sklepy internetowe

zamawial ktoś z hitchingposttack.com?  Nie wiecie czy w Polsce da się gdzieś kupic TAKIE wiaderka? 😜

http://hitchingposttack.com/product_info.php?cPath=57&products_id=696
asds   Life goes on...
13 stycznia 2009 15:46
Konianka ekstra!!! Choc sądze ze dosc mało wygodne w użyciu
Averis   Czarny charakter
13 stycznia 2009 16:12
Zamówiłam ze sklepu bewet.pl Potwierdzenie zamówienia przyszło 29 grudnia a paczki nadal nie ma. Napisałam do nich maila- cisza, dziś napisałam na gg- może raczą odpowiedzieć. Najwyżej jutro będę dzwonić.
W sumie warszawska Karina to sklep nie internetowy ale
polecam z całego serca, poziom obsługi bardzo wysoki, rewelacyjny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny

oby tylko takie sklepy były to wszyscy byliby zachwyceni!
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 stycznia 2009 20:31
MK Sklep (mksklep.pl) ++++++ (sklep na 6)

Profesjonalna obsługa !!! Stały kontakt mailowy, chętnie odpowiadają na wszelkie pytania.

Paczka została nadana bardzo szybko, biorąc pod uwagę iż na jeden produkt trzeba było dodatkowo czekać 7 dni, a w rzeczywistości czekałam tylko 2 dni !!!

Zostałam poinformowana telefonicznie o wysłaniu paczki 😉
Puls dostałam miły gratisy !!!

Przesłyka z dnia na dzień (firma kurierska b. dobrze się spisała).
ja również polecam mksklep 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 stycznia 2009 12:18
Wiecie może ile kosztuje wysyłka w Amigo?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 stycznia 2009 12:31
Dzięki wielkie!  🙇 Ja to jednak jestem ślepa, wczoraj szukałam i nie znalazłam  😵
Ja uwielbiam zamawiać w amigo- przyjmują zgłoszenie telefonicznie i nawet jak zadzwonię o 16 to na drugi dzień ok 10 rano mam sprzęt na podwórku  😜- wielkopolska, bardzo głęboka wieś! Kocham ich za to  😍, choć wybór by mogli mieć większy  😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 stycznia 2009 20:38
Złożyłam zamówienie w Lamri, zobaczymy jak będzie  😉
Ja zamaiwalam ostatnio z Lamri i po dwoch dniach paczka byla u mnie  🙂
Ja się dowiedziałam że w pon wysłali paczke z hipikar.......hmm jest niedziela i ani "widu ani słychu" :P:P Te 50 km chyba jest odległością nie do pokonania xD
Monny   bez odbioru .
19 stycznia 2009 18:25
http://www.konie24.com/ znalazłam taki sklep  👀
I mają Anky i EuroStary
A ja polecam X-Horse, Pasi konika i MKSklep - szybka dostawa z każdego z tych sklepów w 2 dni. Warto przed złożeniem zamówienia zadzwonić i zapytać czy towar jest na magazynie.
Gillian   four letter word
19 stycznia 2009 18:47
xxagaxx, u mnie też nadal nic nie ma...
Słuchajcie, co się dzieje ze sklep.horses.pl ????
Zrobiłam duże zamówienie i wysłałam maila żeby potwierdzili, czy wszystkie towary będą dostępne i... CISZA. Koleżanka wydzwania do nich i nie może się dodzwonić. Wczoraj wysłałam jeszcze raz maila, to nie doszedł! WFT?
A ja jestem skłonna wystawić dla GNL ogromny minus od 2 miesięcy czekam na pieniądze za sprzęt którego mi nie sprowadzono  😤
Kabbi, to nie brzmi zbyt obiecująco.. ja czekam na moje zamówienie z GNL dopiero tydzień, ale niektore artykuły miały dłuższy czas realizacji...czyli że dopiero je sprowadzą, tak? tak było w Twoim przypadku? poinformowali Cię, że nie sprowadzą czy sama musiałaś tego dochodzić?
xxagaxx, u mnie też nadal nic nie ma...


ja im daje czas do środy i znowu piszę maila. Jak już to nie pomoże to do nich jade zrobić aferkę ;/ mogę wtedy o twoim zamówieniu też przypomnieć 🙂
ekhem niestety sama musiałam wydzwaniać i obiecano mi zwrot pieniędzy i tak sobie czekam na nie a Panie w sklepie się dziwią  że pieniążki jeszcze nie dotarły  🤔
Gillian   four letter word
20 stycznia 2009 11:42
xxagaxx,  hooooł, podobno paczka wysłana i niebawem powinna dojśc... 🙂
no niestety, ja już w GNL zamawiam tylko to, na co mogę poczekać i tylko za zaliczeniem pocztowym - mam dość czekania po 2 miesiące na paczki....

