Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

czyli najnormalniej mówiąc zwiększa "wiatry"...

edit. nie wiedziałam, że tania już napisała 😉
czyli najnormalniej mówiąc zwiększa "wiatry"...

edit. nie wiedziałam, że tania już napisała 😉

Albo taką pianą pan pruje w spodnie.  😂
Jak z gaśnicy.
haha Tania no kurde to jest oczywiste, że nagromadzone gazy muszą którędyś wyjść, czyli najczęściej trzeba je wypierdzieć 🤣 A telewizja kłamie, w telewizji się pierdzi 😁

Likwiduje jednak. Uff... telewizja nigdy nie kłamie.  😉

Ha!Ha! " w żywocie uragan, prinimaj espumizan"  😂
Nie mogę.... jednak to prawda, że fart jokes są najśmieszniejsze.
Gdzie kupię (sklep stacjonarny) szklane buteleczki z dozownikiem/słoiczki/pojemniki i inne opakowania kosmetyczne ?!
whitemoon071, ZSK ma chyba sklep firmowy we Wrocku - tam kupisz na pewno. W Rossmannie są chyba takie buteleczki i pojemniki "samolotowe"
Chcę zasadzić w doniczkach cebulki tulipanów, żeby wyrosły na wiosnę 🙂
i teraz pytanko - czy mogę te doniczki tak po prostu zostawić na balkonie? czy trzeba je zabezpieczyć przed mrozem, deszczem, śniegiem? bo o ile jestem dobrze zorientowana, to nie trzeba ich podlewać....
Cavaletti - Mają, ale nie mogę się do nich dodzwonić (a mam do nich kawałek), żebym na marne nie jechała. Inna mydlarnia podobna do tej nie ma szklanych pojemniczków - tym bardziej buteleczek.

edit : Ok, dodzwoniłam się! Mają na sklepie 🙂  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2012 11:21
Mi po Espumisanie nie zwiększają się wiatry, a raczej zanikaja 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
14 listopada 2012 11:32
szepcik, a nie jest za późno już? Ja tulipany sadziłam w październiku. W ogródku, nie są zabezpieczone przed zimą.
Do końca listopada można. No to ja też nie będę zabezpieczać 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
14 listopada 2012 13:36
a widzisz. Wydawało mi się, że trzeba w październiku. 🙂
fin
Ten film to "Harold i Kumar o dwóch takich co poszli w miasto"
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
14 listopada 2012 19:23
Mam takie pytanko w związku z kursem inseminacji. Jeżeli chodzi o bydło to czy są jakieś wymagania wiekowe czy doświadczenie? a u koni?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 listopada 2012 19:36
Platyna, u koni trzeba byc weterynarzem, zeby moc dokonywac inseminacji. Kiedys mogli robic to zootechnicy, teraz juz nie. Generalnie zajmuja sie tym weci specjalizujacy sie w rozrodzie.
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
14 listopada 2012 20:09
dziękuję  😉
Pytania mam takie:
Jeśli działalność Archiwum X tak wszystkim przeszkadzała, to skąd się wzięły na nią pieniądze? 🤣
I jak to, konkretnie, było z tą Wandą, co nie chciała Niemca?
A jeśli trzeźwy alkoholik się łamie, i zamawia whisky, to chce, że by piękna kobieta przyszła i mu przeszkodziła? Czy nie chce?
Ad.1
Ten motyw jest w wielu amerykańskich filmach. Zatrudniają czytającego w myślach, jasnowidza, medium, rozmawiającego z trupami .
On rozwiązuje każdą zagadkę a wszycy nim pomiatają. A jednak kasa na jego zatrudnienie jest. Czyli w USA są dwie zwalczajace się "władze". Taka stojaca na ziemi i taka od wiary w cuda. Ta, co tajemnicę lądowania kosmitów ukrywa.  😉
Ad.2
Niemiec był innej orientacji i to się wydało. Albo innej orientacji była Wanda. I nie chciała się ujawnić. Na pewno nie umiała pływać.
A serio:
Z kopcem w Mogile związana jest legenda o Wandzie, młodej i pięknej władczyni Krakowa (często podaje się, że była córką samego Kraka). Według jednej wersji legendy Wanda, która słynęła ze sprawiedliwości i mądrości, wzbudziła miłość Rydygiera, niemieckiego księcia. Ogłosił, że jeżeli Wanda nie przyjmie jego ręki – on napadnie Kraków. Wanda, nie chcąc narażać miasta na niebezpieczeństwo, wybrała śmierć zamiast małżeństwa z księciem (według innej wersji, Rydygier odstąpił od swego zamiaru, zaś Wanda musiała złożyć ofiarę dziękczynną bogom i oddać swe życie). Rzuciła się w toń Wisły, a ciało jej znaleziono właśnie w Mogile. Chcąc uczcić bohaterstwo księżniczki, naród usypał jej wysoki kurhan. W 1890 roku postawiono na nim pomnik zaprojektowany przez samego Jana Matejkę.

