Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Napromieniowują go pewnie czymś! 😂
mtl   I M Equestrian
10 stycznia 2013 12:45
-15 w UK? Jak oni to przeżyją bo chyba to dla nich jakas Syberia


naszczescie tu gdzie jestem sa narodowosci mieszane, duzo osób z krajow które maja zime (Canada na przyklad) wiec bede sie z nimi trzymac jako ta przyzwyczajona do zimy  😁

bede zdawac relacje z tego jak zyje UK w czasie prawdziwej zimy  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2013 12:50
w kieszonce bateryjka?


panel sterujacy :P po męczykonik crazy odzieczyliśmy to narzedzie tortur 🙂 teraz już znacie naszą tajemnicę 🤣
Ale oko mu się prawidłowo świeci 😀

świeci, bo bateryjka dobra  😁
Anderia   Całe życie gniade
10 stycznia 2013 16:48
Anderia obowiązkowo się wpraszam z fotomasziną! 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:

Raven, kiedy dodasz jakieś nowe foty? 🙂

Raven oferuje, to Raven otrzyma. Proponuję akcję foty-za-foty  😎
Anderia, podoba mi się Wasz układ 😀 czekam na foty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 stycznia 2013 18:40
Anderia, podbijam pytanie Martuhy bom też ciekawa 😀
Anderia, do której stajni się wprowadzicie?
darolga   L'amore è cieco
10 stycznia 2013 22:44
[img][/img]
Bischa   TAFC Polska :)
11 stycznia 2013 01:31
Ufff, same dobre wieści w tym roku! Super Darolga!
No to optymistycznie Darolga. Powodzenia. 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2013 06:05
Uff, ale ulga!
Darolga, a jakby (Tfu, tfu! A brrr, a samą myśl mam ciarki  🤔 ) się okazał ten najczarniejszy scenariusz, to jakie leczenie? Operacyjne? "Samo-się-zrośnie"?
mtl   I M Equestrian
11 stycznia 2013 07:22
Uff, ale ulga!
Darolga, a jakby (Tfu, tfu! A brrr, a samą myśl mam ciarki  🤔 ) się okazał ten najczarniejszy scenariusz, to jakie leczenie? Operacyjne? "Samo-się-zrośnie"?


Ja ze stajni wyscigowej pamietam, ze jak dawali koniowi szanse na powrot do zdrowia to najpierw stal w boksie przywiazany (przez dobre kilka tygodni), a potem dalej stal w boksie ale mogl juz swobodnie chodzic. Potem mial isc na padok, ale chyba zaden do tego momentu nie dozyl. A ta szansa zalezala od tego jak bardzo spokojny byl kon (bo kon musi stac...)

pewnie pisze kompletne bzdury  😁
Darolga, super wieści! Revoltowe kciuki ratują konie, prawie jak lajki dla dzieci afrykańskich 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
11 stycznia 2013 08:09
Amnestria, Darolga super wieści! :kwiatek:

Dla nas zdecydowanie ten rok nie zaczął się dobrze-tak żeby była równowaga 😉
Ja mam pęknięte więzadło, Rudego przed nowym rokiem zastalam na 3 nogach, było podejrzenie złamania, ale troszeczkę się unormowało więc obstawiamy skręcenie... I tak sobie kuśtykamy oboje, kulawi na tą samą nogę 😉
Ech, tak przyszłam postękać, za długo było dobrze...
Darloga trzymam kciuki
Zu a to jest akurat powszechne zjawisko, ja naderwałam ścięgno Achillesa jak tylko z powrotem zaczęłam jeździć na moim koniu  😅, dużo zdrowia dla Księciunia  :kwiatek:
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 stycznia 2013 10:25
Darolga, super. Niech kucyk zdrowieje 🙂
mtl   I M Equestrian
11 stycznia 2013 13:19
a my dzisiaj wieczorem startujemy w zawodach  🏇 ale najpierw musze napisac egzamin (pierwszy egzamin pisemny na studiach)  😁

i mam 2 krotkie filmiki ze skoków:


Anderia   Całe życie gniade
11 stycznia 2013 13:28
Misskiedis, Martuha, stajemy w Corleando-Land. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale jakoś tak mi umknęły Wasze posty  😡
darolga no i jak zwykle, kciuki potrafią 😉 Niech Wam szybko zleci rehabilitacja.
mtl pomijając śmieszne wieczorne zawody - zdecydowanie za mało wrzucasz Siwego.
Zu no jak nie urok... 🙁 Trzymam kciuki za Jaśka.
A teraz achtung achtung... Duduś jutro przyjeżdża!  💃 Choć przyznam szczerze, że mam stresa, jak wejdzie do przyczepy, jak się będzie zachowywał, bo to będzie jego pierwsza podróż solo.
mtl   I M Equestrian
11 stycznia 2013 13:32
Anderia mam przygotowane kilka filmików (z ostatnich kilku miesiecy) wiec niedlugo pojawia sie na youtube, do tego mam plan dodawac nowe (tylko ktos je musi nakrecic  :hihi🙂 po wiecej info o siwym zapraszam na page'a na facebook'u (link w pierwszej czesci filmiku  😉)

jutro tez sa zawody, juz normalne, dzienne, bo dzisiejsze to skoncza sie kolo 11...  🏇
Zu szybkiego powrotu do zdrowia! 🙂
Anderia to jak możemy liczyć wieczorem na jakieś zdjęcia z jego nowego domu?
Darolga całe szczęście! No to trzymamy dalej kciuki za szybko powrót do zdrowia Korabskiego 😉

