Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

calkowicie nie rozumiem tej dyskusji. Mam pieniadze - mam ochote- kupuje. Nie mam jednego albo drugiego - nie kupuje. Kazdy robi co mu sie podoba z wlasnymi pieniedzmi.


Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 września 2012 20:35
Dotarłam dzisiaj do tego deichmanna i kupiłam takie same buty jak JARA 🙂
Co prawda przymierzałam jeszcze chyba pięć innych par i najchętniej kupiłabym je wszystkie  🤔wirek:
Dawno mi się tyle butów w jednym sklepie nie podobało.
Intensywnie myślałam jeszcze nad tymi, ale ostatecznie bordowe wygrały.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 września 2012 20:48
Mnie też się strasznie dużó butów w Dechmannie podobało. Ale ja ostatecznie wybrałam te:
[img]http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_100?$im=1105901_P&$sh=1105901_P&defaultImage=default_dsd[/img]

Na żywo dużo ładniejsze, postaram się zrobić jakieś zdjęcie jutro  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2012 21:04
JARA, Twoje ciżemki na żywo są ładniejsze, widziałam dzisiaj (-;

Zdecydowanie na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach 🙂 ani moje zdjęcia ani te z gazetki nie pokazują jakie są ładne 🙂

i kupiłam takie same buty jak JARA
szare też zacne 🙂
oj dziewczyny szalejecie😀
a ja od kiedy pracuje w CCC czyli od 1,5 miesiąca po prostu kupowanie butów mi zbrzydło...🙁 jak kiedyś uwielbiałam i był to sposób na mniejsze chandry tak teraz nienawidzę...i żadne buty mi się nie podobają...
arivle, świetne! chyba też je kupię 🙂
To może i ja pokaże moje ostatnie zdobycze 🙂

korsik, obie pary z chęcią bym przygarnęła 😁. Skąd?
Czarne zamawiałam z topshopu, a brązowe kupiłam w intershoe, ale takie same są też w badurze 🙂
Piękne te z topshopu! Sama się czaję na takie, czekam tylko aż pieniądz jakiś wpadnie.
Ja się czaiłam już od zeszłego roku, ale wtedy był trochę inny model-wizualnie różnił się tym, że od wewnętrz też miał zamek a te mają tylko z zewnątrz i ponoć stare były z trochę lepszej skóry, chociaż moje są całkiem ok. No i stary model kosztował 90Ł a te tylko 45Ł i dodatkowo znalazłam w necie kod na zniżkę 10%  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
18 września 2012 12:28
korsik, świetne zakupy. 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 września 2012 19:32
korsik te z topshopu cudowne!  😍 właśnie czegoś takiego szukam.
Miałam je na nogach tylko raz, ale są bardzo wygodne. Jeśli zamawiałaby któraś z was z internetu bez przymierzania (jak ja) to polecam wziąć rozmiar mniejsze. Na szczęście były na stronie opinie, żeby brać mniejsze. Normalnie noszę 40 a wzięłam 39 i są idealne 🙂
Korsik, nie wiesz czy ten kod rabatowy jest jeszcze aktualny? 🙂
Ja zamawiałam 1.5tyg temu i pierewszy lepszy wygooglowany działał. Nie wiem czy to czasem nie był ten: 1467648016789380 ale pewnanie jestem
Moje ostatnie zakupy:


1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/21ae2f604954752a.html

2) pierwszy raz kupiłam buty zimowe za 60zł, ciekawe czy się rozpadną czy nie..

Dotarly wczoraj do mnie te moje jasnobrazowe trzewiki za 39zl  😁kurcze, serio wygladaja bardzo fajnie,jesli komus sie podobaly to mozna smialo zamawiac. Ladnie uszyte, podszewke maja w taka drobna panterke😉 Teraz rozpoczynam probe wytrzymalosciowa- ciekawe ile wytrzymaja 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 września 2012 08:06
Nigdy nie sądziłam,że na starość stanę się fanką kupowania butów, ale kurczę, czas przyznać, ze lubię ten sport  😵 moje nędzne zarobki mnie skutecznie blokują, ale jak już można, to dziką przyjemność mi to sprawia. Latami chodziłam tylko i wyłącznie w glanach, to teraz nadrabiam.

Wczoraj upolowane buty na jesień:


Są mega wygodne i stabilne.

W oko wpierw wpadły mi te:
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/305716

Choć ćwieki to kompletnie nie moja bajka. Ale mój prywatny krytyk powiedział coś w stylu "dobrze, kup sobie, ale w nich nie chodź", no i finalnie wybrałam tamte.  😁
maleństwo To już chyba jesteśmy trzy na forum, które mamy te buty🙂 Ja jestem mega zadowolona, są super wygodne🙂
Moje ostatnie zakupy:


1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/21ae2f604954752a.html

2) pierwszy raz kupiłam buty zimowe za 60zł, ciekawe czy się rozpadną czy nie..




mam buty w podobnym "stylu" kupione za nie duże pieniądze i sprawują się bardzo fajnie, tylko zakładałam je na wieksze mrozy, bo stopa szybko mi sie w nich pociła  🙄
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 września 2012 11:48
maleństwo To już chyba jesteśmy trzy na forum, które mamy te buty🙂 Ja jestem mega zadowolona, są super wygodne🙂


Wielkie umysły myślą podobnie :p
maleństwo, a gdzie zakupione?

Quendi, te retro są rewelacyjne. Jak nie lubię sportowych butów, to te są ekstra.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 września 2012 12:07
edyta,  CCC, "całe" 120 zł. Ale w większości sklepów, z tego co widziałam, można znaleźć coś podobnego.
Dzięki. Już daaawno nie byłam na zakupach. Muszę sie wybrać w miasto 🙂
A jak z jakością tych butków? pamietam ze dwa lata temu spodobały mi sie w CCC botki i mierzyłam chyba ze 4 pary i a to szew puszczony, a to przebarwienie, a to suwak zepsuty. Wzornictwo mają fajne, ale jakość?
Może pecha miałam, albo już się coś na lepsze zmieniło?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 września 2012 10:12
Wiesz, za 120 zł to na pewno nie będą buty na lata, ale nie są to moje pierwsze z CCC w ostatnich latach, mierzyłam też sporo innych, i wszystkie wyglądały w porządku, w poprzednich przechodziłam 2 sezony. Czyli taka mocno średnia półka, ale bez przypału 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 września 2012 10:19
Zarowno w deichamnnie jak i ccc sa buty roznych marek i roznej jakosci jedne zaraz sie rozpadna a inne dlugo wytrzymaja mam buty na niskim obcasie z 5 latw lasnie z deichmanna momentami byly bardzo mocno eksploatowane i nadal sie trzymaja podbnie rzymianki na obcasie 3 rok i tez sie trzymaja🙂
Dlaczego, dlaczego, dlaczego , dlaczego mam tyle cholera jasna butów na jesień i zimę. DLACZEGO ??

ps- kupiłam  😡, obiecuję sobie, ze to OSTATNIE BUTY AŻ DO KOLEJNEGO LATA !!

tunrida - nie potrzebne sprzedaj na allego , teraz taki okres ,ze pojdzie wszystko  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się