Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ash   Sukces jest koloru blond....
11 kwietnia 2012 13:24
amnestria ojej 🙄 Bidny Duszek.
Jak ma wyglądać rehabilitacja?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 kwietnia 2012 13:30
Karla, 170 to już koń 🙂 w ogóle jak wrzuciłam rudego na chwilę do boksu tam to przy tych wszystkich koniach wyglądał jak kucyk... jak taka 'zabaweczka'  😵  😂
Fantazja, ano prawda  🙄 tak w ogóle zapomniałam wspomnieć, że twój kobył bardzo ładnie wygląda 🙂 i że zawszy myślałam iż jest ogromna. ponad 170 cm jej dawałam! a wychodzi na to, że jest mniejsza od tej mojej pokraki (166)
amnestria, dzięki w imieniu rudzielca 🙂
dużo zdrowia dla nogi duszka!  :kwiatek:
wątek zamknięty
170 i kurewskie oczko czyli polipotfoooor
Amnestria znam 3 konie po zlamaniu k.pecinowej,ktore obecnie chodza 2* w wkkw a jeden skoki 140 wiec uszaki do gory.
wątek zamknięty
No właśnie, to nie jest taka zła diagnoza. Trochę czasu, pilnowanie zwierzaka i będzie śmigał, tym bardziej, że on zgrabny i lekki, to na pewno się szybko zregeneruje. Zdrówka!

wątek zamknięty
amnestria, o kurcze...  😲  i co teraz?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
11 kwietnia 2012 13:54
amnestria trzymam kciuki za Ducha, wyjdzie z tego  :kwiatek:
wątek zamknięty
maab   road to hell
11 kwietnia 2012 14:00
Zdrowia dla Ducha  Jak Nie Gardlo to Noge Sobie Urywam!!!  👿 Uszy do gory!!! bedzie dobrze!!!
wątek zamknięty
Amnestria ale to dobrze, że macie diagnozę! Trzymaj się i melduj jak się konisko czuje.
A jak się ta diagnoza potwierdzi, to jak wygląda rehabilitacja? Kiedy planujecie wrócić do formy? 🙂
wątek zamknięty
milusia jakoś się staramy, ale młody daje mi niesamowicie dużo radości  😍 a co u Twoich rudzielców?  😀
faith dziękujemy pięknie!  :kwiatek:
Dzionka dziękujemy, na szczęście szybka re-voltowa reakcja dała mi dużo do myślenia, ciesze się że widać efekty !  :kwiatek:
Tuptek dziękujemy pięknie!  :kwiatek: Twój siwek też jest prześliczny! świetnie razem wyglądacie!  😀
sei dziękujemy bardzo!  :kwiatek: Nasze rudzielce z budowy są dość podobne! w ogóle pięknie mu w tym czapraku  😍

w ogóle, chciałam Wam bardzo podziękować, za nakierowanie nas na dobre tory, naprawdę wielkie, wielkie dzięki!  :kwiatek: ciesze się, że Rudy się podoba! po weekendzie planuję wrzucić parę filmików!  😉


xxmalinaxx ale piękny koń!
Burza Piorek jak zawsze prześliczny! Po zdjęciach widzę, że jesteście w super formie! 🙂
quanta czarnuch stał się ulubieńcem forum! świetny jest!  😀
amnestria trzymam za Was kciuki! wracajcie do formy!
Fantazja a tam w szerz, jest teraz prześlicznym ciasteczkiem!  🍴
wątek zamknięty
sei no nie mogę się doczekać! 😉 super masz Rudzielca! 😉  😜
quantanamera ale super minki robi! świetny jest!  💘 i jaki zrelaksowany!
Sankaritarina na 15 czerwca. 😉
Amnestria trzymam kciuki! uszy do góry! musi być dobrze!
Mąka zdecydowanie mój ulubiony srokacz re-voltowy!!! 😉 Wy skaczecie czy ujeżdżacie się?  👀
wątek zamknięty
Amnestria
Jesli Cię to pocieszy to powiem, że nasza 5-latka też jest po przebytym złamaniu i odpukać nie mamy żadnych problemów. Tak więc uszy do góry ! :przytul:
sei
Bardzo fajnie Rudy wygląda  💃
wątek zamknięty
quantanamera, czapraki służą mi dzielnie. Liczyłam, że kiedy narzucę je na swoje zwierzaki, to wstąpi w nie Skwarkowa moc  😜 😁. I chyba coś się powoli wykluwa 😉. A rude są fajoooowe.
wątek zamknięty
pokazuję się z ostatnich zawodów na koniu Gucio.











