końskie gry na PC

A czy ktorakolwiek gra dziala na beznadziejnej Viscie??
Klami mi działała stajnia marzeń, me and my horse i Best friends-mein pferd ( po polsku jakoś inaczej jest, na początku pisałam 😉) Innych gier nie sprawdzałam
aniaaa, dzieki bardzo.

A jakis Riding Star czy cos bardziej w ten desen dziala??
kpik   kpik bo kpi?
01 stycznia 2009 21:51
dzięki - a ja przenosiłam te ubranka na postać  jezdzca a nie w te pola z ubrankami ;]
dobra ja dupa w tym jestem i nic nie zrozumiałam z poprzednich stron  🤣 Jak już ściągnęłam world riders competiton to... co dalej??  🤔 Mam teraz na pulpicie jakas biała ikonkę worldriderscometition.rar i drugą, która wygląda jak taka, która uruchamia grę, ale jak na nią klikam to mi wyskakuje, że płytę muszę włożyć...mam coś ściagnac, jakiegos winrara czy coś?? poskładać, skleić połączyć 🤔 ~Ładnie o pomoc proszę  :kwiatek: I najlepiej wyłumaczone po mojemu (czyli jak debilowi komputerowemu)
aniaaa musisz ściągnąć Daemon Toola, instrukcję obsługi musisz poszukać w necie 😉
Ściągnęłam sobie Time to ride oraz Riding Star 3.
A wiecie może czy da się ściągnąć skądś Pippa Funnel albo Horsez 2 ?
Szukałam na chomikuj.pl ale nie znalazłam 🙁
słuchajcie skąd mogęwziąść stajnie marzeń przeszukałam, empik, real i nic są jakieś inne końskie gry ale tej nie ma :/
media markt, saturn - o ile macie  🤦
Pytanie do specjalistów.
Ściągnęłam My horse and me 2, ma to postać plików z rozszerzeniem .mdf i .mds. Otworzyłam alcoholem, ale on widzi tylko ten .mds (mniejszy). Udało mi się grę zainstalować, mam dostęp do manuali we wszystkich językach, ale przy "play" każe włożyć płytę. Co teraz? Czymś innym (nie alcoholem) powinnam zgrać na CD plik .mdf? Doradźcie.
Paa -sprawdz czy w katalogu nie ma cracka.
I czy masz włączony alkogol i załadowany obraz płyty kiedy próbujesz ją uruchomić.

mds i mdf się nie przejmuj, mds jest obrazem mdf i własnie tak powinno być jak masz.
Która z gierek do ściągnięcia jest w polskiej wersji językowej?
Ściągnęłam to Pferdehof zainstalowałam, ale jak się gra odpala to robi się czarny ekran i tyle. Za słaby sprzęt czy czegoś mi brakuje? 😉
ściągnęłam Riding Stara z rapidshare, zainstalowałam go przez daemon toola, tylko właśnie nie widzi "płytki". Kiedyś też mi się to pojawiało przy innej grze, ale nie pamiętam co się wtedy robiło. Orientujecie się jak to naprawić?
ściągneła RS3, zainstalowałam, nie widzi płytki, mam cracka, mam daemon toola
ale nie wiem jak zrobić żeby działało 🙁
Marzena: cracka nie ma, jest .nfo. Otworzyłam- specjalnych rewelacji tam nie ma, poza tym, że radzą otwierac daemon toolem pro, a ja mam lite, no i alcohol.
Uruchamiając mam załadowany obraz płyty w alcoholu (tzn. tak myślę😉 mam otwarty alcohol i widze tam ten nieszczęsny plik).
Szukać cracka?
albo szukaj cracka (polecam rapidlibrary)
albo szukaj pliku secu-rom i spróbuj z nim.
Nie wiedziałem w który temat o grach to wrzucic ;P

