produkty ANKY

emptyline, urocze wesołe foto 🙂

zalcia97, to ja chcę też foto w pochmurny dzień! 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2012 22:07
Burza, dzięki! 90% zdjęć z tego terenu jest takich uśmiechniętych; było rewelacyjnie, ale pad mam do prania, grzecznie wciągnął cały pot i sfagocytował wypadające włosy. 🙂 Swoją drogą, cieszę się, że to moje coffee jest nie do zdarcia, bo je szczerze uwielbiam na Całusie.
Burza może być pochmurny,ale bez deszczu :P  okej,czyli przy następnej okazji biorę Cognaca 🙂
Livia   ...z innego świata
05 maja 2012 14:54
emptyline, bardzo fajne zdjęcie! No i kolor wam pasuje jak ulał 🙂

Ja mam takiego Petrola z dzisiaj, ale znów wyszedł błękitnie...



edit: uciekł mi koniec znacznika 😉
Livia, łaadnie mu  😀  A tego Petrola naprawdę trudno uchwycic, na fotach nie ma "tego czegoś" co ma w realu...  🙂
Livia   ...z innego świata
05 maja 2012 18:02
Nekanowa, dziękuję 🙂 Petrol jest jak Seagreen - na zdjęciach wychodzi niebieski, choć ma w sobie zieleń 🙂
Livia ślicznie. 🤣  btw, zmieniłaś avatar!  ah,jak teraz dziwnie! ale ładny  😁 💘
Livia   ...z innego świata
05 maja 2012 18:13
zalcia, dziękuję 🙂 Haha, tak, przed chwilą zmieniłam, bo to zdjęcie mnie zupełnie podbiło 🙂 (jakbyś chciała zobaczyć całe: http://re-volta.pl/galeria/foto/68605 😉)
Livia śliczne  😍 Sander w wianuszku .. super się prezentuje! 😀  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
06 maja 2012 14:24
zalcia, dziękuję pięknie  :kwiatek:

Co jutro wziąć na foty? Cobalta, Orchideę, Purplaka, Lilaca, Lake blue?
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2012 14:27
Orchideę 🙂
Livia purple! zdecydowanie i ładnie proszę 🙂
ja dzisiaj ubrałam konia w Bright Red,ba,nawet wzięłam aparat i oczywiście musiało się rozpadać!  😵
Livia Cobalt lub Purple 🙂
Thyme bez słońca  😉
Livia   ...z innego świata
06 maja 2012 18:38
W takim razie wezmę Orchideę i Purplaka, zobaczymy czy uda się oba obfocić, czy będzie tylko jeden 🙂

zielona, w słońcu jednak było duużo fajniej 🙂
nie chcę kupować nowego,kiedy sprzedaję konia

taki  🚫 ale cos dlugo go sprzedajesz  😁
PS. kupca na pewno znajdziesz jak wycenisz swojego konika na mniej niz 20-30 tysi  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2012 18:45
galeria, a ten post to po co? Pewnie, wszyscy sprzedajmy konie za 5 kafli, a co. :/
zielona33 okropny 😁
galeria raz- Jakbyś się trochę orientowała,to wiedziałabyś,że nie jest łatwo sprzedać konia, poza tym,wystawiłam go tylko tutaj,więc jakoś prężnie nie działam ze znalezieniem kupca,nie spieszy mi się.
dwa -wyceniam konia na tyle,ile jest wart. I jeśli myślisz,że kupisz dobrego konia za 10 tysięcy,to gratuluję  🤔 Nie obniżam ceny i nie robię wszystkiego,żeby tylko się go pozbyć,nieważne dokąd i nieważne za ile,no pewnie!
empty  dzięki  😉
taki  🚫 ale cos dlugo go sprzedajesz  
PS. kupca na pewno znajdziesz jak wycenisz swojego konika na mniej niz 20-30 tysi  🙂

galeria schowaj się z takimi śmiesznymi wypowiedziami niczym 11 letnia słit qniarka. Może jeszcze zaczniesz mieć zaraz pretensje że zalcia nie wystawiła Cypka z 5 tyś 🤔wirek:
Po pierwsze to jej sprawa za ile go sprzedaje, może wystawić go i za siedemdziesiąt i dalej nic nam do tego, a po drugie czego ty oczekujesz ? Że konie chodzące N będą sprzedawane w przedziale 5-10 tyś ?
I jeśli myślisz,że kupisz dobrego konia za 10 tysięcy,to gratuluję   🤔

coz, ja swojego kupilam za 3, jest najwspanialszy na świecie  😎
w sumie racja, nic mi do tego, ale widziałam was na zawodach w Gliszczu i dla mnie twój koń to zwykły rekreant, jakiej by klasy nie chodził. to, ze pojedziecie na zawody w klasie N nie czyni was sportowcami na poziomie N  🙂 juz sie nie wcinam, ale mam wrazenie ze wycena tego konia to po prostu suma kupionych dla niego kiedykolwiek szmat i tyle  😁
galeria wybacz, ale kto jak kto ale Cypek nie chodzi jak typowy rekreant. Rekreanci nie są w stajnie skoczyć powyżej 100cm bo są do tego stopnia zniszczeni. Z reszta cena konia zależy od tego jak jest zrobiony. To, że ty kupiłaś trupa za 3tys to nie znaczy, że wszyscy tak będą swoje dobrze zrobione i ułożone konie sprzedawać. Sorry, ale jakoś inaczej nie jestem w stanie nazwać konia kupionego za tyle. Zrobiony do poziomu N klasy to on raczej nie jest bo takie konie kosztują.

