Kącik Małolata...:D

Kurde ale na serio się dzisiaj wkurzyłam. Poszłam z mamą i siorką do dziadków na obiad - jak codziennie. Wszystko pięknie, ładnie, po obiedzie dziadek i wszyscy na mnie z ryjem bo nic przez całe święta nie namalowałam. No myślałam że pozabijam wszystkich. Najlepiej żebym już całkiem nic nie robiła. Nie chodziła na jazdę konną, zajęcia śpiewu, kółka w szkole, i najlepiej do szkoły tylko nic tylko całymi dniami siedziała w domu i malowała. No nie moja wina że dziadek ma niespełnione ambicje i nie poszedł do szkoły plastycznej - z resztą w tamtych czasach to mało kto szedł do takich szkół, tylko siedział i roboty szukał żeby jakieś pieniądze czy kartki na jedzenie były - ale to chyba nie jest powód żeby cały czas ode mnie czegoś wymagać i zmuszać mnie żebym szła - niespodzianka - do szkoły plastycznej.
Sisisa generalnie robimy domowke, ale mamy zamiar wyjsc na miasto kolo polnocy. kto gra? budka? 👀
losieq, taak. Ja właśnie chcę się wybrać ale nie mam z kim ;(. Najwyżej spędzę sylwka pod kołderką 🙂.
Sisisa ooo, to wyjdz, to sie jakos zgadamy. albo wbijaj do nas, pewnie i tak nie zauwaza jednej osoby wiecej 😎 ja mam takie dni, ze sama bym chetnie zostala w domu pod kolderka, a tu juz wszystko zaplanowane. 😁
losieq, haha, jasne ;D. Ja nie lubię imprez, więc opcja łóżeczka jest dla mnie najlepsza, ale Budka kusi 🙂.
jett   success is the best revenge
30 grudnia 2012 15:57
Ja też najpierw domóweczka a później na miasto.  😀 Gra Budka i Bracia- będę wypatrywać Małolat  😁
Sisisanikt ze znajomych sie nie wybiera, ze szkoly? 😉
jett no to witam w klubie 😀
losieq, chyba nie... Ja trochę aspołeczna jestem, więc nie wiem nawet.
Dziewczyny, to może jakoś byśmy się zgadały i chociaż szampana razem wypiły :>?
Sisisa jestem za 😀
losieq, daj numer na PW to jutro jakoś się zgadamy 🙂. Ja już swój wysyłam.
Jak tam życie mija wam?  😉
byłam z psem w lesie, prawie 3 godziny, biedny się wymęczył 🙂 a teraz narzekam sobie w cichości duszy na bolący kręgosłup, starość 😁
a jutro rano idę biegać. jak byłam dzisiaj z tym psem to odczułam jak mi tego brakuje jednak. trzymajcie kciuki, żebym znowu sobie czegoś nie uszkodziła 🤣
Kurcze, nie było mnie jeden dzień, czy tam dwa a nie wiem gdzie skończyłam 😀

Ja na sylwka najprawdopodobniej rano w teren, a wieczorkiem w domu.. No nic, jakoś przeżyję.
Ja też w tym roku na sylwka zostaje w domu  🙄 No cóż, muszę wybrać filmy.

Strasznie zmarnowałam przerwę świąteczną, jestem w 3 gim., powinnam się uczyć, powtarzać, kuć, cokolwiek, a nie robię nic. Tylko re-volta, facebook, czasem łapię się nawet na sprawdzaniu poczty 10 razy na minute  🤔wirek: Tylko ja mam takiego strasznego lenia? Jak tak dalej pójdzie, to nie dostane się do żadnego liceum, o wymarzonym nie wspominając... Pomocy.  😕
kortina, spoko, ja tam tylko zerknęłam na kilka rzeczy do olimpiady, a plany były na dużo dużo więcej. trudno, i tak się dostanę. poziom w tym mieście jest tak szalenie wysoki... 🙄

ja właściwie filmy mam wybrane. i tak nie zdążę wszystkiego obejrzeć. zaczynam maraton niespania, jutro rano idę biegać, więc muszę wstać koło 6, pójdę spać jutro baaardzo późno jeśli w ogóle, a w środę mam do szkoły na 7:10 🤣

