masaż koni

maxowa
tak tak wiem  ale takie "masowanie" podobne do głaskania ale o właściwości masującej albo szczotke do masażu 😉
Jak będzie u nas w stajni p.Sebastian to się go zapytam  haha  bo  super jest takie coś żeby konikowi tez coś przyjemnego zrobić nie dawac co jakiś czas coś do jedzenia ale np. masaż 😉
ja ostatnio wymasowałam swojego ukochanego konia w stajni 🙂 był taki zadowolony że nawet uszy dał sobie starannie wymasować i w efekcie przysypiał  😀

nigdy się nie uczyłam masażu a to nie miało na celu poprawy ruchu czy czegokolwiek tylko zrelaksowanie konia. Polecam wszystkim 🙂 w zasadzie trzeba patrzeć tylko na reakcje konia na konkretny ruch i tyle 😉
my 2 tyg temu zaliczyliśmy I stopień kursu masażu. na ćwiczeniach między masażem jednej partii mięśni a drugą mój szalony dziki ogr zareagował tak, stając się żywym sloganem  "jak zrobić koniowi dobrze" 🙂😉
ash   Sukces jest koloru blond....
09 stycznia 2012 13:02
My się dziś masujemy. 😅 Tzn właściwie tylko Kary, bo ja niestety w pracy.
orientujecie się czy Katarzyna Żukiewicz ma stronę www?
google, ah ten google...

http://www.lekarzkoni.com/index
Czy ktoś z Was korzystał z usług p. Marii Soroko, bądź był uczestnikiem jej kursów? Czy mogę poprosić o info na pw :kwiatek:
Thymosp. Maria była u nas w grudniu na I stopniu, w marcu przyjeżdża ponownie. Zajęcia bardzo fajne, jasno i klarownie wytłumaczone. Dostaliśmy materialy szkoleniowe do których można zerknąć w razie "W". Kursanci zadowoleni tak jak i konie (patrz kilka postów wyżej :p )
ja - z usług a raczej mój koń 🙂
polecam 🙂
pod koniec marca Maria Soroko będzie pod Olsztynem w warmińsko-mazurskim.
Ja także byłam ostatnio na kursie z p. Marią Soroko- bardzo gorąco polecam 🙂 Świetnie, fachowo wytłumaczone, dokładnie pokazane. I fakt, materiały są, więc w razie potrzeby można zerknąć w ściągę 🙂

Pani Maria Soroko będzie ponownie gościła w stajni Ekwador (www.ekwador-robson.pl) 12 i 13 maja 2012, wszystkich zainteresowanych zapraszam, przystępna cena kursu.

Masaż relaksacyjny koni - info na pv.
Czy może mi ktoś polecić kogoś od masażu z województwa zachodniopomorskiego? Konkretnie: Kołobrzeg.
Dramka otwiera się strona ogłoszeń a nie konkretnego
i o to chodzi  😉
Ahaaaa... Jakaś mało rozgarnięta jestem o tej porze  😉
To nie odpowiedni wątek do reklamy  😉
Gillian   four letter word
16 kwietnia 2012 17:25
Czy może mi ktoś polecić kogoś od masażu z województwa zachodniopomorskiego? Konkretnie: Kołobrzeg.


Joanna Zdanowska, która przyjeżdża masować konie do Eranii 🙂
Podbijam: Poznań i okolice, a dokładniej Łopuchowo.
Moja kobyła może mieć jakiś przykurcz 🤔
Szukam kogoś dobrego w masażach...

czy ktoś z Was miał może styczność w wykorzystaniu elektrostymulacji w rehabilitacji koni ?
Nie..ale swojej tak  😀
i jak wrażenia ?  Warto chociażby dla siebie kupować ?  😀iabeł:
Uczucie fajne ale czy pomaga..nie wiem  🤔
Czy ktos kojarzy z okolic z Szczecina Czarnoskorego masazyste ktory przyjezdza i nastawia konie? Bardziej chiropraktyk? macie jakis namiar?
Z okolic Poznania jest Monika Tołkacz, stosująca metodę "The Masterson". IMHO ma bardzo profesjonalne podejście, patrzy na konia całościowo, uwzględniając wiele aspektów mogących wpływać na biomechanikę konia.
ktoś stosuje metodę TTouch?
Ja byłam z koniem na dwudniowym szkoleniu z tej metody z Magdą Gatty, ale przyznam, że aktualnie stosuję bardzo bardzo sporadycznie
iwona a rozumiałaś coś z tego? 🙂
i podobało Ci się? ja też się chciałam na ten kurs zapisać, ale nie wiem czy to ma sens
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się