Kącik Małolata...:D

Niestety nie wiem,ale gdzieś ktoś podał linki i zaczęło wciągać. xd
edit: Prawdopodobnie chodzi o to: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,15631.0.html
Jakiego ślicznego źrebaczka ma Madzia  😎
No nie! W nocy urodziła?  😵
Tak, w nocy 😉 A ja potrzebuje kciuków, bo przez całe ferie mam ogarnąć materiał z rozszerzonej biologi z 2lat.. Zachciało mi się zmieniać bloki.. Eh, mimo wszystko mam w sobie taką motywację, że jak to spiernicze to będę na siebie bardzo zła 🤔
Kurde. A ja chciałam zobaczyć, wiedziałam, że spanie tej nocy to zły pomysł.

Ale słodki jest. Jakoś tak zobaczenie go zbiegło się ze smutną piosenką i się prawie popłakałam ze wzruszenia. Piękne, nowe życie i w ogóle. Achh

Shantowa, trzymam kciuki
Heval, tutaj są screeny 🙂
Shantowa, ja też trzymam kciuki!  😉
mittery, aaa super  😜 Szkoda, że rodziła przodem do kamerki i dużo nie widać.
A u Pocket to w ogóle czarno-biało, nic nie widać  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 stycznia 2013 15:12
Madzia urodziła o 22 czasu swojego, u nas to było od +/- 6.50 do +/- 7.10, szybciutko się uwinęła i ma córeczkę  💘 💘 💘 😅

jeździłam dzisiaj na Światełku, chcecie zdjęcia?
Tak,chcemy!  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 stycznia 2013 17:27
kłusy na początek:






zagalopowanie ze stępa. najczęściej robimy z kłusa, a i tak wyszło ładnie. jak na nią i jej problemy, to bardzo dobrze!


dodanie na koniec (może się wydawać, że ją ciągnę/za mocno trzymam, ale uwierzcie mi - z nią to nie jest możliwe  😁 taki moment, ona się często "bawi" wędzidłem, przesuwa je w pysku, ale przy tym go otwiera. trudno, bywa) :


szkoda, że nie mam zdjęć z ustępowań, bo dzisiaj nam wyszły świetnie! może następnym razem...

edit: cicho coś...
ale Facella znowu piosenki szuka. na pewno Muse, genialna perkusja, dosyć szybka, w pierwszej zwrotce na pewno jest "the time has come for you", śpiewane jakby każde słowo było sylabą i ktoś sylabizował, lekko przeciągając samogłoski, początek każdego słowa akcentowany, końcówki zanikają (takie "thee TIIme. HAas. COomee. FOor. YOou.) chociaż nie jestem pewna, czy for czy to. nic więcej nie wiem )-:
vicke   Marzeniami żyłem jak król
28 stycznia 2013 14:37
Facella Podobacie mi się  😍

A ja mam kochanego tate  👀
Przeleje mi kase, i będę mogła kupić sobie aparat na urodziny! AAAAAAA szaleję  💃 Pełnia szczęścia.
Tylko problem jest, że jeszcze nie wiem jaki aparat  😵
Ale coś się wymyśli.
ahh  😍 😍 😍
Facella, może Muse - Assassin?  😉
vicke, o to rozumiem, że będziesz mi robić sesje?  😁
Facella jak ładnie od piętki  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 stycznia 2013 17:01
vicke, dziękuję  :kwiatek:

Superdonkey, tak, to to!