Ad.3
Zwykle przeszkadza telefon, że kogoś zabito-bo ów alkoholik to policjant z przeszłością. Kobieta i to piękna pasuje do drinka .
Nie chce, żeby przeszkodziła, bo drink dodaje mu śmiałości. Budzi się bez portfela z kacem po trzech dniach. Ale pełen wspomnień.
Jaki kwiatostan ma fiołek ogrodowy (bratek) ? groniasty jednoosiowy?  👀
Czy folia samoprzylepna wytrzyma w piekarniku temperature 170 st. czy zwyczajnie sie stopi lub cos innego?  👀
Platyna, jeśli chodzi o bydło to albo skończony kurs inseminacji albo wet (nie musi kończyć kursu, bo niby tego ucza na studiach).

Aflacja, na moje nie wytrzyma i się wtopi w to co zakrywała. Do piekarnika to papier do pieczenia albo "sreberko".
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2012 19:36
Aflacja stopi się, ja kiedyś przez przypadek zapomniałam zdjąć i wyszła mi pyszna plastikowa zapiekanka  🙄 😉
To może ma ktoś jakieś propozycje?  😉 Bo chodzi o to ze maluje ze wzorów (wycinanych waśnie w papierze samoprzylepnym i przyklejanych na kubek) farbami do ceramiki. I potrzebuje czegoś co wytrzyma te 170 st. bo jak próbuje teraz odkleić papier to wzór pomimo że schnie juz od wczoraj sie niszczy..  🙁 no i nie mam pomysłu jakby to zrobić żeby było cacy..
In.   tęczowy kucyk <3
15 listopada 2012 22:25
Odklej papier od razu jak pomalujesz, jak farba jest mokra, a nie jak już podeschnie.
Tania, ogromna wdzięczność za odpowiedzi  :kwiatek: Ale na Archiwum X wymyśliłam lepszą: pieniądze na działalność Muldera i Scully były z dystrybucji filmów i serialu  😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 listopada 2012 22:30
[s]Kochani na pewno wiecie, ale co to za piosenka zaczynająca się:
"I'm on the high, and i'm not keeping deny... I'm punishing myself for your innocent..."? czy jakoś tak w każdym razie?  🙇[/s]

już mam, zupełnie inaczej to szło, ale znalazłam!  😡
mam taką naklejkę, niby na samochód. na samochód jej nie nakleję, więc szukałam dla niej innych zastosowań. lekko ją z brzegu odkleiłam i zeszła sama folia, obrazek został na tym niby papierze. pomyślałam, że to może jakaś naprasowanka, ale obraz jest normalnie, a powinien być chyba odwrócony. jakiś pomysł, co jest nie tak? albo ja się nie umiem obsłużyć po prostu 😉
jaki jest lek przeciwbólowy z krzyżykiem?
ostatnio pani w odbiorniku tv mówiła, że wycofany, bo miał szkodliwą substancję ale nazwy nie podała  🤬

a co do tych wiatrów... ja kiedyś zażyłam dużo espumisanu, bo myślałam, że jak wezmę więcej to mi w końcu przejdą wiatry. A w efekcie spędziłam pół dnia w kiblu..  😂 (i wiatry nie przeszły)


edit: ciocia wiki pokazuje tyle "Popularne kiedyś tabletki od bólu głowy z krzyżykiem (ułatwiającym dzielenie) zostały wycofane ze sprzedaży, ponieważ obok ASA zawierały szkodliwą fenacetynę."
Kaktus, z krzyżykiem to mi się tylko Kopiryna kojarzy
ile kosztuje operacja plastyczna biustu ?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się