wątek zamknięty
gryglodor Dziękuje bardzo :kwiatek: Wrzuce coś jeszcze , ale nie bede zaśmiecać za dużo 🙂 Ale jak tylko bedziesz miała jakies jej foty wstawiaj! 😉
quanta łogier świetny 😀 Dobrze miec takiego całuśnika  😁
Burza Piorek jak zawasze super!  Pokazuj go pokazuj! 😀
sei  Bedzie dobrze! Trzymam kciuki  🙂  A na drugim zdjeciu jak przymrużył oczki  🙂
lenka1z No idzie idzie, widze że u cb też 😉 A to jakiś młody konik ?
amnestria ojjej , trzymaj się i zdrowiaa dużo dla koniny !  😉
ententa Ja również Dziękujee! :kwiatek:
Mąka  Przyłanczam się  do pytania gryglodor , co robicie?🙂
dar Fajny siwy, jaka rasa?  Zajeliście jakieś miejsce? 🙂
Ja dam jeszcze takie siwego 🙂
wątek zamknięty
dar fajny Siwy! 😉
Tuptek mam fotki z tamtego dnia. 😉 teraz nie będę jej widzieć długo więc raczej nie będzie nowych zdjęć. 😉 mogę dodać coś ze stajni. 😉


wątek zamknięty
amnestria zdrowia dla Ducha!
gryglodor, Tuptek my się przyjaźnimy  😂 A tak serio, to nie robimy nic. Niestety nie jestem w stanie go nawet zajeździć, a co dopiero mówić a tym co robimy 😀. Docelowo Srokacz ma być skoczkiem, o ile kiedykolwiek będzie nam to dane...
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
11 kwietnia 2012 19:12
ale się siwo w wątku zrobiło!
Tuptek co to za padzior? (mały :offtopic🙂
gryglodor cudeńko  🙂
wątek zamknięty
Mąka a ile on ma lat? 😉 jaki papier? jest KAPITALNY!!
wątek zamknięty
gryglodor 5? 6? Zgubiłam już rachubę. To koń kupiony od wieśniaka, który nie miał gdzie go trzymać przez zimę. Nie ma żadnych papierów  😉
wątek zamknięty
seino moze znów zacznę skakać nowe przeszkody mnie do tego skłaniają....no na trenigach oli to bedzieci wyglądać kwitnąco ma dziewczyna super metody pracy z końmi;0
tuptekmłoda no już coraz mniej ma 6 lat 😉od niedawna, a raczej dla mnie przerwa bo nie skakałam wieki temu;0 i kobyła też ....hehehe wiec nam koślawo idzie ale najważniejsze jest to ze oderwałam się od ziemi.....chociaż mnie po prostu ciągnie w kierunku pingwinów😉

