Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 listopada 2012 18:24
Derbistka i Oaksistka. Niesamowita Natalie of Budysin. Cieszę się, że mogłam ją poznać.



dorcia urocze zdjęcia!  😍

Mile widziane wszelkie wskazówki  :kwiatek:
slw95   żyj i pozwól trwać
26 listopada 2012 19:08
Wojenka drugie zdjęcie strasznie mi się podoba! 👍 Widziałabym w cz-b i mocniejszym kontraście, żeby podkreślić te żyły. Szkoda, że te wodze widać, ale da się to przeżyć 👀
jotsa, moim zdaniem 1 troszkę przepalone i ogólnie średnio kadr mi się podoba. Do takich portretów osobiście wolę pionowy kadr. I nie lubię sepii, ale to już moje własne, osobiste widzimisie 😜 Drugie zdjęcie podoba mi się, kadr fajny, modelka ostra a liście w ruchu, fajnie to wygląda, tylko szkoda, że oczy koleżanka zamknęła 😉 ostatnie-kadr fajny, ostre tylko takie smutne 🙁
Wow Wojenka zdjęcia do podręcznika z anatomii. Na drugim niby niewiele widać, ale oczyma wyobraźni widzę wysiłek włożony w trening przed zrobieniem tego kadru. I like it!

sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
26 listopada 2012 21:37
Helio V znów 😀



slw95   żyj i pozwól trwać
27 listopada 2012 15:20
sandakanowa, ale z niego miś jest! Biały na dodatek 🤣
Niedano na stajni urodziły nam się małe Jacki, teraz już troszkę większe są niż na zdjęciach, ale lubię te zdjęcia jak są takie malutkie i jeszcze mułowate 😍
Wojenka
Oba świetne, ale drugie -  😍 Po prostu rewelacja.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 listopada 2012 20:08
Dzięki  🙂
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
28 listopada 2012 20:38
slw95 no jest miś jest 😀 cudowny konik 😍 uwielbiam go po prostu 😀
taka sesja na pożegnanie ...


Hej ! Dawno mnie nie było, ale chciałabym się przypomnieć ze swoją radosną.... 😀

Oto kilka ostatnich zdjęć, będę wdzięczna za opinie 😉




slw95   żyj i pozwól trwać
05 grudnia 2012 18:11
aokt, oja, dwa ostatnie szał! 👍
Kilka ode mnie...
(Przy okazji proszę, jeśli wam się podoba, zagłosujcie na moje zdjęcie. Wystarczy kliknąć "lubię to" http://www.facebook.com/photo.php?fbid=541964575831352&set=a.522846857743124.131789.207921685902311&type=1&ref=nf ) 🙄




aokt, na pierwszym, to jakby koń brał kąpiel w blaszanej wannie 🙂
Cocosowo, Pierwsze dwa przepiękne... Obłędna kolorystyka. Na trzecim przeszkadza mi pasek i kadr odrobinę zbyt centralny - oko zatrzymuje się na włosach z prawej. Na ostatniej stanęłabym bardziej w prawo (choć pewnie wał Ci się kończył 😉 ) żeby łeb konia był na jasnym tle a drzewo tworzyło kontrapunkt.

Wojenka, znakomite oba!
aokat - 3 powala i to oko!
To ja wrzucam jakieś z kwietnia małe pstryczki i prosze o krytykę  :kwiatek:


zima pełną parą, więc moje pierwsze fotki tej zimy 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
06 grudnia 2012 22:00
Cocosowo kolory piękne, lubię takie klimaty, blade, przyćmione kolory 💃
pampera drugie mi się podoba, fajny ma klimat, tylko ostrość gdzieś uciekła.. Pierwsze w porządku, ostrość jest na miejscu, kadr też wydaje mi się w porządku, tylko balans bieli coś mi nie pasuje i przepalone troszkę na płatkach 🙂
Time też byłam dziś na zimowych zdjęciach, ale niestety nie w stajni a z koleżanką :c Twoje podobają mi się, fajne światło miałaś! I kare konie na śniegu...  😍 I tak ładnie śnieg jeszcze pruszył (:

A tu efekty wspomnianej wyżej sesji 😀 Pozdrawiam!
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
07 grudnia 2012 20:43
dodaje kilka z dzisiejszego mroźnego  - 15 poranka :
1.


