moda, ciuchy etc...

spodnie 32 są w Stradi z każdego modelu spodni, jeżeli się nie mylę. Trzeba o nie pytać, jeżeli nie są wyłożone.
Pursat, możesz zamówić w Zarze te bluzkę przez internet.
a co do rozmiarów, to faktycznie dziwne, bo zara, stradivarius, bershka, massimo dutti, pull&bear, oysho to wszystko jeden producent i rozmiary powinny byc podobne. Powinny...
Pursat   Абсолют чистой крови
22 kwietnia 2012 22:34
Ale którą? Ta z mojego zdjęcia jest ze starej kolekcji.
ok, masz rację, są tylko z węższymi paskami.
[quote author=żużka link=topic=168.msg1380565#msg1380565 date=1335129735]
spodnie 32 są w Stradi z każdego modelu spodni, jeżeli się nie mylę. Trzeba o nie pytać, jeżeli nie są wyłożone. [/quote]
ok, co nie zmienia faktu, że dalej nie mam żadnej marynarki...  😵 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 kwietnia 2012 12:56
w Stradivariusie to jest dziwne, bo w spodnie 34 się nie mieszczę, a koszulka XS jest za duża  😵
noen   A story of a fighter of our human race
23 kwietnia 2012 15:50
Dziewczyny, zamowilam 4 sukienki, ale im blizej dostarczenia tym bardziej boje sie ze to nie wypaly... 🙁
[img][[a]]http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/555121-0012_1?%24productPress%24[[a]][/img]
[img][[a]]http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/754137-0013_1?%24productPress%24[[a]][/img]
[img][[a]]http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/754093-0014_1?%24productPress%24[[a]][/img]
[img][[a]]http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/208358-0014_1?%24ProductLarge%24[[a]][/img]
ta przerobie, dam do krawcowej i utne to co z tylu jest, bedzie krotka.

Co myslicie? 🙄 Na lato beda okej?
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 kwietnia 2012 15:54
ja bym nie ucinała tyłu, ale mnie się ten krój podoba.
noen   A story of a fighter of our human race
23 kwietnia 2012 16:00
Facella, no wlasnie mi tak srednio, kojarzy mi sie ze slubem, ale w ogole meczy mnie, czy beda pasowaly na lato, czy to sa typowo imprezowe...
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
23 kwietnia 2012 16:02
noen  teraz taki długi tył ,a krótki przód jest bardzo modny .  😀 Mi się podoba ;D
noen   A story of a fighter of our human race
23 kwietnia 2012 16:05
przekonujecie mnie, chyba zobacze jak przyjda do mnie juz, i wtedy zdecyduje 🙂
asds   Life goes on...
23 kwietnia 2012 16:16
2 i 4 to mi się lekko z burdelem kojarzą....
Mi się wydaje,że te kiecki to typowo jak na wesele, a nie na codzień, ale ja się moge nie znać.
Mi się dwójka b. podoba.  :kwiatek:
noen - skąd te sukienki? Druga bardzo ładna 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
23 kwietnia 2012 17:53
[quote author=żużka link=topic=168.msg1380583#msg1380583 date=1335131107]
ok, masz rację, są tylko z węższymi paskami.
[/quote]
Podlinkujesz? Bo ja nie widzę na stronie. :kwiatek:

noen, mi się podoba tylko pierwsza, ale nie zmienia to faktu, że wszystkie nadają się raczej na imprezę itp. W ostatniej ten tył nie jest ładny - tzn. sama asymetria ok, ale ta koroneczka - nieeeee... Może jakby to był inny materiał. 😉
te dwie pierwsze wyglądają na tej modelce, jakby lada chwila miały spaść jej z biustu :P
noen   A story of a fighter of our human race
23 kwietnia 2012 19:43
asds, blagam, tylko nie to 😁 Mam nadzieje, ze beda mniej "burdelowo" wygladaly na mnie 😀
Atutowa, na wesele, to tak jak na impreze, wiec jeszcze chyba przezyje 😀
Pagotta, Losse, no mi tez chyba druga najbardziej sie podoba, ale sama nie wiem. Jest z nelly.com
Pursat, no dokladnie, ta koronka troche ciulowa, jezeli chodzi o asymetryczny kroj 🙂
sushi, moze maly biust ma! ;D
Pursat,
za dlugie linki

w stradi mamy takie bluzki, ale to wszystko nie takie, jak chciałaś... pamietaj, ze są inne kolory niz te okazane na zdjeciach
za dlugie linki


wer, xs marynarke mierzyłaś w stradivariusie?

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] utrudnianie odbioru forum. ostrzezenie jest za to, ze poproszona przez dziewczyny o zmniejszenie, olalas to.
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 kwietnia 2012 10:17
Czy ktoś wie gdzie kupić taką czapkę? Bądź podobną lub w innych neonowych kolorach? (poza American Apparel chyba że są dostępne gdzieś w pl)
asds, blagam, tylko nie to 😁 Mam nadzieje, ze beda mniej "burdelowo" wygladaly na mnie 😀
Atutowa, na wesele, to tak jak na impreze, wiec jeszcze chyba przezyje 😀
Pagotta, Losse, no mi tez chyba druga najbardziej sie podoba, ale sama nie wiem. Jest z nelly.com
Pursat, no dokladnie, ta koronka troche ciulowa, jezeli chodzi o asymetryczny kroj 🙂
sushi, moze maly biust ma! ;D


dla mnie to kiecki imprezowe a nie "codzienne"
ale jak kto lubi  😉
generalnie są OK, chociaż nieszcześliwie wyglądają na tej modelce - cyc sie wylewa
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2012 17:13
żużka, okropnie rozjechałaś forum tymi linkami.
górne części ubioru w Stradivariusie są właśnie nieproporcjonalnie duże do dolnych :/
Facella, u mnie się nic nie rozjechało
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2012 17:52
mogę Ci screenshota zrobić, jeśli nie wierzysz, muszę zmniejszać obraz żeby znaleźć przycisk "odpisz"  😵
nie każdy ma monitor 15+ cali. niektórzy korzystają z mniejszych laptopów, komórek, smartfonów itp. u mnie jest na styk.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2012 17:55
co nie zmienia faktu, że wypadałoby z czystej uprzejmości skrócić chociaż ten najdłuższy link...
ja pisałam do żużka. miałam na myśli, że jeśli u niej i u mnie nie rozjeżdża, to nie znaczy, że innym nie rozjeżdża.
Znajdę gdzieś jeszcze taką bluzkę z Zary (była w Zarze jakieś kilka miesięcy temu).
Pursat   Абсолют чистой крови
26 kwietnia 2012 21:25
Dzięki żużka, jednak to kompletnie coś innego, od tego czego szukam. :kwiatek:

Ale, ale... Dzisiaj znalazłam i kliknęłam na allegro pasiak Reserved identyko jak Zara. 😀



Nie wiem czy ta fotka przedstawia Zarę czy Re (to raczej nie metka Z), ale dostałam zdjęcia real i bluzka jest taka sama jak zarowa. 😉

Ada   harder. better. faster. stronger.
29 kwietnia 2012 12:27
Poszukuję strony-sklepu int. gdzie są sprzedawane okulary.
Pamiętam że mieli w ofercie podobne do Wayfarer'ów Rey Bana. Były w różnych kolorach z ciekawymi wzorami po bokach.
Sprzedawane po ok 50-70zł z tego co pamiętam.
Któraś z blogerek miała takie i podawała adres strony, jednak nie pamiętam kto.

Może kojarzycie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się