taka po prostu online ^^  http://www.gry.pl/gra/Horse-Eventing.html
A to widzieliście?
"NAJDOSKONALSZE WIDOWISKO JEZDZIECKIE W EUROPIE-APASSIONATA W PLANIE WYDAWNICZYM CITY INTERACTIVE S.A 
City Interactive, producent gier komputerowych w Polsce, z przyjemnością informuje, że włącza do planu wydawniczego wymarzoną grę dla wielbicieli jazdy konnej - Apassionata. Tytuł ukaże się w Polsce 30 stycznia 2009, w cenie detalicznej 29,99 zł na komputery PC oraz 99,99 zł w wersji na konsolę NDS.
Zanurz się w zapierający dech w piersiach świat Apassionaty i spełnij swoje najskrytsze marzenia! Weź udział w najdoskonalszym widowisku jeździeckim w Europie.
Ubierz swoją postać, a także zmień wygląd swojego konia i przygotuj się do oszałamiającej gali jeździeckiej! Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój pokaz.

W grze Apassionata jazda konna prezentowana jest na najwyższym poziomie. Wszelkie techniki wzorowane są na prawdziwej gali jeździeckiej – Apassionata. Do wyboru masz szeroki wachlarz technik ujeżdżania a także rożne figury. Całości dopełniają fascynujące efekty świetlne i emocjonująca muzyka. Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój show!

Cechy gry:
- Korzystaj z bogatego wyboru strojów i akcesoriów, takich jak kostiumy, siodła czy kapelusze
- Sprawdź swoje umiejętności jeździeckie przed pokazem na specjalnie zaplanowanym treningu, a także weź udział w oszałamiającej i autentycznej gali jeździeckiej
- Naucz swojego konia przeróżnych akrobacji!


Apassionata na rynku już 30 stycznia 2009! "
No jak będzie pokaz ujeżdzAnia to rzeczywiście profesjonalna gra ;D
😉
Czasem myślę, że lepiej by było nie tłumaczyć, tylko zachować wersję oryginalną...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 stycznia 2009 23:08
Ponownie zapraszam tu: http://www.chomikuj.pl/Voltogry/Gry+je*c5*badzieckie/
nowe gry będą niedługo 😎
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
13 czerwca 2009 19:40
grałam dzisiaj w "Kocham konie" i czytam na górze taki napis co się wyświetla, w trakcie wczytywania na zawody:
"Pamiętaj przed zawodami nałożyć czapkę lub toczek.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze!" 🤣
(cytuję z pamięci)
Ratujcie! ściągnęłam sobie Horsez wersję polską rapidsharem. Wsztystko hula bez problemu jesłi chodiz o odpalenie gry ale mam zonka jak czyszczę konia w boksie. Bo pomimo że wskaźnik po lewej stronie jest wypełniony to zielona lampka nie chce mi się zapalić - no i w sumie dalej nie mogę iść 🤔wirek:Już się zastanawiam czy cos z grą jest nie tak- czy nie ma jakiejś łaty ale nic nie znalazłam. Czy ktoś z was miał podobny problem?
Mojej córce na allegro zakupiłam STAJNIE MARZEŃ jest zachwycona - ma 8 lat.
Seksta   brumby drover !
17 czerwca 2009 21:41
stajnia marzen jesienny galop?
ha rowniez jestem ta gra zachwycona a mam...20 lat  😜

edit: chociaz wiadomo,ze wolalabym cos w stylu equistrad.
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 21:43
Notarialna, jakis zly link, nie wlazi...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 czerwca 2009 21:51
Seksta, Pograj w Zimowy rajd, mam tą grę i też grałam. Świetna jest xP
kujka, Bo konta owego już nie ma ;-) Zapraszam na www.chomikuj.pl/roulett

hasło do folderu końskiego: notari
Seksta   brumby drover !
17 czerwca 2009 21:57
Notarialna hmh mówisz,ze polecasz 😀? To zaczynam szukać na allegro 🙂

BTW, dodalam Twojego chomika do znajomych/polecanych. ( Bejbikk )
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 czerwca 2009 16:13
Kurcze, chciałam ściągnąć od Notarialnej, to za mały transfer mam.  🙄
Moze mi ktoś krótko wyjaśnic w punktach po kolei, jak sie ściągało z rapidsharea? Ściągałam kiedys, ale pamiętam, ze cos mi nie działało znowu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się