Stajnie w Lublinie

Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
13 grudnia 2012 17:11
kortina, pisałaś bezpośrednio do p.Lemana?
Karmelek1700 pisałam na e-mail podany na stronie  😉



EDIT: Odwołuje wszystko co napisałam, przynajmniej na razie 😉
Dostałam też wstępny kalendarz imprez: [url=https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.1&thid=13b9ad04401976d6&mt=application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document&url=https://mail.google.com/mail/u/0/?ui%3D2%26ik%3D827b7db723%26view%3Datt%26th%3D13b9ad04401976d6%26attid%3D0.1%26disp%3Dsafe%26zw&sig=AHIEtbR_SQqzjmOfanNoZLHLE9744DGe4Q]KLIK[/url]  😜
kortina, wrzuć kalendarz w swoją wiadomość jako załącznik.
Wrzuciłam KLIKA, nie otwiera się?  😉
Nie otwiera się 🙁
Powinno się otwierać, chociaż pierwszy raz wstawiam plik tekstowy 😉

EDIT: Mi się otwiera. Cd zawodów to jestem ciekawa jak będzie wyglądać ten halowy turniej, szkoda,że nie weźmiemy w nim udziału, bo hali brak i nie ma gdzie jeździć.. 😕 Ale ogólnie zapowiada się ciekawie, może jeszcze kilka imprez wskoczy na wolne terminy 😀
Ujeżdżeniowy szaaaaaaaaał  😜 Dobra, ale nie marudzę, nie zmienię świata tylko dla siebie 😉

Dzięki wielkie Kortina, że wstawiłaś 🙂
WOW, dużo tych zawodów, zobaczymy, co z tego, dość obszernego, kalendarza się odbędzie 😉.
No ciekawie się ten nowy rok zapowiada 🙂
A może jeszcze jakieś towarzyskie się trafią 🙂 (np. Bonanza lub Drwal )

Posiadam trochę zdjęć z zawodów 🙂
Pod tego maila wysyłacie propozycje udostępnienia zdjęć na stronę ?
lzjlublin@wp.pl
tak pod tego, mailowałam dziś z p. Lemanem - sam prosił o pomoc i doradzanie w sprawie stronki, do tego reklamując się na stronie LZJ (miejsce na twoją reklamę) i opłacając kawałek stronki - zbierają na fotokomórkę 🙂
Możecie wysyłać zdjęcia lub filmy z zawodów 😉 Będzie co oglądać, jak wszyscy powysyłamy  😁
Możecie wysyłać zdjęcia lub filmy z zawodów 😉 Będzie co oglądać, jak wszyscy powysyłamy  😁


a może troszkę na wstrzymanie. I duuużo samokrytyki koniecznie.
Są  podręczniki "fotografia w weekend".  Nie trzeba ich kupować, wystarczy pójść do biblioteki.
wow... aż 2 imprezy ujeżdżeniowe, boję się, ze konia wykończę taką częstotliwością startów!!!  😅 😅 😅
LSW słucham? Napisałam coś strasznego? Chyba nie rozumiem twojej postawy, tym bardziej, że nie wiem w związku z czym to piszesz, bo do mojej wypowiedzi ma się nijak.  😵
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
17 grudnia 2012 14:13
W zwiazku z wysylaniem zdjec zgadzam sie z LSW. Jak juz 'mamy' to dbajmy by wstawiane zdjecia czy filmy cos soba prezentowaly... Idzmy na jakosc, nie ilosc :-)
Kortina, spokojnie... nikt nic do Ciebie nie ma... IMO cytat po to by kazdy rozumial o czym mowa...
Karmelek1700 zgadzam się ja również, ale nie rozumiem dlaczego byłam cytowana  😉
lzj mógłby nawiązać współpracę z p. Ewą Imielską-Hebdą, albo innym fotografem zajmującym się tym zawodowo.

A ja dalej nie widzę kalendarza, ani załącznik u kortiny mi się nie otwiera ani na stronie - niech mnie ktoś poratuje  🙁
Pan Leman odpisał mi, że ma już osobe, która pomoże mu przy stronie , m. in. przy opcji dodawania zdjęć :-)
Myślę, że dobrze by było, gdyby zdjęcia były od różnych osób, bo przecież nie zawsze taki fotograf może pojechać na zawody a i zdarzają sie w tym samym terminie.
Ale zgadza się trochę samokrytyki trzeba mieć  🤣
i nie startować z rozmazanymi, bezkształtnymi zdjęciami  🙄
choć zapewne administrator będzie te zdjęcia przeglądał  🙂
jest jeszcze coś takiego jak funkcja zdjęć seryjnych... tylko wtedy jeszcze jest jedna dodatkowa trudność - trzeba wiedzieć jaka faza ruchu czy skoku jest "ładna", a to już niestety w większości nie jest domeną domorosłych fotografów ;p
lzj mógłby nawiązać współpracę z p. Ewą Imielską-Hebdą, albo innym fotografem zajmującym się tym zawodowo.


Jednakże p. Ewa z tego tytułu iż zajmuje się fotografią zawodowo z pewnością będzie chciała (i ma do tego pełne prawo) pobrać opłatę z wstawienie zdjęć a myślę, że nasz LZJ nie będzie do tego skory.  😉
to kto na forum pośredniczy w zdjęciach?, mogę podesłać parę swoich (jak się spodobają), swego czasu zaglądałam zawzięcie z aparatem 🙂  🏇
Ja w czwartek zanoszę zdjęcia 🙂
możesz podesłać 🙂
wyślę ci na pw mój adres email 🙂
.
slw95   żyj i pozwól trwać
18 grudnia 2012 20:01
Vanilka, hahahah dobre 😂
Lubelski Związek Jeździecki oraz Sekcja Jeździecka „Bonanza” organizują w dniach 12-13 stycznia 2013r. szkolenie ujeżdżeniowe dla koni skoczków oraz szkolenie licencyjne dla trenerów i instruktorów PZJ. Zajęcia prowadzone będą przez szefa wyszkolenia PZJ, trenera klasy mistrzowskiej Pana Wacława Pruchniewicza na terenie SJ „Bonanza” (Lublin – Kalinówka 1A).

Przewidywany koszt szkolenia:

- para jeździec-koń – 150 zł za całe szkolenie (kwota może ulec zmniejszeniu w przypadku większej liczby koni niż – 18),

- trenerzy i instruktorzy – 50 zł (bez względu na liczbę uczestników).

Zapisy na szkolenie proszę składać do dnia 04.01.2013r. na adres:

info@stadnina-bonanza.pl lub nr telefonu 509-646-361 (Ewa Starościc).

Istnieje możliwość zarezerwowania boksów (liczba ograniczona):

- sobota/niedziela – 50 zł.

- piątek/sobota/niedziela – 70 zł.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


dla mnie mało kuszące, ale może komuś się przyda...
150zł? z roku na rok coraz wyżej się nam cenią  😉
Kryzys 😉
Treningi za pewne nie będą indywidualne, więc faktycznie sporo kasy.
Ja przyjadę jako widz, z ciekawości, bo o metodach pana P. opowiadała mi koleżanka i chętnie zweryfikuję, lub potwierdzę to co usłyszałam 😉
A więcej pozytywów Ci się obiło o uszy czy na odwrót?  🙂
Orientuje się ktoś, czy któraś stajnia w Lublinie lub okolicach organizuje kuligi?
m2nika, Drwal?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się