przepraszam za  🚫
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2012 20:42
galeria, lej jadem gdzie indziej i zmykaj do jakiś pogaduch, a nie rzucasz tu offtopem od kilku postów. Sio! A tu wracaj ze szmatkami. 🙂
Nadżafowa, ok, trupem był i na poziomie nawet Lki nie był jak go kupowałam, stąd cena, ale skąd śmiesz twierdzić, jak jest teraz?
oczywiście wiem, ze konie dobrze zrobione sie cenia, ale prosze cie, dookola jest tyle koni, ktore skacza powyzej tego nieszczesnego metra, że mozna sobie darować wykładanie 30 tysięcy.
pod mianem 'rekreant' nie mialam na myśli zniszczonego przed dzieciaki osiołka, tylko zwykłego konia użytkowanego od czasu do czasu i lekko.
i mam taka jedna prosbe - oddaj 50 zl horse_art zanim zaczniesz gadac o tysiącach  😁
wszystkich zainteresowanych moja podloscia zapraszam na pw, bo rzeczywiście troche zaśmieciłam  😡
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2012 20:50
galeria, błagam Cię :wysmiewacz22:
Nadżafowa, ok, trupem był i na poziomie nawet Lki nie był jak go kupowałam, stąd cena, ale skąd śmiesz twierdzić, jak jest teraz?


W takim razie skąd ty śmiesz twierdzic, że jest coś nie tak z ceną za jaką zalcia wystawia Cypka, skoro widziałaś go podczas 1 startu? Skąd wiesz jak chodzi na treningach i co potrafi oprócz skakania?  🤔 
Co do bezpodstawnego czepiania się do ceny, to może byłabyś tak łaskawa i zajrzała na osławiony w necie Świat-Koni.pl i popatrzyła za ile tam chodzą konie zasuwające głupie L i wyglądają jak 7 nieszczęśc, a tego typu żale zostaw dla siebie...  🙄

Przepraszam za offa...  😡

L to dużo. Przynajmniej ja tak sądzę. Wolę, żeby mój koń chodził L ale porządnie i żeby to wyglądało. Sądzę, że wartości konia nie powinnyśmy oceniać na forum a tym bardziej nie w tym wątku. Wydaję mi się że Zalcia świadomie go wyceniła i że ona wie najlepiej co Cypek potrafi. Nie komentuje też tego jak twój koń teraz chodzi oraz tego co z nim robisz ale jak już piszesz, że kupiłaś za 3tys to każdemu nasuwa się myśl ' co to za trup musi być'. A co do sprawy z horse-art już ci na pw napisałam. Zapraszam do odpowiedniego wątku to się o wszystkim dowiesz zamiast wybierać pierwszy lepszy argument, żeby wyjść na tą lepszą.

A teraz koniec  🚫
teraz nie wiem czy się śmiać,czy płakać :P
galeria yy,widziałaś konia na jednym przejeździe w skokach i mówisz,że to rekreant O.O  i ,że koń jest użytkowany lekko i czasem?  🤔 a niby skąd to wiesz? Jeżdżę 6 razy w tygodniu, w tym 4 razy mam treningi, koń skacze i to dobrze. Poza tym, jest super ujeżdżeniowo,jest na etapie N,z elementami C i nie sądzę,żeby moja cena była nie wiadomo jaka kosmiczna. A jeśli nie jesteś zainteresowana kupnem,to po co się odzywasz? Będziesz teraz pisać do każdego,kto sprzedaje konia i może proponować ceny, za jakie te konie powinny być wystawione?
żenada. I przestań zaśmiecać wątek swoimi dziecinnymi i nie mającymi podstaw rozmyśleniami,bo nikt nie ma nic do tego,za ile sprzedaje konia. Masz swojego trupa za 3 tysiące,to super, nikogo to nie obchodzi. A jeśli na prawdę jesteś taka chętna do dyskusji to zapraszam na zawody do Minikowa.
emptyline, Demonowa,Nadżafowa,Nekanowa.  Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Przepraszam za  🚫 , ale musiałam odpowiedzieć  🙄
edit. chętnych,którzy chcą zobaczyć chociaż po zdjęciach,jak chodzi rekreacyjny koń,zapraszam na zalcia97.fbl.pl  😀
dziewczyny czy wy naprawdę chcecie się wdawać w takie dyskusje? galeria ma chyba jakiś problem ze sobą.

Jak zalcia chce to może sobie 25 letniego emeryta wystawić za 50 tyś, co komu do tego??? Poważnie, co komu to przeszkadza??? To chyba problem zainteresowanych kupnem i samej sprzedającej...
trochę przykre to co czytam. Ja należę do grona posiadacza trupa. Mam osła za 3 tys. Ale to moja prawa ponieważ za żadne pieniądze świata bym go nie sprzedała. Koleżanka z boksu obok ma trupa za cenę mięsa i z powodzeniem Śmigaja Petki  🙄 kloccie się ile chcecie ale uważam to za przykre gdy Ktoś pisząc o wartości konia i jego walorach bierze pod uwagę cenę . To moje osobiste zdanie. A za sprzęt i anki które Kupiłam mogłabym mieć już 2 lub 3 konie takie jak moja Blanka. No nic tu po mnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się