Końska rewia mody cz.VI (2012)

Witam mam pytanko do stylistów mody końskiej 😉. Szmatoholicy jaki kolorek dla tego grubaska by pasował. Myślę już długo nad 2 Euro-Starem ale nie wiem jaki, jak coś mi sie spodoba to nie ma w sprzedaży.
wątek zamknięty
Dakota96, to Tobie ma się podobać, nie nam
przejrzyj tu:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/wyszukiwarka
wątek zamknięty
Serio? to czemu tego nie widziałam 🤔wirek: bo mi się nawet te herby podobają
Nie ma to jak być na czasie 😉 😡
wątek zamknięty
Fantazja
Patrzyłam  dzisiaj 17 razy jak zliczyłam  mi się ona prawie we wszystkim podoba ale według was w czym jej było do pyska.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
19 lipca 2012 12:40
ekuss nie ma bata zeby Ci wlazły pod 17,5 , one wzglednie wyglądaja pod 16,5, a maksymalnie wchodza pod 17

No właśnie tak myślałam :/ Mnie coś trafi- DL za duże,a PD za małe... chyba to będzie koniec z Eskadronami,a muszę kupić coś białego na zawody :/
wątek zamknięty
Dakota96, mi osobiście podobają się fiolety na takiej maści, wszelkie beże, biele
Louisa, jak znajdę katalog to pokażę
wątek zamknięty
Fantazja
ahh fiolety tak mam jeden  i myślę nad drugim ale eskadronie aubergine.Tak to zupełnie nie mam głowy co z Euro-Starów myślałam nad MAX-em szmaragd.
wątek zamknięty
Dakota96, jeśli już to stripe-in biały/szmaragd bym widziała
z maxów plum  😍
wątek zamknięty
Anderia, Livia, dzięki :kwiatek:
cataleya, to by jeszcze trzeba było umieć zrobić 😁 poza tym jak mam się bawić w szukanie po sklepach odpowiedniego odcieniu polaru, mierzenie, przycinanie i doszywanie rzepa, to zdecydowanie wole kupić gotowe. Taniej wyjdzie 🙂
Fantazja, jak kiedyś znudzi mi się komplet (mam do tych owijek jeszcze czaprak), to pogadamy 😉
wątek zamknięty
Fantazja
aaaaa ! Piękność nie widziałam go takiej perełki ?!
Piękny mrrr dobra to mam już 3(4) które trzeba kupić
Euro-Star plum
Eskadron Cotton grey
Euro- Star max szmaragd (bo się zakochałam w stripe in szmaragd ... ale mamuśce się nie podoba,no to max)
Euro-Star Delf
wątek zamknięty
Brać na gniadego ES'a Light Cord Navy?  👀
wątek zamknięty
Dakota! Stoisz na Mokrym ;>?
wątek zamknięty
whitemoon071
a skąd to pytanie ?Jeździłaś tam ?

martyśś_99
na gniadym mi się podoba  ale nie do każdego pasuje ;P. Mi się osobiście podoba  Light Cord Navy
wątek zamknięty
Bo poznaje miejsce! 🙂  Nie, sama nie jeździłam, ale bywam czasem, odwiedzam znajome!🙂  żeby nie było off topa to mi gniade podobają się w brązach, kawach z mlekiem, a jeśli jakieś bardziej żywe kolory to chyba żółte!!🙂
wątek zamknięty
ekuss celuj w coś, co jest rozmiarowo pomiędzy cottonami PD a wielkimi cottonami DL czy ESami np. w Anky, Polo Pady, Brillanty...
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
19 lipca 2012 15:05
Anky też nie są takie małe- są nawet dłuższe nić ES (rozmiar L)
wątek zamknięty
zobaczcie jakie cudenko do mnie leci, eskadrony i ESy sie nie umywaja.

wątek zamknięty
Jeszcze raz, Neczi dziś szaro-buro w Anky Grey i owijkach Eskadron (Grey z Maritim).  🙂

wątek zamknięty
Cierp1enie to dobrze,Emerald to śliczny kolor 🙂  😉
Nekanowa  ślicznie!  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 lipca 2012 18:12
Arimona, faktycznie cudeńko 🙂

Nekanowa, szaro-buro, ale ładnie 🙂
wątek zamknięty
Arimona, na prawdę cudny 😉
Nekanowa, bardzo ładnie! 🙂
wątek zamknięty
Arimona - cudo!

Nekanowa
- śliczne wam

Zalcia - no właśnie od początku mi się podobał i tak się czaiłam, czaiłam nad nim, aż w końcu się zdecydowałam 🙂 teraz czaję się na jaspera 😀
wątek zamknięty
Nekanowa, ale pięknie 😍

My w bronze < navy burgundy?>, chyba zostanie z nami na dłużej, w końcu beż 😁
wątek zamknięty
Burza - świetnie wam 🙂 lubię was w takich szarościach i stonowanych kolorach 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie, ja też 😍
wątek zamknięty
Arimona, a ja się uśmiałam, jak zobaczyłam ten pad na fb, bo planuję takimi kolorami pomalować sypialnię i pokazałam to zdjęcie mężowi, żeby wreszcie pojął, o jaką mi kolorystykę chodzi i jak wygląda takie połączenie 😉 A pad śliczny i wygląda na perfekcyjne wykonanie (jak zwykle zresztą u Ivett).
wątek zamknięty
anai,
O patrz jak sie trafilo z kolorami, super jest to polaczenie 🙂
mi sie bardzo podoba rozwiazanie przy szlufce dla popregu, super przemyslane, no i sznurki. Majstersztuk 🙂

Diewczyny, dzieki za zachwyty, jestem sama pod wrazeniem ze tak ladnie wyszlo. 
wątek zamknięty
Ja w końcu zdobyłam granatowy czaprak na zawody  💃

Burza bez szału ten kolor ..  🙁  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dramka, pochwal się, jaki!
wątek zamknięty
Arimona Czaprakjest zaje****.... śliczny i cudowny.  😅 Gratuluję pomysłu.
Nie będziesz miała żalu jak też sobie taki zamówię w innej kolorystyce dla mojego rudego? 💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.