najlepsze, że tak ogólnie kiepsko działający Okser po pierwsze szybciutko mi wszystko zamawia i wysyła a jak musiałam coś zwrócić, to pieniądze także szybko były na koncie...
xxagaxx,  hooooł, podobno paczka wysłana i niebawem powinna dojśc... 🙂


wiem.... ja się dowiedziałam że już w poniedziałek (ale ten zeszły) póki co jest wtorek i nic........ a nawet mnie nie uprzedzili ze może to trwać dłużej (jakoś w święta zamawiałam)..
Wielki plus dla www.sklep.animavet.pl !! Wczoraj po południu zamówiłam paszę i suplement, dziś o 15 pani przyjechała do stajni dostarczyć mi zamówienie. Za dowóz nie zapłaciłam nic😀 (zakupy powyżej 200zł) Będę stalym klientem 😉
wielki minus dla equishopu, żenujący poziom obsługi - ja na pewno juz nic u nich nie kupię
wysłali mi czaprak w innym kolorze niz kupiłam
po moim telefonie dowiedziałam sie ze to i teraz uwaga - CZĘSCIOWO - ich wina, spytałam zatem częsciowo czyja? bo chyba nie moja...
Dowiedzialam sie ze trzeba było sobie sprawdzic przy kurierze, no tak kupujac rudy czaprak trzeba przewidziec że mogą wysłac błękitny...
W ramach zadoścuczynienia łaskawie zaoferowano mi wymianę na kolor który kupiłam! Swoją drogą zajebiste zadoścuczynienie, dostac coś za co się zapłaciło... Przy czym zaznaczono ze nie wiadomo czy jeszcze takie są - na allegro w tym czasie wystawione było 6 sztuk...
No i się dowiedzialam ze ewentualnie kolejny czaprak dostane jak zwrócę im ten, płacąc za przesyłkę ponownie!  Nie zaproponowano żadnej bonifikaty, nie było repertuaru zachowań "frontem do klienta".
Więc mimo ze zapłaciłam za kuriera wizja kolejnego czapraka rysowała sie po jakimś 1,5-2 tygodnie... ekstra

Finał finałow odesłalam im czaprak za pobraniem, zwrocono mi koszt wysyłki 19 zł
koszt wysyłki kurierem do nich i koszt czapraka
czyli łącznie 173 zł
czaprak kosztował 112, brak rozsądnych form negocjacji z klientem i proponowania rabatu sprawił iz do czapraka dołożyli 61 zł i zamiast sprzedac mi 2 czapraki nie sprzedali żandego, gratuluję equishopowi takich pracowników;]

kolejna sprawa która mnie zdrażniła na maska to koszt wysyłki - jeśli w aukcji jest jak woł 15 zł to dlaczego się klienta oszukuje i wysyłka kosztuje prawie 20 - o czym się przekonujemy płacąc kurierowi...

przez 5 lat to moja taka pierwsza akcja z załosnymi pracownikami sklepu końskiego
i jestem na maksa zniesmaczona
duży plus dla www.spillers-feeds.com
zamówiłam paszę, ale że byłam za granicą chciałam żeby doszła w konkretny dzień (poniedziałek), jako że nie miałam stałego dostępu do internetu napisałam tylko 1 czy 2 e maile z zamówieniem ale nie podałam adresu, jak się 'pokapałam' była niedziela wieczór, ale napisałam e-maila, w poniedziałek rano pasza była, okazał się że Pan wygrzebał adres ze starych e-maili (dawno tamu raz zamówiłam u nich paszę)

i również + dla amigo za szybką przesyłkę i dobry kontakt

a equi-shop  🤔wirek: szkoda gadać, nie wiem ile e-maili trzeba pisać żeby odpisali
A ja jestem zadowolona jak narazie z Equi-shopu. Dostałam dokładnie to co chciałam (za kazdym razem, to były już któreś z rzędu moje zakupy od nich), czekałam 2-3 dni na przesylkę, na maile odpowiadają wręcz w ciągu kilku minut 😉
I za przesyłkę kurierem zapłaciłam 15zł (dokłądnie tak jak w aukcji).
Może zależy jak kto trafi...
Hejka
Wielki plus dla Horse Trade, ekspresowa wymiana mailowa, ściągnięcie z Niemiec czapraka Eurostara z kolekcji sprzed 2 lat🙂, miały być 2 tygodnie a przyszły po 5 dniach. Panowie bardzo się starają w tym sklepie.

Minus i to duży dla Equi-Shopu. Kupuję 2 siodła, na wymianę mailową czekam kilka dni, po czym dostaję zawiadomienie o numerze telefonu na który w pilnych sprawach się dzwoni, pech bo nikt nie odbiera. Po co kontaktować się z klientem, który chce wydać u nich klika dobrych tysięcy. Cóż........zadzwoniłam do Ihaha.pl, siodła już jadą i to z gratisem.
Jaki sklep internetowy ma sprzęt Euro-stara?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się