Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

No to się w niedzielę zobaczymy 😉 jankesiara, zdziwiłabym się, jakby Cię nie było  😁 Rozumiem, że z młodym?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
15 kwietnia 2012 18:53
W ogóle podstawą rejestracji w internecie powinna być umiejętność podpisania się pod tym co się wypisuje, zwłaszcza jeśli się zaczyna na kogoś nadawać...Jasne nie twierdzę, że jeśli ktoś wyraża swoją negatywną opinię to nigdy nie ma racji, bo w przypadku stajni krakowskich i śląski8ch ( w innych nie wiem bo nie stałam) niestety często ma rację, ale trzeba podać jakieś konkrety, a nie wywalić to co leży na wątrobie i potem jak się rozpęta dyskusja, wtrąci się właściciel " wywołanej do odpowiedzi" stajni to odwaga odchodzi...
Jak się komuś coś nie podoba to konia pakuje w przyczepę, żegna się i jedzie tam gdzie według niego dla jego konia, albo warunków samojeździeckiego rozwoju będzie lepiej...Owszem warto czasem ostrzegać innych przed niekompetentnymi właścicielami różnych stajni, ale na własnej skórze sprawdziłam, że w Bolęcinie nie dzieje się nic takiego ( poza brakiem padoków) co by mogło spowodować ich uszczerbek na zdrowiu i co skłaniałoby do takich wypowiedzi...Tak jak napisała Zorilla zawsze można coś poprawić, ale ja w swoim życiu jeszcze nie spotkałam ośrodka idealnego...
Poza tym chyba warto napisać jakieś konkrety bo można własnie nad tymi rzeczami się zastanowić, zwłaszcza jak owe wypowiedzi widzi właściciel.
Moje konie dostają jeść, mają zwykle czysto i wychodzą przynajmniej co drugi dzień na padok. I ok  😉.
A może tytuł wątku powinien brzmieć "KJ SZARŻA NA MAŁOPOLSKĘ"  🏇
Jakiś ktoś chyba nie do...wartościowany i ma problem albo końkurencja działa, różnie to niestety bywa  🤔wirek:
cieciorka   kocioł bałkański
15 kwietnia 2012 19:13
melechow, ale wtedy, po "kj" powinien być przecinek :P
ej, na prawdę nie można zamknąć tego tematu jako dubla wątku stajennego?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 kwietnia 2012 19:14
Ja tylko wkleję dowód na to, że coś takiego, jak anonimowość w sieci nie istnieje i są ludzie, którzy za to, co napisali anonimowo muszą przepraszać już podpisując się imieniem i nazwiskiem: http://www.swiatkoni.pl/news-display/4113.html
Więc może przed obsmarowaniem stajni i jej personelu lepiej się zastanowić.
żaczkowa   gone with the wind
15 kwietnia 2012 21:47
Robił ktoś może zdjęcia w KKJK?  👀
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1373610#msg1373610 date=1334522834]
Robił ktoś może zdjęcia w KKJK?  👀
[/quote]

No właśnie?

Ja mam parę zdjęć z chyba L: konie z Klanu, Rybnika i Niepołomic 😉
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1373610#msg1373610 date=1334522834]
Robił ktoś może zdjęcia w KKJK?  👀
[/quote]
Jechałam na trzech koniach, może się gdzieś załapałam na zdjęcia u kogoś ?  😎 😎 😎
Dava   kiss kiss bang bang
16 kwietnia 2012 12:39
Super, że coś w Krakowie się dzieje z tymi zawodami  😀

Jeśli się uda to zawitam na te zawody UJ z foto-sprzętem co bym pamiątka była  😉 Jakaś delegacja od Nas ze stajni jedzie, trzeba kciuki trzymać  🤣
Co mam wolny weekend to nie ma pogody na zdjęcia, a mam ambitny plan obfocić całą stajnie i jeździć po innych, gdzie jakieś ciekawe konie stoją  😀iabeł:
Julex musisz mnie zmobilizować, nie tylko w kwestii szmat  😉 🤣


Nietypowe pytanie ale może komuś się przyda:

Czy ktoś pracuję albo jest właścicielem lumpeksu w Krakowie? Bardzo, bardzo fajną rzecz można dokonać  😉
No to się w niedzielę zobaczymy 😉 jankesiara, zdziwiłabym się, jakby Cię nie było  😁 Rozumiem, że z młodym?


tak z młodym (choć on taki młody już nie jest :P ) 🙂
a czy ktoś się wybiera do KKJK 11-13.05 ?
Kaktus, Ja pewnie będę, tylko pojadę regionalki 😉
Bardzo przykry jest fakt że pomimo niewielu imprez ujeżdżeniowych u nas w regionie organizator zawodów ogólnopolskich przenosi termin swoich zawodów na termin zawodów regionalnych zgłoszonych 26 stycznia 2012r.

Uważam to za działanie przeciwko wszystkim sympatykom ujeżdżenia (bo się przecież nie rozdwoją) oraz przeciwko organizatorom zawodów - bo przecież każdy chciałby mieć dobra frekwencję  👿

Jako organizator zawodów w Facimiechu specjalnie sprawdzałam kalendarz zawodów PZJ planując swój termin tak aby nie kolidował z innymi zgłoszonymi wcześniej imprezami
Dava   kiss kiss bang bang
17 kwietnia 2012 13:28
Witamy w Krakowie  😵

Ciesz się, że skokowych nie organizujesz  😀iabeł:

A tak całkiem poważnie to u Was są UJ więc nie jest tak źle, kto ma przyjechać to i tak przyjedzie. Bardzo jednak nieeleganckie jest dublowanie terminów zawodów, bo nie oszukujmy się ale w Krakowie nie jest ich jakieś szalone multum.
Można by było się dogadać, poukładać itd.

