Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 stycznia 2013 18:34
No.. śmieszne/ głupkowate te fotki wstawiłaś, ze prawie pękłam.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
10 stycznia 2013 18:40
esef Dla mnie śmieszne jest to co mówisz. A nie że sobie robią fotki w rzepaku. Bo większość chce mieć pamiątkę, czy jeździ klasę C czy LL czy Bóg wie co i w czym tam jeszcze. Tak, podpinam się do tego że w sieci takich zdjęć jest pełno. Ale jeżeli są ładne to nie widzę problemu, bo ja też ładnym zdjęciem z chęcią bym się pochwaliła. A tak swoją drogą, od zawsze chciałam mieć indiańską sesję(niestety mój koń absolutnie indiański nie jest) i to znaczy że jestem mega słitaśną quniareczką?Niestety boli mnie również kwestia dotycząca m.in. Ciebie. Czuję się inna, rozpieszczona i zła oraz quniarkowa, bo rodzice kupili mi konia. Czego nie czytam na forum, widzę wszechobecną nienawiść tych którzy musieli sami na konia zarobić. Czy miałam nie skorzystać okazji? (Głupio powiedziane ale prawdziwe) I powiedzieć rodzicom "Nie kochani, nie chcę konia, kupię dopiero jak zarobię, będę wtedy bardziej szanowana w świecie jeździeckim".Pozdrawiam.
wątek zamknięty
Czuję się inna, rozpieszczona i zła oraz quniarkowa, bo rodzice kupili mi konia. Czego nie czytam na forum, widzę wszechobecną nienawiść tych którzy musieli sami na konia zarobić. Czy miałam nie skorzystać okazji? (Głupio powiedziane ale prawdziwe) I powiedzieć rodzicom "Nie kochani, nie chcę konia, kupię dopiero jak zarobię, będę wtedy bardziej szanowana w świecie jeździeckim".Pozdrawiam.


absolutnie nie 🙂 Jeśli jest jakaś jedna rzecz której np. ja mogłabym "zazdrościć" jak mi 10 postów wcześniej ktoś zarzucał to własnie tej okazji, bo sama jej nie miałam. Na szczęście uczucie zazdrości jest mi obce i zamiast zazdrościć sama sobie stworzyłam okazję jak tylko zaczęłam jakieś grosze zarabiać 😉 I teraz tworzę tę okazję mojej młodszej siostrze (sama robiłam jej fotki w rzepaku jak mnie o to poprosiła! Na szczęście ona nie ma zapędów do uczenia konia stawania dęba...) a przyszłości, mam nadzieję, dzieciom.
Ja się niestety zetknęłam z rozpieszczonymi dziewuszkami którym rodzice kupili drogie koniki, drogi aparat i tak oto stały się one "profesjonalnymi fotografkami" dębujących koni. Niestety jak trzeba było dorosłej osobie (nie mi, ale np. mojej mamie) powiedzieć dzień dobry to już takie profesjonalne nie były. Stąd może moja awersja do rzepaku 😉

I proponuję skończyć off top 😉
wątek zamknięty
Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam wrażenie giga off topa...

I tak na jego zakończenie:

Zajeżdżanie modziaków w "dzisiejszych" czasach: http://i47.tinypic.com/11m3uj4.jpg  🤔
Już nie wspomnę o niesamowitej czystości jaka została zachowana i ten osprzęt...  🏇
Załamka, że w XXI wieku jest to u niektórych na porządku dziennym...  😵

edit; literówka
wątek zamknięty
Mi się podoba to zdjęcie 🙂 sama chętnie zrobiłabym podobne 🙂
to co Monia, kiedy robimy??  😉 miałyśmy w planach właśnie podobne fotki 🙂


Nawet ostro się przygotowuje  🏇  kupiłam już kilka rzeczy do sesji , na zdjęciu jedna z nich .  😁

esef też mam konie i sama je utrzymuje , w porównaniu do Ciebie mam ich 9 + do tego kilkanaście innych zwierząt i zamiast ich utrzymywać mogła bym jeździć super autem , wakacje spędzać gdzie chce i kupować co chce . Jednak to jest mój wybór że utrzymuje tyle zwierząt i jak sobie walnę sesyjkę to jest dla mnie jakiś tam relaks , pamiątka ( konie żyć wiecznie nie będą ,ja też )  co do szmatek , mam swoje  😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 stycznia 2013 19:08
monia, za tę sesję z różnokolorowymi owijkami to ktoś cię tu powinien wpisać! 🤬 😁
wątek zamknięty
monia, za tę sesję z różnokolorowymi owijkami to ktoś cię tu powinien wpisać! 🤬 😁


Sama się wpisałam  😁 
wątek zamknięty
drugie boskie 😍
wątek zamknięty
hehe, a było tu kiedyś takie foto, na bank! Może nawet to samo?

Monia, proponuję się nie boczyć jak przedszkolak a tym bardziej nie zaczynać licytacji pt. "no i kto ma więcej koni?" bo to nie wypada 😉
wątek zamknięty
Może wróćmy do tematu... ?

🚫 🚫 🚫
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2013 19:23
Wróćmy do tematu: czyli powróćmy do wyśmiewania innych.
wątek zamknięty

Czy aby czaprak nie jest na odwrót?  🙂
wątek zamknięty

"dziewczyno zapraszam i mogę się założyć że jakbyś na niego wsiadła to byś od razu się s[...]a .! nie znasz konia to k[..]a nie gadaj !"