2.


3.


4.


5.


6.


wczorajszy wieczór, pierwszy raz w stajni od 2tygodni (choroba) 🙂
Kilka wczorajszych "na szybko, bo zimno" 😉



niespodzianka - tam też jest ktoś z aparatem!


z ulubionej kawiarni 🙂
mtl   I M Equestrian
08 grudnia 2012 12:50
wszyscy maja snieg, a ja nie  🙁
m.indira, lubię takie kadry. Nie pozowane sukienki, tylko właśnie takie, taką codzienność, która jest wspaniała. Piękny klimat na drugim zdjęciu.
aokt, fantastyczna gra światła. Pierwsze, trzecie i czwarte podoba mi się najbardziej.
Cocosowo, na pierwszym brakuje mi twarzy modelki. Sam kadr, kolorystyka etc. jest okej, ale nie przekonują mnie same włosy na tym zdjęciu 🙂.
pampera, pierwsze przepalone. Podciągałaś kolory w programie? ;> Drugie jest nieostre. Czyli dokładnie tak, jak pisała slw95 🙂.
Time, pierwsze zdjęcie jest po prostu 😍 😍 😍 ! Genialny klimat, kontrast, kadr!
slw95, bardzo podoba mi się pierwsze. Klasyczne, ale dobre. Ostrość, kolory, światło. Fajnie 😉. Trzecie jest ciekawe, ładnie wyszedł śnieg (jeny, jak głupio to brzmi 😁 , ale myślę, że wiesz, o co mi chodzi 😀), ciekawie wygląda.
Shantowa, wygląda trochę jak kadr z filmu. Bardzo klimatycznie.
Lena, drugie mi się podoba, cała kompozycja. Mam wrażenie, jakby opowiadało historię tego człowieka 🙂.
mtl, ja śniegu też niestety nie mam, nad czym bardzo ubolewam. W taką chlapę w ogóle nie mam motywacji do niczego 🙁

Od siebie wrzucam zdjęcie, które robiłam pożyczoną 50mm f/1.8 😉. Pierwszy raz w życiu miałam w rękach stałkę, ale się zakochałam!
trzynastka   In love with the ordinary
11 grudnia 2012 11:51
mtl - bardzo podoba mi się obróbka.
Wojenka - super, widać wysiłek konia.
slw95- przeszkadza mi, ze ten piesek jest taki poucinany, ty tyłka niema, tu ciasno, tu znowu kawałka go brakuje i ciasno.
m.indira- na drugim jest jakiś dziwny blur który mi psuje odbiór zdjęcia, no i mogło być o 2 tony jaśniejsze.
aokt - to z rybim okiem świetne.

Sto lat mnie tu nie było, bo ostatnio jakoś najpierw chęci, a potem czasu na focenie zabrakło.
Ale nadrobię zaległości. Tak po jednym zdjeciu z sesji.

Zimowo:


Śmiesznie [chociaż popsułam kartkę, przepaliłam ale jednak wyszło śmiesznie no 😉]:


Arabowo i mgliście:


Jesiennie [bo chyba nie wrzucałam]:


Zachodowo:


I hubertusowo:

Pierwszy siwy arab świetny!
trzynastka   In love with the ordinary
11 grudnia 2012 14:38
Dzięki, z tej sesji mam jeszcze takie - już mocniej obrobione ale znajomym się podobały 😉





Ninevet nie chcesz odwiedzic Szczecina?  :kwiatek:

Zdjęcia cudowne! Totalnie w moim stylu  😍
Ninevet  no i jakbyś była w Szczecinie, to od razu o Kołobrzeg może mogłabyś zahaczyć?  😁
Nine arabek  😜 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się