Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

jeszcze pomyślę jak to rozegrać. mogłam brać wszystkie 19, ale myślę sobie: no po co mi to?  🤣 a teraz mam zagwozdkę, z którymi tu się w ogóle rozstać?
Nie wiemy jak, ale masz już kolejkę 😁 <3
Ja też chętnie jakieś przygarnę <3

jak tylko zobaczyłam wiadomość o tych owijkach to od razu zadzwoniłam do mamy, żeby podjechała po drodze do domu do lidla. Ta później do mnie dzwoni, że pracownicy to się jak na idiotke na nią patrzyli jak zapytała o końskie. Mówili, że były kilka lat temu i już nie będzie. Także teraz mamusia stwierdziła, że chyba czytam informacje sprzed kilku lat 😤
ja też!! te ceglaste!!!!!!!!
kasiaceq nie chcesz się rozstać z jednym jasnobrązowym kompletem? 🤣
oo.... ja tez chce !!!!
czarne...albo ceglaste.... plizz....
jeszcze pomyślę jak to rozegrać. mogłam brać wszystkie 19, ale myślę sobie: no po co mi to?  🤣 a teraz mam zagwozdkę, z którymi tu się w ogóle rozstać?

Niektórzy to jednak mają farta  😜  😁
jeszcze pomyślę jak to rozegrać. mogłam brać wszystkie 19, ale myślę sobie: no po co mi to?  🤣 a teraz mam zagwozdkę, z którymi tu się w ogóle rozstać?


to pomyśl z którymi się rozstaniesz i daj mi znać 😀 ja to zaproponowałam więc nadzieję że będę mogła wybrać kolorek ; p  😍
Nadżafowa żałuję, że nie widziałam swojej miny jak rozmawiałam z kumplem o tych owijkach przez telefon. wiem tylko, że byłam chwilowo nieobecna, bo wjechałam autem na nieswój pas  🤣 myślę sobie 'co? owijki w lidlu? chłopie, to było dobre kilka lat temu! i to jeszcze po złotówkę? ha-ha-ha!'. także nie dziwię się, że pracownicy lidla też mogli mieć niezłe miny  🤣

dziewczyny, jestem z tym na gorąco i jeszcze sama nie wiem co z tym wszystkim będę robić  🙂
Nadżafowa żałuję, że nie widziałam swojej miny jak rozmawiałam z kumplem o tych owijkach przez telefon. wiem tylko, że byłam chwilowo nieobecna, bo wjechałam autem na nieswój pas  🤣 myślę sobie 'co? owijki w lidlu? chłopie, to było dobre kilka lat temu! i to jeszcze po złotówkę? ha-ha-ha!'. także nie dziwię się, że pracownicy lidla też mogli mieć niezłe miny  🤣

dziewczyny, jestem z tym na gorąco i jeszcze sama nie wiem co z tym wszystkim będę robić  🙂


pomyśl dobrze 🙂
Ja obiecuję im dobry dom np 😅
[quote author=zuza_anna link=topic=485.msg1384175#msg1384175 date=1335387756]
Ja obiecuję im dobry dom np 😅
[/quote]
A kto nie 😁
U siebie byłam w Lidlu i pustki :<
po pierwsze lec i kup reszte jutro, moze jeszcze beda. ja tez chce- szare i czarne, albo chociaz jedne.
po pierwsze lec i kup reszte jutro, moze jeszcze beda. ja tez chce- szare i czarne, albo chociaz jedne.


przeca chłopinie pewnie kazała wszystkie wykupić
kasiaceq w jakim to mieście? Jak jutro urządzę ofensywę, to chciałabym mieć solidne argumenty 😉
a jasnobrązowym owijkom oferuję dobry dom i kochającą właścicielkę 🤣
Jak by ktoś był w stanie mi kupić białe, oraz ewentualnie czarne i granatowe była bym bardzo wdzięczna, bo u mnie niestety nie rzucili nic końskiego 🙁
u mnie sie nawet nowa siodlarnia wybuduje specjalnie dla nich 😉 zastąpia te które się w pył zamieniły 🙁
Ja też chętnie odkupię  😉
opanujcie sie  🙄 off topic troche już leci  😵
dokładnie, wzięliśmy wszystko. kumpel kupił 19 i jeszcze walczył o inne, w tym zielone, ale babka wzięła mu sprzed nosa.
pokora93 Ruda Śląśka 🙂
ja też ustawiam się w kolejce 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
26 kwietnia 2012 08:47
Jakby były jeszcze białe, czarne i szare, to również z chęcią się nimi zaopiekuję  :kwiatek:
tylko chyba w jednym lidlu rzucili. jakies resztki magazynowe czy cos.  nikt nie widzialm w innych lidlach?
aneta   foto by Tynka
26 kwietnia 2012 10:11
Byłam wczoraj w sztumskim lidl'u i patrzyli na mnie jak na ufo kiedy  zapytałam o koński sprzęt 😤
u nas też nic nie ma
jakby zostały Ci białe, to chętnie przygarnę, bo nie mam, a mój pad krzyczy 🙂
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
26 kwietnia 2012 14:21
Ehhh;( U mnie ni ma;(
Happiowa   córka grabarza
26 kwietnia 2012 14:46
to jest nierealne 😜 ale zwracam honor :kwiatek:
U nas nic nie ma... I tak samo się na mnie kobitki spojrzały jak zapytałam o jeździecki sprzęt...
Happiowa dla mnie to też takie piękne, że aż nie może być prawdziwe. a jednak!  😜
Wzrok pracowników z Lidla.. bezcenny. Never again 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się