w ogóle, Małolaty, muszę się Wam pochwalić! 😁 właśnie gadam ze znajomymi, z którymi dość mocno się wszyscy pokłóciliśmy, a do tego dostałam meila od hmm, kolegi z Islandii 💘 znaczy kolega jest z Polski, ale nie wiem co on tam robi. poleciał i mnie nie zabrał 🙁 😁
maiiaF nie mów mi nic o olimpiadach, nawet szkolnego etapu nie przeszłam, poszłam na chemie i biologie, ale uczyłam się tylko z chemii, bo przecież biologie napisze na pewno  😵 Tak jak wyżej napisałam nie udało się, a chemia wg mnie była trudna, przynajmniej w moim województwie.
Fajnie, że ze znajomymi ci się układa. Ja nie mam z kim pogadać, jestem forever alone nie tylko w sprawach chłopaków, przyjaciółki też nie mam  😁 Już się chyba przestałam tym przejmować, żyyycie.
kortina, ja przed egzaminem nie zrobiłam nic oprócz napisania próbnego, który w szkole był obowiązkowy. Nie robiłam w domu żadnych testów, ćwiczeń ani nic a jestem w dobrej szkole, więc myślę, że też dasz radę 🙂
Jakie filmy wybierasz? Bo ja też czegoś ciekawego szukam, w końcu sylwester z syropkiem to i film trzeba jakiś fajny obejrzeć 🙂
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 grudnia 2012 21:13
A ja sobie dzisiaj [obiegałam 😁 ahh lubięto. Szkoda że mi kolano trochę szwankuję i nie pozwala biegać tyle ile chcę. I byłam w stajni.
wgl. Mieliśmy taaaką wspaniałą pogodę  💃

kortina Spoooko, ja tez nie mam przyjaciolek  😁
Heval kompletnie nie mam pomysłu. Chciałabym coś mądrzejszego, ale nie sztywnego, ogólnie lubię komedie, ale tak jak napisałam inteligentne, fajnie zrobione. No i wszelkiego rodzaju filmy o miłości, chociaż czasem są taaaak chaotyczne  😁

A ja dzisiaj grałam na PS3 w "dancing star" czy jakoś tak i wybawiłam się jak małe dziecko, rękami nie mogę ruszać  😀

vicke
pjona  🥂 Czasem nawet się z tego ciesze, patrząc na problemy z przyjaciółmi innych, ale nie znaczy to, że nie chciałabym mieć kogoś takiego bliższego.
vicke, za to masz mnie  😁

maiia, ja muszę jutro wstać o 8 i do lekarza iść i do szpitala jechać, bo ktoś inteligentny napisał na moich wynikach pesel mojej mamy w wyniku czego sporo mnie postarzyli, w sumie nie wiem po co to zmieniać, ale jak trzeba to trzeba  🙄

kortina, a miałam nadzieję, że coś mi podrzucisz :p ja to mam czasem tak, że nie chcę oglądać filmów, których nie znam, bo mam wrażenie, że będą słabe i stracę czas  🤔wirek: wolę oglądać po 10 razy ten sam film czasem  😵
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 grudnia 2012 21:30
TAAAAK MAM HEVAL  😍 😍 😍 😍 😍  💘 💘 💘
🤣

A mnie wyciągają na melanż  😲 Będę malowała zgonujących 😀iabeł:
TAAAAK MAM HEVAL  😍 😍 😍 😍 😍  💘 💘 💘
🤣


💘 💘 Kącik wzajemnego uwielbienia 😀

PERMANENTNYM mówię Ci 😀 To dopiero zabawa będzie  😁
vicke to miłej zabawy 😀 hah też chce  💃
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 grudnia 2012 21:53
Heval Mam Cie w podpisie  😁

A dzieki dzięki 😁
vicke, ooo  😍 Dobrze, że blisko mieszkasz, będę mogła Cię napastować często  😁
patt, jak tam? 🙂 Jak plany na sylw?
Małolatki, żeby ten rok był jeszcze lepszy od tego, żebyście mogli pokupować własne cztery nogi z parą uszu, żeby wszystko wychodziło, żeby faceci o których śnicie byli tylko wasi, żebyście osiagali małe-wielkie sukcesiki, żeby wychodziło to co nie wychodzi. I wogóle seksu, miłości, pijaństwa, prawdziwych przyjaciół, dużo sił do rodziców, dużo cierpliwosci do koni i czego tam chcecie, kochaniutkie  💘
maiiaF Ty to jesteś zawzięta z tym bieganiec  👍
vicke i mnie i mnie!!  💘
Kamita01, no nie wiem, tyle razy miałam iść, a wychodziło jak wychodziło 😁
ale jutro pójdę, i tak wstanę ledwo żywa 🤣
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 grudnia 2012 22:18
Taaak! I Kamite  😍 😍  😁
Ej ale bieganie uzależnia  🤣
equidore fajny avatar  👀

edit. Co zrobić gdy wszystko jest wyłączone a laptop śpiewa jakąś dziwna piosenkę którą słyszę pierwszy raz w życiu i nie chce przestać.
Prawie zawału dostałam  😵
vicke pewnie się przyciął na czymś, ja tak kiedyś miałam, zamknęłam wszystko i nadal grało, zresetuj go.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się