Śnieg,śnieg i jeszcze raz w tym Trójmieście. Planowałam dzisiaj podjechać kupić bryczesy a tu... Auto znaczy zamki zamarzły mi, odmrażać w środku auta  😂 A śniegi takie ,że chodzić mi się nie chce bo po co odśnieżać w Gdańsku chodniki? 😉
wrrr.....Nie wiem jak ja jutro dojadę do stajni, a muszę ciężarówke (😉) odwiedzić bo jutro równe 3 miesiące do terminu wyźrebienia.  😅
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 stycznia 2013 17:16
Misskiedis, Martuha, stajemy w Corleando-Land. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale jakoś tak mi umknęły Wasze posty  😡


Podejrzewam, że gdybym była na twoim miejscu to też miałabym obniżoną koncentracje i spostrzegawczość 😁 Koniecznie zdaj relacje jak dojedziecie i wstaw jakąś fotkę całościową dzieciaka 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 stycznia 2013 17:32
darolga Ufff! Jaka super wiadomość! To jeszcze więcej zdrowia dla Koraba! A jaki plan na wdrożenie powolutku do pracy?
Anderia ooo! superancko! Powodzenia w szybkim wchodzeniu 🙂
mtl jest czadoowy! więcej! A praca na bieżni jak "biegnie" ? 🙂

Disco wzywam , odezwałaś się w KRM to i tu jakieś newsy nam napisz 🙂 


Lolek już wyszedł z Lukasem Wichurkowej i dostałam cynk ze zachowują się jak by znali się od x czasu : 😍
w poniedziałek jadę do Lolka, już się nie mogę doczekać!




Mam też  foty Czeka 😀



milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
11 stycznia 2013 18:59
juliadna-wiesz co fajnie Czekuś wyglądał w tej wypasionej stajni, ale tu na łonie natury wygląda przefantastycznie  😉  😜
darolga-szczęście w nieszczęściu, trzymam kciuki za szybki powrót do pełnej sprawności  :kwiatek:
Zu-za Was podwójne kciukasy  :przytul:
amnestria-nawet nie wiesz jak się cieszę  😀
mtl   I M Equestrian
11 stycznia 2013 19:07
juliadna praca na biezni chwilowo nie biegnie, ja mam egzaminy, sporo zawodów i nie mialam jeszcze czasu zajsc do therapy centre  😁 na dokladke moge dodac siwego w korytarzu bez korytarza, czyli kon skacze bo chce:
mtl, ale z niego agent! Nawet derka tak sam z siebie, fajnie 🙂.
kujka   new better life mode: on
11 stycznia 2013 19:40
Anderia, pewnie nie bedziesz spala dzisiaj 😉

moj kon do konca pobytu w starej stajni ma areszt boksowy, bo zalatwil sobie nozke 😉 na szczescie niegroznie, ale co sie strachu najadlam to moje... w poniedzialek sie przenosimy nareszcie!!  💃
Anderia   Całe życie gniade
11 stycznia 2013 19:50
kujka żebyś wiedziała - będę musiała wstać mega wcześnie, a emocje nie pozwolą mi zasnąć - więc wychodzi na to, że w ogóle się nie opłaca dziś spać 😀
Już wybywacie do Duchnic? Szybko zleciało 😉 A ta kulawizna to tak jak liczyłam - jaja a nie kulawizna. Na szczęście.
kujka   new better life mode: on
11 stycznia 2013 19:53
Anderia, to o ktorej Dream (bo stanelo na Dream, tak?) przyjezdza?
i jakie macie plany, bedziesz jezdzic z Weronika z Corleado?
Zazdraszczam troche tych emocji - to fajny czas 🙂

no szybko poszlo i cale szczescie. ta cala przeprowadzka do J. to byla jednak zupelnie nieudana sprawa 🙁
Anderia   Całe życie gniade
11 stycznia 2013 20:12
kujka tak, dzidzio to w końcu Dream. Imię mi się podoba i nie mam po co zmieniać, zresztą wyszłam z założenia, że zaraz i tak będzie miał milion ksyw 😉
Ciężko mi stwierdzić, o której przyjeżdża. Wyjeżdżamy rano tak, by pod Wrockiem być na miejscu o 10-11, trzeba spisać umowę, pogadać z jeszcze "właścicielami" (chociaż to tak naprawdę ludzie pośredniczący w sprzedaży), wpakować go do przyczepy - nie wiadomo, jak wejdzie. Załóżmy, że bezproblemowo, to pewnie koło 19 zawita w Zaborowie.
Zanadto poszaleć z prędkością też nie będzie można, bo a) przyczepa z koniem b) ślisko, więc raczej później niż wcześniej 😉
Z Weroniką owszem, spróbujemy 🙂
I życzę, żeby w Duchnicach Wam się lepiej stało. Fajne miejsce, ma klimat. 🙂
Anderia gratulacje! pewnie nie możesz wytrzymać! a możesz zdradzić z której stajni pod Wrockiem go kupiłaś? może być na pw. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się