Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

ktos wiec cos na temat rozdziału ogierow  śląskich??
Foto z Naboru do ZT z tego roku. Ogier Eldorado śl (po Jarsen śl)- ukończył na miejscu 5.
Ogier Jawor śl (po Jarsen śl) - ukończył na miejscu 7. Za jakość zdjęć przepraszam.
 Brak edycji - post pod postem.


dudus0952   "Trudny koń przekazuje najwięcej"
19 listopada 2012 19:59
Wszyscy tak bardzo twierdzą,że konie śląskie są tylko do bryczki i nadają się tylko do jazdy rekreacyjnej. To pochwale się moją śląską klaczką Belissimą 🙂  Ma już 6 lat 🙂
A propo og. JARSEN śl wrzucam linki do filmów dokumentujących osiągnięcia jego potomstwa na tegorocznym Zakładzie Treningowym :
JAWOR - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_fREqkXUxqI
ELDORADO - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rcS9FLqKiFE

A Belissima robi wrażenie 😉
Mam do was pytanie. Jak oceniacie hodowlę Orso w Wołominie? Polecacie konie z tej hodowli?
Z góry dzięki za odpowiedź 😉
Co sądzicie o ogierze Tramer(Lapis - Trata po Turkus)??Jego wymiary i bonitacje znam..
Na pewno konie po nim do 3 roku życia w większości prezentują się fatalnie, nietypowe, mało kalibrowe. W Pajęcznie były kiepskie. Ogólnie taka opinia się snuje, że bardzo zawiódł.
Small Bridge,wielkie dzieki 😉Bardzo pomogłaś😉
Wpadam bo chcę się pochwalić moim ślązakiem. Dzisiaj jechaliśmy oboje swoją pierwszą Nkę i uzyskaliśmy wynik 62,08 % !  😅 😅
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 listopada 2012 18:46
Brawo !  Będą fotki?? 🙂
Chyba tak 🙂 pewnie zaraz jak je dostane to tutaj wkleję 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
25 listopada 2012 09:36
kare_szczescie gratulacje! Czekamy na fotki  🙂
kare_szczescie brawo ! 😅 fotki koniecznie ! 🏇
Fotek z ujeżdżenia jeszcze nie mam 🙁 za to mam filmik z wczorajszych mikołajkowych zawodów skokowych.
Przed wami szalona klasa mini LL  🏇
Pozdrawiamy wszystkich zimowo <3 szczególnie Panią Dogate 😉



kare_szczescie, jaki on jest swietny! 😀
sasqach, wez do nastepnych zdjec derke zdejmij, na konia bym popatrzyla 😉
Katija bardzo chętnie ale nie przy tych warunkach atmosferycznych bo bez derki to była po porostu czarna plama na białym tle ^^
[quote author=kare_szczescie link=topic=99.msg1609249#msg1609249 date=1355054988]
Fotek z ujeżdżenia jeszcze nie mam 🙁 za to mam filmik z wczorajszych mikołajkowych zawodów skokowych.
Przed wami szalona klasa mini LL  🏇

[/quote]

Pięknie się prezentujecie 🙂 no ale wiadomo ślązaki są rulez  😅
asds   Life goes on...
10 grudnia 2012 13:55
a gruby wyjechał na szkolenie powozowe......Miss him.
sasqach, adekwatny napis na derce! 😉
katija, Nowelisa, dzięki!
asds, gzie? W ogóle czemu żeście się rozstali?

Wrzucam jeszcze słoneczne zdjęcie z wakacji. Dostałam je ostatnio, akurat po łąkowych galopach, które skończyły się choróbskiem i nigdy niekończącym się katarem i strasznie zatęskniłam za słońcem. Stanowczo wolę jak jest koło 30 na plusie, niż cokolwiek poniżej zera.

asds   Life goes on...
20 grudnia 2012 17:00
kare_szczęscie


Wyjechał za Grójec po Warszawą.  A co do rozstania, jako ze nie jeżdzę reguralnie w tej chwili to się rozstaliśmy. Jak miała od święta osttanio dzień wolny to jechałam na nim popomykać, teraz skoro wyjechał będę pomykać na innych koniach. Notabene w przyszłym tygodniu w świąteczny teren jadę 🙂.
Witam, jakoś nigdy nie rozglądałem się za ślązaczkiem ale ten mnie jakoś urzekł 🏇 powie Ktoś coś o nim??? http://allegro.pl/klacz-slaska-kara-siodlo-bryczka-wolant-i2861731189.html
Taki śląski kary smok 😉
mam pytanko jakie ochraniaczki na ślązaczka, który ma nadpęcie 23,5 cm? :kwiatek:
villa horse moemory foam
A nie chodziło o rozmiar?
no totez ja wlasnie podaje ochraniacze, ktore sa duze i pasuja na konie z grubymi nogami. a produkowane sa w jednym rozmiarze.
villa horse moemory foam

Na mojego (24,5 nadp) memory foam były za małe - jakby mu ktoś plasterki nakleił.
Mustangi rozm 3 (taki neopren z łyżką) pasowały jako tako, a w tej chwili mogę z ręką na sercu polecić WW double lock rozm L na przód i XL tył - pasują idealnie. Podobnie jak Veredus piaffe revo rozm  L - pasują na przód i na tył (z  tyłu moja kuleczka ma 28,5 cm ).
Na grube nogi pasują też  professional choice rozm L ale one to raczej tylko tak na tupanie po hali i suchym piaseczku, chociaż można do nich dokupić "ochraniacze na ochraniacze"
regina, haha, ale takich grubych nozek jak twoj, to az tak wiele koni nie ma na szczescie 😀 u nas wiekszosc slazakow w tych villach popyla, i sa ok, ale wierze, ze na twojego sa za male  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się