Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Dawno nie miałam okazji nic nakręcić i zmontować, ale mam dwa filmiki z wczorajszego Hubertusa 🙂

Pseudo-ujeżdzenie


I mały konkurs skoków
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2tlsmV7JfF8

W polskiej edycji jeszcze czegoś takiego nie było. W sumie to nie wiem co myśleć 😉


edit:na szybko przejrzałam wątek, mam nadzieję, że nie było tego filmiku 😡
filmik ktory dodalam nie dziala (naprawiam) 🙂


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


zeby kon bardziej zad angazowal ?
nie wiem, zgaduje 🙂
A może żeby czaprak się nie przesuwał  🤔


Fajny klimatyczny filmik, z chłopcem, który pewnie ma już rzeszę nastoletnich fanek 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
14 listopada 2012 20:11
"This particular saddle pad, and girth are part of it - Without Equicore you see that she looks good, but with it, there's that strap that goes behind her hocks and it gives her a better rame and helps her build muscle."
[quote author=kare_szczescie link=topic=348.msg1584468#msg1584468 date=1352923909]


Fajny klimatyczny filmik, z chłopcem, który pewnie ma już rzeszę nastoletnich fanek 🙂
[/quote]
Znam tego chłopaka 🙂 i fakt faktem ma rzesze fanek ^ ^,ale młody jeszcze jest 🙂
Ta dziewczyna jest świetna. Partnerka Jessiego
Kare_szczęście chłopak jest już zajęty
poznajesz tą dziewczynę ?
Nie poznaję, a powinnam? W każdym razie jest jeszcze lepsza 🙂
kare_szczescie
 
monia,, a już poznaje! 🙂  fajnie się z tymi końmi bawią, przyjemnie to się ogląda 🙂
Klimatyczny to za mało powiedziane. Myślę, że komentarz pod filmikiem o treści: "marry me?" jest jak najbardziej trafny  😁
edit. Filmik z Evą i Shilasem też przepiękny. Mogłabym go oglądać i oglądać  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 listopada 2012 19:06
Wojenka aż mnie ciarki przeszły ! Jeden z lepiej zrobionych końskich filmików na YT  😜
WojenkaDziękuję Ci za ten link do tego filmiku. Filmik ge-nia-lny. Z resztą reszta jej/jego też.
ZAJEBISTY !  😉
Ten czaprak z pasami, to poprostu kolejny (nowy) patent, Lauren, czyli wlascicielka tej kobyly ma gdzies na YT filmik ktory wyjasnia dzialanie tego czapraka, ale generalnie ma on zachecic zad do pracy i zlozyc konia w kwadrat 🙂
Było?

Ja kocham ♥
z dzisiaj 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 listopada 2012 19:21


Ktoś mi może powiedzieć do czego służą te pasy (w filmiku tak prawie pod koniec.) ?
Pytam z ciekawości, bo pierwszy raz widze coś takiego  😀


pasy to system EquiBand http://equicoreconcepts.com/concept.html mający na celu uaktywnienie mięśni brzucha w celu uwypuklenia kręgosłupa tak by skłonic konia do pracy w zaokrąglonej sylwetce
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
17 listopada 2012 19:30
pampera koza  😍 😁
moja ulubiona para 🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
17 listopada 2012 20:02
było?
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
23 listopada 2012 12:13
helcia było 🙂
[quote author=kare_szczescie link=topic=348.msg1584468#msg1584468 date=1352923909]


Fajny klimatyczny filmik, z chłopcem, który pewnie ma już rzeszę nastoletnich fanek 🙂

Znam tego chłopaka 🙂 i fakt faktem ma rzesze fanek ^ ^,ale młody jeszcze jest 🙂
Ta dziewczyna jest świetna. Partnerka Jessiego

[/quote]

Oooo moja zawodowa intuicja (która mnie jeszcze nie zawiodła NIGDY) mówi mi, że sory ale ta para to jest jakiś "produkt". się nie zdziwię gdy ich zobaczymy jako gwiazdy na jakiejś equitanie albo zaraz stanie stronka, na której opisując jak kochają konie będą zapraszać na szkolenie do siebie. I wszytko będzie już nie kręcone z łapy ale very profi🙂

BTW... re volta już też nie jest wolna. Masa amplifyerów się tu kręci ostatnio.


Aaaa!!! Miałam rację:


and the making off:


i instruktaże:


dobra agencja im to projektuje ( komunikację w sensie). Produkt od a do z przemyślany.


Ooo już wiem co to za produkt oni są😉 To jest Pani Mirake de Jong czy jak jej tam (ta od straitness training) a oni są jej marką skierowaną do małolatów:

... poznajecie konika Alconchel🙂
pampera jesteś zaklinaczka kóz  🙇
tutaj taka ciekawostka jak skoczyć coś na skos
i sorry jak już było
http://www.facebook.com/photo.php?v=167080853436354
Ciekawe czy zaliczyli bo był w połowie po drugiej stronie chorągiewki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się