Arroch, się wie, sama strugam  😎 ale robię ją co tydzień, pękają nam ściany pionowo, mamy dwa pęknięcia od podłoża aż do koronki  🤔 ale już nam zaczynają zrastać! na szczęście nie są głębokie, powierzchowne bardzo, do linii białej im daleko, więc nie jest aż tak źle... i gniją nam strzałki  😤
w ogóle nie wiem co robić, chudnie straszliwie... siano ma non stop, na noc dostaje cały snopek i od razu rano, dokładane cały czas. owsa jej więcej nie dam, bo ją zacznie nosić i znowu straci na wadze, na wysłodki nie ma co liczyć /-; właściciel nie kupi, ja też nie mogę, mimo że jest mi jej bardzo szkoda i mnie serce boli... po pierwsze mnie nie stać, po drugie to nawet nie jest mój koń, a jak facet zobaczy, że ja jej kupuję jakieś żarcie, to w ogóle przestanie ją karmić "za swoje" w ramach oszczędności  😵
inteligentna bestia, dzisiaj nauczyłam ją prosić nogą o marchewki - załapanie o co chodzi zajęło jej jakieś 10 minut! później chciałam ją nauczyć tak, żeby na konkretne słowo tak robiła, to się na mnie obraziła - no ładnie prosi, jak jej nie dam? jak nie dam, to mam spadać, ona ma siano i gardzi mną i moją marchewką  😂
uwielbiam ją!  💘
Facella, fajnie się to czyta, aż się sama buzia śmieje 🙂 Szkoda tylko z tym jedzeniem, chociaż z drugiej strony jakoś tragicznie chuda nie jest. Używasz czegoś na gnijące strzałki? Ja stosuję siarczan, bardzo fajnie działa na strzałki Rudego.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 stycznia 2013 17:19
wymodelowana, dopiero zaczynamy polewanie jodyną codziennie, nic innego w stajni nie ma... najgorsze jest to, że ona wciąż chudnie /-; boję się o nią strasznie, wiem, że do wygłodzenia to jeszcze daleko i dotrwa do wiosny, kiedy będzie trawa i korzystniejsze temperatury, ale ja histeryczka jestem  😡
Facella, poleciało pw :kwiatek:
Facella świetna kobyłka 🙂 I na prawdę nie jest chuda. Jest szczupła, ale nie chuda. 🙂 Przynajmniej według mnie.





Dziewczyny macie jakieś dobre i skuteczne sposoby na gardło? Pastylek do ssania żadnych nie mam, apteka zamknięta, a nie potrafię mówić. Dosłownie głos mi odebrało.  😵 Herbatki cały czas, ale nie bardzo mi one pomagają.
anioleczek.97, sok z cytryny albo sok z cebuli 😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
29 stycznia 2013 19:56
Albo z szyszek  😍
Pycha  🙇
blee sok z cebuli .  😜
Ja zawsze mleko i miód ewent. maso .
Dzisiaj kupiłam sukienke na bal  😍 + koszue  🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
30 stycznia 2013 08:21
Nie zaglądałam jakiś czas na rv i przegapiłam całą akcje z podglądaniem kobył  🙄
Facella fajna kobyłka 🙂
My siedzimy z Siwym na obozie w górach... i dzisiaj zaczęło wszystko topnieć  🤔
Pozdrawiamy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 stycznia 2013 16:16
anioleczek, nie widać tego, czaprak i zimowa sierść zasłaniają wystające żebra  😕
w takim razie zdjęcia z lipca, El Pulpetto:




pierwsza jazda z nią :-D

dzięki za miłe słowa, przekażę Światłej  😁

Heartlandlady pokaż kieckę!

helcia wydaje mi się, że gdzieś już widziałam tego konia.
helcia - piękny koń  💘

A ja nie dość że mam urodziny (po prostu nienawidzę tego dnia) to jeszcze musiałam iść do dentysty. Co się dowiedziałam? że będzie leczenie kanałowe. I wyszłam z bolącym zębem  😵
Cześć Małolatki!  🙂 Co tam u Was? Jeszcze trochę i weekend. <3 A ja dzisiaj dołączyłam do osób noszących okulary.  😲
Już czekam na ten weekend. mam już dość siedzenia w szkole całymi dniami prawie.
A ja mam ferie  😁

Moje wszystkie "uczucia" do Pięknookiego się zawaliły, więc stram się zapomnieć. Wszystkich starszych braci Małolat zapraszam na casting na nowe love  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 stycznia 2013 17:09
Heval, mam młodszego na zbyciu, nie przyjmuję zwrotów ani reklamacji  😁

Matuzaalem, bez znieczulenia Ci nie zrobi, poproś o znieczulenie w dziąsło (mnie przy siódemce czy tam szóstce kłuł 3 razy - raz w policzek i dwa w dziąsło), nie bezpośrednio w nerw. zdrętwiejesz, ale ukłucie w żywy nerw powoduje ból, który sprawia wrażenie, jakby Ci miało rozsadzić szczękę. brrr. już wolę zdrętwieć.

iwonka jaka wada?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się