i zdjęcie dla sei na fioletowo ;0 ze śmiesznym koreczkiem na grzywce
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 kwietnia 2012 19:27
Amnestria-miałam nadzieję, że to jednak ta ropa w kopycie, ale dobrze, że diagnoza jest i rokowania pomyślne. Trzymam za Was mocno! kciuki  :przytul:
sei-Rudy wygląda świetnie, ale ja nie mogę się napatrzeć jak Ty ładnie zaczęłaś siedzieć  😜 Powodzenia na zawodach  🙂
gryglodor, Tuptek-super siwki, marzy mi się taki  🙂
Mąka-spokorniał trochę Frugoś? Bo na fotach nadal wygląda jak mały, uroczy, ale jednak szatanek  🤣
wątek zamknięty
milusia on chyba zawsze taki bedzie 😉 jak to powiedziala moja mama, te oczy mowia o nim wszystko 🙂
wątek zamknięty
gryglodor Dobre i tyle😉 Wiec bedzie mi dane poczekać  na nowee 😀
lizzy  Jarpolowy
milusia Szczerze mis ie nigdy nie marzył a trafił . Wiec zmień marzenia a moze i tobie sie fartnie! 😀
lenka1z No czasami trzeba się oderwać od ziemi . Ja też ostatnio tylko pingwinuje 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 kwietnia 2012 20:01
amnestriauuuu! nie wesoło. Ale jak mikro sprawa to nim się obejrzysz to będziecie śmigać 🙂  :kwiatek:
Quanta hahah 🙂 Aż mama się mnie zapytała "-co Ty się tak cieszysz" - a ja się cieszę sama do siebie na Wasz widok  😍
sei , Burza lubię Was oglądać  😉 Z Waszych zdjęć bije zawsze pozytywna energia  😎
gryglodor kiedy  planowo ma przyjść na świat maluch? 😜
wątek zamknięty
Tak się siwo zrobiło, to dorzucę fotkę dla Libelli z dzisiejszego wypatrywania wiosny 😉
Krasnal pozdrawia!



Tuptek Carolus świetnie wygląda. Dobrze, że trafił na Ciebie. Mam nadzieję Was poznać w wakacje 🙂

Amnestria opowiedz jak będzie wyglądało leczenie. Jestem pewna, że przebiegnie bardzo dobrze. Trzymajcie się tam z Duchem.  :kwiatek: Ale kolec chyba jednak zagości na liście pilnych zakupów, bo chyba teraz czeka Was głównie stępowanie?

juliadna Lolek już zdrowy?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 kwietnia 2012 20:04
Mąka-mama dobrze prawi  😉
Tuptek-to tak jak ja nigdy nie chciałam kasztana  🤣

Na razie zapytam tutaj, najwyżej później będę szukać pomocy gdzie indziej  😉 Czy ktoś z Was ogarnia sprawę układania muzyki do programu dowolnego?
Bo ja w tej materii jestem bardziej zielona niz wiosenna trawa  😵
wątek zamknięty
Tuptek ale mam tam dziewczynki, które od czasu do czasu coś tam jej zrobią, to od razu mi fotki wysyłają. 😉 więc a nóż widelec się coś wcześniej pojawi, a potem w maju to będzie ich miliony!  😜
juliadna 15 czerwca, a jak Loluś?  😀
ashtray ale śliczny!  💘 💘
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 kwietnia 2012 20:09
amnestria 3mam mocno kciuki za szybkie wyleczenie Duszka  :kwiatek:

Tuptek siwy piekny  😉

ashtray fajne arabiszcze
wątek zamknięty
lenka1z pelen lansik  😀  Linda coraz fajniej wyglada. Gdzie wy teraz stoicie?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 kwietnia 2012 20:14
ashtray co ja pacze?  😁

A Lolek? Lolek dobrze 🙂 Ostatnio miał przełom i zrobił się fajny na kontakcie i bardziej czuły ,na bodźce zewnętrzne niestety też i jak robimy łopatkę w stępie to on wymyśli że nie ma ochoty robić łopatki lecz ma ochotę się spłoszyć. I minie 5 minut zanim wrócimy do naszej koncentracji i od nowa łopatka... Ale już galopujemy tak pół koła i do kłusa i jeszcze raz pół koła i do kłusa. I tyle z galopów jak na razie. Powoli wydłużamy galopki .

Wczoraj Marta go wzięła na lonże po lekkiej jeździe, to pęęęęęędził! Czyli zdrowy  😍

W sobotę może będziemy mieć foty 🙂 To Wam pokażę 🙂


Quanta zrobię Ci tutaj konkurencję  😁

Zdjęcia z ...? Września/Października


Julek się rozmarzył  😂


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.