przed zajeżdzeniem młodego konia, tak żeby go przystosowac do pracy pod siodłem ... (zaraz chyba bede musiala pisac, co rozumiem pod pojeciem handlarza, bo pewnie gro ludzi powie,że zna , a ja uogólniem )
no i wkaż mi gdzie napisałam ,ze na hurra i heja w teren, w teren tez mozna  pojechac stepem lub mozna objechac posesję dookoła w 15 minut ... no chyba ze ty tak jeździsz od razu na hurra  i dla ciebie teren oznacza tylko wyżywanie się na koniu w pełnym galopie, bo ja np w tereni odbywam taką sama prace,jak na maneżu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.