Kącik Małolata...:D

Jakim cudem to tak wybuchło?  😲 Co mówi alergolog na temat posiadania psa? Może podpytaj a propo tego odczulania? Czy to działa itp?
Mojej mamie mówił, że ją kot uczula i kazał się kota pozbyć. A gdzie tam! Mama w życiu by swojego kotecka nie oddała i wszystko jej się uspokoiło w końcu.
Uczulenie na marchewkę  👍
wizytę mam jutro, wyniki testów dostałam we wtorek (rozwala mnie ta marchewka  😜 ). No zobaczymy co powie. Ja psa nie oddam i tyle,koniec kropka. Właśnie podobno uczulenia na zwierzęta mają tak, że na początku się organizm z tym zapoznaje (spoko, 7 lat) a potem wybucha. Suuuuuuuuper.
Jak coś powie o odczulaniu lekarz to pewnie i na to pójdę, bo czuję się źle, wyglądam jeszcze gorzej a psina moja jest dla mnie zbyt ważna, żebym go od tak oddała.

Ale na pocieszenie szykuje mi się chociaż dobry weekend!  😅
Oj to trzymam kciuki żeby się dało coś z tym zrobić!
Też bym psa nie oddała na Twoim miejscu, cieszę się, że to nie ja odziedziczyłam alergię..

A ja od piątku mam wolne  😅 Do czwartku włącznie, niby niedługo, ale ile wypoczynku  👀
Arroch to super  💃 następny wypad planuję w piątek za tydzień 😉 a gdzie masz teraz Badzia?  🙂


No to się jakoś zgadamy  😅 Badziuś kawałek od Lbn stoi, ale jak chcesz wpaść w odwiedziny to oczywiście zapraszamy  🏇
ja spałam od wczoraj chyba 16, do dzisiaj rano... Teraz idę dalej spać  💃 😁
maiiaF :
małolaaty moję prosić o lajki pod pierwszym komentarzem? (Izabela Izu B.)  :kwiatek:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151048062141883&set=a.187864136882.135085.166768641882&type=1&theater
polubione  :kwiatek:
a ja siedze pod gabinetem, dorwalam szpitalne wifi. kurde no, od 8 do teraz od lekarza do lekarza i to nie koniec  😵
Dziękuję  :kwiatek: Ale by było fajnie jakbym wygrała  😜 Ale nie wygram
Znam to latanie po lekarzach niestety, wrzesień to był jeden wielki maraton
polubione 😉
szansę masz!
Arroch jak tylko się ogarnę jak stoję czasowo to na pewno was odwiedzę, bankowo jeszcze w październiku! 😉
Tylko mam trochę daleko bo będę mieszkała w śródmieściu  😎
Nie wygram bo znajomi sie skończyli a są 4 lajki różnicy 🙁
Wgl. to ja mam zawsze szczęście, jak ładna pogoda to ja chora :/
Harban   Dywizja - w swoim blasku
27 września 2012 13:47
czy wszystkie małolaty ??
Harban czy wszystkie małolaty... co? 😉
Nie ma to jak dostać dwie 1 z chemii w ciągu 45 minut. Jak dobrze, że obie ołówkiem...
patt, po prostu nienawidzę zaległości 😁 właśnie czekam w szatni na kółko...  Z fizyki sprawdzian napisany dobrze, żeby nie zapeszyć to nie mówię, że bardzo dobrze i że mam szansę na 6 💃 (właśnie powiedziałam? 😂 )

a na wfie graliśmy w palanta w dużo większych drużynach niż zawsze. Pozdrawiam mokre boisko, tak się poślizgnęłam (nie tylko ja), że nie mogłam chodzić, potem pobiegałam to rozruszałam, a podczas godziny siedzenia na tej fizyce znowu tak zaczęła boleć... więc idę się targać z piwnicy na 2 piętro, mam 15 minut, może dam radę 🤣

i z chemii 5- 💃 coś za dobrze mi idzie w tej szkole 😁
Alabamka polubione 🙂

A ja dziś dobry dzień miałam. 5 z niemca, z matmy 3 (byłoby 4 gdybym miała jeszcze 30sekund na kartkówce  🙄 )
Na stronach kilku sklepów znalazłam takie piękne rzeczy  💘 Tylko nie wiem jak zorganizować tyle kasy na te zakupy :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2012 14:58
mania, do lekarza marsz. ale już.

infantil, zaćpaj allertecem
ostatnio na PO mieliśmy węzły i trzy osoby przyniosły sznurki ze stajni (w tym ja), no babka myślała, że ją będą z sali wynosić. nic nie wiedzieliśmy, że jest uczulona na końskie.

umieram, dzisiaj drugi raz dentysta, to będzie koszmar 🤔
Facella, nie śpieszno mi 😁 kostka nasmarowana w bandaż, leki na przeziębienie i herbatki nonstop, z resztą się zobaczy...

a niech to, brat zamiast jutro wynosi się w niedzielę. już liczyłam na miły weekend w całości 🍴
infantil trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok

Dzis stwierdzilam, ze nie zdam z biologii... genetyka to masakra 😵
konwalia no co Ty?! biologia jest cudonwna  😍 Genetyka też nietrudna, trzeba polubić  😀
Genetyka jest genialna : D

Ależ mnie moja szkoła psychicznie męczy, kończyłabym jutro godzinę wcześniej, ale nie kończę, bo przesunęli nam WOS z 6 godz. na 7 a na 6 dali nam co ? RELIGIĘ ( 🤔wirek🙂, której w planie jutro w ogóle nie mamy, żeby inna klasa skończyła o godzinę wcześniej...
Oby zdac... a w 2 kl juz tyyylko matematyka  😍
Kocham moja klase! <3
a tak btw, ogladam ukryta prawde i o boze, widzisz i nie grzmisz... jakie tam sa problemy, no nie moge 😵
Jak wy tak o przedmiotach to ja się pochwalę: w poniedziałek mam tylko 3,5h zegarowej... fizyki!  🏇  😵
Sisisa lepiej dwie jedynki z chemi niż 3 jedynki z fizyki od babki, która jest strasznie cięta na moją klasę. Ale się nie dziwię  😁
Matuzaalem, no nie wiem, dwie jedynki na rozszerzeniu w 2 klasie na sam początek to chyba nie najlepiej ;P.

Vana, fajnie :P.

Ludki, mamy tu kogoś ogarniającego chemię? Bo nie wiem czy dobrze pracę domową odrobiłam...
Czy ta ruda w reklamie pizzahut to nie jest przypadkiem MsCarmen?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2012 17:48
Sisisa, a co masz z chemii teraz? nie wiem czy dam radę, ale mogę spróbować, zależy jakie tematy (btw. mam zadania na bilans elektronowy w reakcjach, 41 podpunktów  😅  😵 )

konwalia kurde więc to nie tylko ja odnoszę takie wrażenie?!
ale wydaje mi się, że to tylko ktoś baaardzo podobny.
Facella, ogniwa galwaniczne :P.

Bilans elektronowy? Po kilkunastu przykładach robi się to już automatycznie 😀.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2012 17:51
Sisisa, ooops, to nie pomogę. fakt, ale mi się nie chce  😂
konwalia ta reklama
? 👀
Czy ja wiem? nawet podobna, ale to raczej nie Ona. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się