Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

A kiedy w ogóle są te zawody w Facimiechu, bo się nie orientuję? 😡
21 kwietnia
http://www.mzj.krakow.pl/news.php?cid=0&nid=3284 gllosia 🙂

Ja się wybieram do Facimiecha! Podbijać czworoboki dzikim koniem  😎
Na dzień dzisiejszy się od nas mocna ekipa szykuje  😀
Zorilla na stronie MZJtu pisze, że Facimiech jest 21.04, a KKJK 20-22.04  😉 Chyba, że w sobotę Facimiech, a niedziela KKJK  😀
Pacia poszło PW  😉
Aragorniasta, Alaska, dzięki 😉
No kuszące te zawody, kuszące nie powiem 😎
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 kwietnia 2012 22:58
W Opatkowicach jest pensjonat?


rzadko tam bywam, ale jest pensjonat, cena chyba 500zł

jak dobrze pójdzie to też się wybiorę do Facimiecha ze swoimi wyścigówami ;p ale boje się myśleć jak te przejazdy będą wyglądać 😉
o, Epikea, miło sie będzie znów spotkać w szrankach 🙂. Przyjeżdżaj koniecznie, mnie w maju niestety nie będzie, bo tydz. później sa AMPy 🙁

mam nadzieję, że sie uda
jak nie to majowe
a jak Ciebie nie będzie na majowych to następna okazja do spotkania to lipcowe 😉
żaczkowa   gone with the wind
07 kwietnia 2012 23:42
łania, KKJK jest na pewno 14-15 kwietnia, nie robimy 20-22 (nie robimy regionalek), tylko 28-29 kwietnia - kalendarze na stronie KKJK i MZJ się stanowczo różnią, ale dopytywałam 😉
to są prawidłowe terminy: http://www.kkjk.pl/zawody/58-kalendarz
Ja się wybieram z kucykiem do Facimiecha na ujeżdżeniówki  🙂 nasze wspólne pierwsze zawody no zobaczymy mam nadzieję, że się pojawimy 😀
podtrzymuje nadal pytanie kto jeszcze się wybiera 🙂
trzeba sobie zdać sprawę z konkurencji ;pp
I ja się melduję. Pierwsze zawody konia i moje defakto też. Mam nadzieje, że nie wyskoczymy z czworoboku🙂 i wielkiej tragedii nie pokażemy.
Mam nadzieje, że nie wyskoczymy z czworoboku🙂

Haha, Rudy jest takim nielotem, ze raczej Wam to nie grozi...🙂
To chyba będzie spoooro ludzi 🙂
Nooo, bardzo dobrze, przyjeżdżajcie, przyjeżdżajcie, co by się Fabapi chciało organizować takie atrakcje dla pingwinów!!!

Tylko w lipcu nie wiem, z którym koniem będę, Epikea, ale mam w planie się zjawić, tak czy inaczej 🙂.

To skoro robimy wywiad w konkurencji, to przyznajcie się, kto co będzie jechał. Ktoś chętny na P???
Na lipiec to może i ja się wybiorę, bo być może koń będzie już chodził 🙂
ja planuje jechać N 😉 mam nadzieję że mi się uda :P
Ja zamierzam o ile w ogole ale chyba tak, jechac 2xP albo P i N, a drugim koniem L-1 i L-3 ale nie wiem co z tego wyjdzie 😉
Żaczkowa, Chyba, że tak  😀
No to ja jak będę to pewnie jak zwykle P i N  😉
Niech ktoś jedzie P2, cooo??? 🙂 Fajnie by było, zeby nie jechał każdy całkiem co innego 🙂. Ewentualnie ja mogę P4, jak komuś bardziej pasuje 🙂.
Oo matko dziunka ja chciałam P2 albo P3 :p ale jeszcze nie wiem sama, co mój sport kucyk zechce chodzić, żeby wstydu nie przynieść  😁
A Ty ZR czy ZT ?
żaczkowa   gone with the wind
08 kwietnia 2012 21:39
Kurczę, ja się ostatnio bawię ujeżdżeniem i z chęcią bym sobie tam do Was pojechała, ale nie wiem, czy się uda. :P  Chyba wszystkie przyczepki w okolicy będą już zarezerwowane? 😀
Jak bym pojechała, to pewnie 2x jakieś P, więc prosiłabym o propozycje, dopasuję się 🙂

P.S. a trzeba w siodle ujeżdżeniowym? :P
P nie trzeba 😉
Zorilla, a tak z ciekawości są jakieś przepisy na to od jakiej klasy trzeba czy coś?  🤔
Na zawodach krajowych używanie siodła typu wszechstronnego
dopuszczalne jest we wszystkich konkursach do klasy C włącznie, od
klasy CC dopuszczalne jest uŜywanie wyłącznie siodła typu
ujeżdżeniowego.


strona 51, przepisy dyscypliny A
żaczkowa   gone with the wind
08 kwietnia 2012 22:10
Zorilla, a ja mam kurczę skokowe 😀
Co prawda dość rzadko odwiedzam forum, ale również dopisujemy się z siwym do listy startujących na zawodach w Faci 🙂
aimee oo super że wkońcu się spotkamy ja L1 i L4 na ZT 🙂
a tak w ogóle to pisałyście już zgłoszenia?? bo nie wiem kiiedy wysłać 🙂
Gejbi no raczej 🙂 My też L-kowo ZT jedziemy 🙂 Nasze pierwsze wspólne zawody, więc zaczniemy powolutku od L-klasy. A co do zgłoszeń - z tego co wiem termin ich wysyłania mija 18.04 z godz 20.00, więc jest sporo czasu 🙂 Swojego jeszcze nie wysyłałam.
Póki co ZT. W lipcu może L albo N-tak wiem, niezły rozrzut, ale to zależy którym koniem 🙂.

Aaaa, własnie, trzeba ogarnąć transport, bo jak tyle ludzi będzie chętnych, to faktycznie może nie być czym jechać :P. Ponawiam zatem pytanie, czy ktoś nie chciałby się wspólnie jakoś zgadać w tej kwestii 🙂
Aimee, będę kibicować Cz. :]
Kami   kasztan z gwiazdką
09 kwietnia 2012 08:20
A mnie znowu wypada praca w weekend zawodów  😵 a tak bardzo chciałam jechać....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się