Nie martw się KKJ i tego typu miejsca to relikt i nie przeżyją próby czasu. Prędzej czy później będą musiały ustąpić lepszych i bardziej wykwalifikowanym ośrodkom.
Fabapi chodzi chyba o to, że termin majowych zawodów ZO+ZR w ujeżdżeniu w Swoszowicach i jednodniowych ZR w Facimiechu się pokrywają, strasznie dziwne, biorąc pod uwagę, że imprez ujeżdżeniowych u nas mało, a ZO też jakieś szalonej ilości koni w zeszłym roku nie miały. Nie będzie niestety obsady dużej ani tu,ani tu, bo wszystko się podzieli, zjawisko bilokacji podobno opanował jak na razie tylko jeden indyjski jogin 😉
delta   Truth begins in lies.
17 kwietnia 2012 14:09
Gillian tytuł razi 😉


wiem, ze to off, ale mnie nurtuje od kilku dni 😀

Czy na pewno jest źle tytuł? Małopolska to nie tylko województwo ale również kraina historyczna. O nawet wprost ma "na Małopolsce" http://www.wprost.pl/ar/287244/PO-PiS-odrodzil-sie-na-Malopolsce/ 🙂
watki zostaly scalone.
a czy MZJ nie może zareagować w sprawie planowanego przeniesienia tych zawodów w Swoszowicach?
No własnie, może da się jeszcze coś zrobić? Może w takim razie można by 'cofnąć' zawody w Facimiechu na 12 maja?
albo Swoszowice znowu przesunąć na ten termin kiedy miały być. Z tego co się orientuję to w weekend kiedy jest 12 maja są zawody WKKW w Racocie na które fabapi zapewne się wzbiera
No własnie, może da się jeszcze coś zrobić? Może w takim razie można by 'cofnąć' zawody w Facimiechu na 12 maja?

o nie, tylko nie tak, chcialam po maturach do Facimiecha przyjechac...  🤣
A ja chciałam gdzies jechać wcześniej niż tydz. przed AMPami, które są w ostatni weekend maja. Zawsze ktoś coś będzie wolał, ale najważniejsze, zeby nie trzeba było się rozdwajać w jednym terminie, nawet jako widz.
Smieje sie przeciez 😉 Wiadomo, ze nie wszystkim sie dogodzi.  Zawsze ostatecznie mozna 19 wystartowac w Facimiechu a dzien pozniej kibicowac w Swoszowicach. Gorzej jak ktos chce podbijac czworoboki i tu i tu ...😎
Tylko czy dobrze rozumiem, ZO w Swoszowicach mialo sie odbyc 26-27 maja tylko ktos ten termin pozniej przelozyl?
Nie, miało być tydzień wcześniej czyli ok. 12go.
No tak można też jechać do Swoszowic, a po południu pojechać do Facimiecha i znów wrócić wieczorem do Swoszo, niedaleko :P Tylko.. po co 😀 
gorzej jak ktoś chciał startować i tu i tu 😉 zwłaszcza że zawodów ujezdzeniowych w małopolsce mamy raptem parę na krzyż...
Facimiech dostał dofinansowanie z gminy do zawodów.
2000zł na 4 dni to może niewiele ale na karetkę może starczy...
W związku z tym dofinansowaniem nie ma możliwości zmiany terminu zawodów
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
17 kwietnia 2012 23:55
sytuacja z zawodami zdublowanymi w jednym terminie jest beznadziejna!! ale nasza stajnia na pewno z Towarzyskim Pucharze w Facimiechu obstawi zawody na miarę naszych skromnych możliwości🙂 a ja ze swoimi dzikuskami w sumie nie wiem gdzie trafię.. możliwe że memoriał mnie za dużo wyjdzie i też z przyjemnością zawitam do Facimiecha 😀

druga sprawa
W Stajni Na Zielonej Konary ruszyła hipoterapia, oraz grupa parajeździecka, co najważniejsze zajęcia prowadzi doskonała instruktorka Ewa Polańska , mile wspominana z wcześniejszych lat funkcjonowania stajni, oraz bardzo intensywnie rozwijająca się w tej dziedzinie,  wszystkich zainteresowanych zapraszamy- kontakt Ewa Polańska 668169101

a trzecia sprawa
czy ktoś zna albo ma namiary na jakiś transport w Krakowie koni, poza Panem Rysiem Gorzałą i Dawidem Foremniakiem? prosiłabym o jakieś osoby z polecenia na pw najlepiej z orientacyjną stawką za km🙂
Stuk, stuk

Czy ktoś może się orientuje czy da się dojechać do Facimiecha bez samochodu? Jakiś bus/ autobus? Jeździ tam coś w ogóle takiego?  🤔
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
18 kwietnia 2012 09:10
Jeździ MPK podobno ale nigdy nie próbowałam.

edit: podobno trzeba dochodzić troszkę na nóżkach  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się