Uchwycić chwilę

trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 16:50
Co dla mnie jest głupotą, dlatego to dzielnie ignoruje  😎
Bischa   TAFC Polska :)
25 marca 2012 17:00
Gdzie tam dzielnie, wrzuciłaś takie fotki bodajże pierwszy raz 😎
Nie ja o takim podziale zdecydowałam i nie ja się piekliłam z początku o rozdzielenie, ale jak rozdzieliły się te dwa wątki, to dzielnie broniłam (i jeszcze czasem bronię, jak dziś chociażby :hihi🙂 "porządku" 😁
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 17:03
Eh, pewnie całe życie walczysz z tym, ze nikogo Twoje zdanie nie obchodzi więc już pewnie przywykłaś.
Porządkuj sobie dalej.
Bischa   TAFC Polska :)
25 marca 2012 17:11
Masz pw, nie wdaję się w głupie zaczepki ludzi bez poczucia humoru (bo ja podeszłam w przeciwieństwie do Ciebie humorystycznie do tego).
A ja dodam zdjęcie z wczorajszej Cavaliady na Torwarze, wydaje mi się, że Amazonka nie ucierpiała i została ominięta przez kopyta. ;>

P.S.: Przepraszam za tragiczną jakość.
ogierki
Nine zdjecia sa naprawde super!
Chwila uchwycona w 100 %  😉
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 19:15
Gdzie? 😉 Zwykłe zdjęcia 😉
DomiJ gdzie tu uchwycona chwila?  😉 ja się pochwalę małym Torwarowcem  🤣
Wilczyk sorki zle zdjecia mi sie zaladowaly.
A Twoje mega! 
Osoba z tyłu i ten kuc na pierwszym planie super !  😉
No to i ja cos wrzuce 🙂 Rudy co prawda nie mój ale zdjęcie genialne
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2012 22:07
To raczej do koniokrytyki skoro są dwa różne wątki 😉
Hmm... czyli tuta nadają sie tylko zdjęcia koni uciekających jak ktos z nich spadnie ? (pytam z czystej ciekawości)  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2012 22:17
Pierwszy post 🙄


Ponieważ mam dość powtarzania , co jest a co nie uchwyconą chwilą - wstawiam w pierwszym poście , żeby nie było chrzanienia , że nie ma nigdzie informacji - będę mordować za wstawianie w tym wątku nie pasujących fot  😤

Uchwycona chwila to między innymi :
- wszelkie bryki , czy to na padoku , czy na lonży , czy pod siodłem
- walki pozorowane , kopaniny między końmi uchwycone w momencie latających nóg , a nie gdy stoją tyłem do siebie - może i kopanina była , ale my widzimy tylko efekt końcowy albo początkowy - nie ma w tym nic nadzwyczajnego .
- upadki jeźdźców
- ewentualnie efektowne rozbudowanie przeszkody na zawodach , upadki ( oby jak najmniej ) koni z jeźdźcami
- wszelakie efektowne dęby - a nie moment gdy koń się szykuje , albo opada po świecy i jest już prawie na ziemi
- może być zaliczone coś w rodzaju kury siedzącej na grzbiecie konia , bo to rzadkość
Co nie jest "uchwyconą chwilą" ?
- tarzanie
- ziewanie
- pozowanie do zdjęć ( świece "na życzenie" , do zdjęcia , wszelakie ukłony , kładzenie konia )
- miny ( mamy już taki wątek )
- galopy zwykłe , zwykłe momenty skoków i inne tego typu rzeczy

"Przybij piąteczkę"

To ja dodam swoje;D
co to wisi pomiędzy nogami na 2zdj?
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 kwietnia 2012 19:28
Wodza
Time Wodze z rąk wypadły 🤣 i ogólnie to jeszcze wytok jest;p
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 kwietnia 2012 20:08
NoNou widzę że w skręcie?  😀
Kawecan a jak by inaczej 🤣
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
05 kwietnia 2012 23:19
x lat wstecz 🙂 zdystansowałam do siebie na tyle, żeby to tu dodać.
skok z miejsca - poddałam się wtedy i byłam pewna, że już nie skaczemy tej przeszkody

najśmieszniejsze, że skok na czysto.
i bez gleby 😉
Sanndy - super foto relacja 🙂
hahah , mam nadzieję, że może być ;D
😀
Ola8719 - ostatnie jest po prostu genialne  😉
ostatnie rewelka! 😀
:kwiatek:
Jak dla mnie, to to ostatnie, to chyba nawet nadaje się do "nastrojowych".  :kwiatek:    A Wy co sądzicie?
Z powodu nudy w końcu robię porządki na starym dysku, trochę mam takich "uchwyconych chwil" zwłaszcza z zawodów i dziwnych pozycji jeźdźców w siodle. Oczywiście to tylko chwila, więc w większości to "przypadki"😉
Przeczytałam co jest uważane za chwilę, jeśli jednak jakieś się nie nadają proszę o usunięcie.
Fotki z różnych lat, niestety większość z czasów "oswajania" się z lustrzanką więc nie wszystkie wyszły.
Na ostatnim mojego H kosmici chyba do góry nogami chcieli na statek wciągać :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się