Końska rewia mody cz.VI (2012)

fin, piękna kolekcja 🙂
wątek zamknięty
asds, ale ładny ten cross 😍
zalcia97, ponownie jestem za czarnym szokmolem 🙂 I może właśnie brillant marone 😀
wątek zamknięty
ankend super w takim razie czekam na fotki,bo sama napalam się na minta😀 💘

Chciałby mi ktoś ubrać Glucia w cottona mint?? :kwiatek:
Może być kompletnie byle jak,po prostu chce zobaczyć jak będzie w nim wyglądać🙂
Z góry dzięki wielkie!😉


wątek zamknięty
wątek zamknięty
gabb. chciałam wszystkie brillianty z chooc-petrol :P  ostatecznie wzięłam szokmola czarnego ,brilancika choco i marone (nie mogłam się zdecydować,czy brilliant marone,czy szokmol cinamon,który i tak chyba wydaje mi się ciut ładniejszy  😍 )

fin  nie chciałabyś ubrać mojego w brillianta  mint?  :kwiatek: :kwiatek:
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg194/scaled.php?server=194&filename=31037831412816527005810.jpg&res=medium[/img]
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Podoba mi się ten mint. Mi tez dziewczyny konia w niego ubrany  :kwiatek: i chyba się na niego skuszę  😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 marca 2012 09:19
xxagaxx, chodzi mi o możliwość kupienia jednego czapraka za 500zł, bo takiej nie mam i nie wiem jaki musiałby być piękny, żebym tyle za niego zapłaciła. A ze sprzedawaniem jednych, żeby mieć kasę na inne to się zgadzam, ciągle to praktykuję.

Kochana, za marzenia daje sie dużo uwierz 😉
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/28/1750#i  ten czaprak z nausznikami tez z niemiec za 120e 😉 jest jeszcze tylko jedna taka perełka za która moge poszaleć, reszta nie jest tego warta 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2012 10:11
Isabelle, pięknie rudej w różu, mnie się podoba 🙂

asds, super ten cross!

Widziałam wczoraj na żywo nową kolekcję - uff, nic mnie nie zawołało 🙂 Niebieski ładny, ale mam już takie Anki, żółty jest taki kanarkowy i na moim by zniknął, mint ładny, ale... ten odcień mi się na moim nie widzi 🙂
wątek zamknięty
Livia, ten żółty jest w rzevczywistości podobny odcieniem do zdjęć katalogowych?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2012 10:29
fin, u mnie na monitorze ten katalogowy wygląda na nieco wyblakły, taki delikatny żółty, z kolei kolor w sklepie był żywy, intensywny, bardziej bym go przyrównała do tego z kolekcji royal/navy 🙂
wątek zamknięty
Zdecydowanie Livia ma rację- kolor jest żywy, iście kanarkowy, moim zdaniem bardzo zyskuje w porównaniu do zdjęć katalogowych 😉
wątek zamknięty
Szkoda, bo ja się właśnie czaiłam na taki jasny żółty, coś podobnego do tego z nightblue-moon. Miałam yellow z royal/navy i chciałam tym razem coś delikatniejszego 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2012 12:14
fin, niestety, miałam Yellow z nightblue/moon i to na pewno nie jest taki żółty... 🙂
wątek zamknięty
A ja natomiast myślałam jest to bardziej gelbowy żółty, a nie tak bardzo intensywny jak yellow z royala.
Wszyscy mają inne wyobrażenie tego koloru 😂
wątek zamknięty
hmm jak myślicie, wyprać anky white w proszku do białego czy koloru?  🤔
wątek zamknięty
Kolekcja NewsPaper ArgoHorse
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] pierwsze ostrzezenie za reklame na forum. z cala pewnoscia jestes zwiazana z firma agrohorse.
wątek zamknięty
olinekx czaprak oryginalny, ale co ten koń ma na nogach?? 
wątek zamknięty
olinekx czaprak oryginalny, ale co ten koń ma na nogach?? 

To chyba niefortunnie zawinięte owijki?
Ta firma miała chyba stoisko na Torwarze, no cóż ja raczej do ich targetu nie należę, ale ciekawe może komuś takie produkty wpadną w oko ?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
29 marca 2012 18:57
to chyba kontaktowe neopreny z wycinkiem gazety?
wątek zamknięty
właśnie też sie zastanawiałam co on ma na nogach...
a na stoisku na Torwarze nic mi się z tego nie podobało  👀 zwłaszcza jak teraz popatrzyłam na ceny...  😲
wątek zamknięty
to chyba kontaktowe neopreny z wycinkiem gazety?


No właśnie się zastanawiam bo dość zaskakująco to wygląda. Ale możliwe że końskie nogi czarne, ochraniacze czarne i dlatego.
wątek zamknięty
To są owijki, a co do kolekcji tej firmy to mi się podoba wizualnie i jakościowo np: Dragon
wątek zamknięty
To jest reklama (wyjątkowo marna, fakt), na 7 ostatnich postów w 6 koleżanka poleca tę firmę...
wątek zamknięty
Nie - widziałam to na żywo na Torwarze, owijki są czarne, a na końcu jest poprostu motyw kolekcji gazetowej...mi się podoba, kupiłam podobny, najfajniejsze jest to że czapraki są bawełniane od spodu - więc komfort pełen. No tanie nie są, ale jakościowo super. Ja tam bojkotuje chińszczyzne...🙂
wątek zamknięty
armara, może dlatego, że zajmuje się sprzedażą tych czapraków 😉
wątek zamknięty
Jeżeli reklamą nazwać ubieranie koni w te stroje to tak to jest reklama, do kupienia: czapraki, koń, otoczenie cena do uzgodnienia
wątek zamknięty
ankres
No trzeba być zdeterminowanym, żeby zalogować się tylko w celu obrony tych produktów.
wątek zamknięty
Armara...czy mam wrażenie czy odbiegamy od tematu forum? Jeśli to reklama, to co za problem? Dla mnie żaden...jeśli komuś to przeszkadza t na priva prosze...a nie tutaj. dzięx. Nie po to to forum żeby czytać żale...podoba się komentuj, nie podoba się też komentuj tylko do rzeczy...do rzeczy...
wątek zamknięty
Chyba ktoś tu przed chwilą założył konto, żeby wychwalać te produkty i bronić przedmówcy 👍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.