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=131482307012605&set=a.131482267012609.25495.100004525085280&type=1&theater&notif_t=photo_comment_tagged
komentarze...  🤔

Konik ma za dużo energii to trzeba go na chama zrolllować i jest dobrze !
wątek zamknięty
mogłabyś zrobić screena komentarzy bo mi sie pokazuje, ze zawartosc niedostepna 🙂 ?
wątek zamknięty
kuuurde !  😵 właśnie co usunęła to...
ogólnie było tam, że dwie słit laski kłóciły się z jedną dziewczyną (ta napisała, że koń jest złamany w potylicy i itp) więc tamte się na nią rzuciły z tekstami typu: Nie znasz konia, nie wypowiadaj się, na pewno byś się na nim połamała, jesteś trenerem kadry narodowej... itp 😉 Bo konik "trudny", za dużo energii to założyły mu takie coś... Tak sobie z ciekawości przeglądałam zdjęcia tej jednej słit i co widzę ? Wysokie skoki na gumach, jakieś pseudo czarne...  🤔
wątek zamknięty
a mi tam się różnokolorowe owijki podobają  🏇 kto powiedział że muszą być jednakowego koloru..

i zgadza się, o ile i mnie pamięć nie zawodzi, to autorką "oryginału indianki" była p M. Mąkosa

👀 od samego patrzenia na te kwiatki przez Was wstawiane aż ręce opadają że takie cuda można wyczyniać i się tym chwalić, masakra jakaś. I tak się zastanawiam czy to aby na pewno dobrze, że konie się modne robią  🙄

wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
10 stycznia 2013 20:30
esef nawet nie wiesz jak dużo w moich okolicach jet takich quniareczek.
pampera pierwsze zdjęcie MEGA AUĆ
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
10 stycznia 2013 20:32
Pampera zdjęcie z Kozłowa?
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
10 stycznia 2013 20:34
pampera a co na tym zdjęciu było bo nawet nie zdążyłam zobaczyć.
wątek zamknięty
W jednym i drugim linku było to samo zdjęcie 😉 Tylko drugi link to był do strony na fejsie, bo komentarze też niezłymi kwiatkami były... Pampera zdjęcie z Kozłowa?

Niestety nie wiem gdzie było zdjęcie zrobione...
wątek zamknięty
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
10 stycznia 2013 21:12
A ja znalazłam naszą ukochaną stajnię na facebooku  🏇
edit. sory nie ten link  😡
ten jest dobry  😉 > https://www.facebook.com/StajniaWikiGrodkow
wątek zamknięty
Monia - aaaa strój boski  😜 już widzę zdjęcia z Tobą i Bajaną 🙂

a ja tylko pragnę powiedzieć, że ostatnie foto Moni jest z prawdziwym Sokołem!!

sorki za off top i uciekam obmyślać małpowaną sesję  😁
wątek zamknięty
a ja tylko pragnę powiedzieć, że ostatnie foto Moni jest z prawdziwym Sokołem!!

no wlasnie mialam zapytac, czy to prawdziwy ptak! monia, skad wzielas?!?  😍
ja tez chce herszta i sokola! rzepak juz mam 😉
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/81/1808#i
wątek zamknięty
katija ptaszka to już nie będę miała , syn znalazł je pod gniazdem ,potem wsadziliśmy je z powrotem . Pamiątka jest niezła , lubię oglądać te zdjęcia , na sesyjkę zapraszam coś się wymyśli tylko Cierp1enie musi odchowa swojego potomka . Drzewo na ognicho leży od kilku miesięcy i nie ma kiedy je spalić  😁  Daleko nie masz .
wątek zamknięty
rany, jaki piekny!
heh, z jara bedziemy zwiedzac swiat, do ciebie tez zawedrujemy 😀
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
11 stycznia 2013 08:31
zawitajcie tez do mnie! mogę psa przebrać za sokoła 😂

coraz więcej patologii na tym świecie 😵
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2013 08:49
rany, jaki piekny!
heh, z jara bedziemy zwiedzac swiat, do ciebie tez zawedrujemy 😀


Koniecznie! Tylko my siejemy spustoszenie w sercach i barkach. Czasem w lodówkach.  😁
wątek zamknięty
[quote author=katija link=topic=1320.msg1645751#msg1645751 date=1357862902]
rany, jaki piekny!
heh, z jara bedziemy zwiedzac swiat, do ciebie tez zawedrujemy 😀


Koniecznie! Tylko my siejemy spustoszenie w sercach i barkach. Czasem w lodówkach.  😁
[/quote]

To znaczy ,że mam zacząć trenować , ja jestem oszczędna 2 drinki i mnie nie ma  😁  a wałówa rośnie więc lodówka będzie pełna  😉
wątek zamknięty
Monia - oj tam, ja tylko muszę urodzić i tyle, potomka się zostawi pod ojcowskim skrzydłem, a matka - hulaj dusza piekła nie ma  😁
Co do imprezek to polecam grille u Moni, jaka wyżerka  😍 nic tylko nie wstawać od stołu.

Katija - uwielbiam te wasze zdjęcia w rzepaku, ale wiesz że
fotka + rzepak = quniareczki  😁

cariotka - tylko naucz go, by umiał stać na ręce i rozstawiał skrzydła 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2013 11:17
To popatrz na jej avatar! Biust na tle pola nawłoci! Takich zdjęć nie ma nikt na RV.  😁

Co do imprezek to polecam grille u Moni, jaka wyżerka  kocham nic tylko nie wstawać od stoł
My dobrze wiemy gdzie jedziemy  😀iabeł:

Niedługo czas zacząć Tour de Pologne  💃
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.