sklepy internetowe

Plus dla Equi-Point, złożyłam zamówienie we wtorek rano, dzisiaj paczka do mnie przyszła. No i bardzo lubię ich dodatki, breloczki, próbki pasz.. 😀
[font=Verdana]ANIMALIA[/font] gigantyczny plus

Zwykła ludzka uczciwość nakazuje mi tylu udanych transakcjach wynagrodzić ten sklep. Wspaniały kontakt, zamówienie trafiające do klienta z prędkością światła, ogólnie cała logistyka na najwyższym poziomie. Dzięki serdeczne :kwiatek:
Duży plus dla cavalloshop.pl - fachowo, szybko i całkiem sympatyczne promocje 😀
Ogromniasty plus dla [font=Verdana]animalia.pl [/font]po raz kolejny! Jak zawsze przesyłka terminowo, zgodne z opisem, wszystko tak, jak powinno być. Ale dzisiaj pozachwycam się nad Panem Kurierem - miał dostarczyć między 18 a 22, zadzwonił, że będzie ok.19:30, nie mogłam, umówiliśmy się na po 21. O 20:40 telefon, że już jest i spokojnie czeka, aż ja będę mogła odebrać! Bardzo miły człowiek, bardzo fajny sklep! Takie małe rzeczy potrafią zachęcić klienta! <i nawet, jak znajduję jakieś rzeczy kilka zł taniej w innym sklepie, to i tak wracam do animalii>
Mam tak samo, taka obsługa, podejście do klienta i terminowość są warte wyższych cen i płacę bez marudzenia.
Duży minus dla Horse House! Zamówiłam oficerki, upewniałam się przez telefon i w mailu milion razy czy aby na pewno zamówili dobry rozmiar. Odpowiedź, że tak, oczywiście taki jak zamawiałam. Przyszły oficerki (jakieś 1,5 miesiąca od zamówienia) i okazuje się że 5 cm różnicy w obwodzie łydki od tych, które zamawiałam. Dzwonie i pytam, bo może się pomyliły, a pani mi na to, że to jest to samo co zamawiałam tylko się inaczej nazywa. Więc pytam skąd ta różnica w szerokości, usłyszałam " no bo tamtych już nie produkują ". Odesłałam im oficerki i cisza...
Ile czekaliście na przesyłkę z czterech kopyt?
Duży minus dla Horse House! Zamówiłam oficerki, upewniałam się przez telefon i w mailu milion razy czy aby na pewno zamówili dobry rozmiar. Odpowiedź, że tak, oczywiście taki jak zamawiałam. Przyszły oficerki (jakieś 1,5 miesiąca od zamówienia) i okazuje się że 5 cm różnicy w obwodzie łydki od tych, które zamawiałam. Dzwonie i pytam, bo może się pomyliły, a pani mi na to, że to jest to samo co zamawiałam tylko się inaczej nazywa. Więc pytam skąd ta różnica w szerokości, usłyszałam " no bo tamtych już nie produkują ". Odesłałam im oficerki i cisza...


Jeśli chodzi o kontakt mailowy to kompletna kaplica, ja toczyłam własciwie monolog na mailu, ale ostatecznie odesłałam zakupiony towar (postępując zgodnie z wytycznymi ze strony int) i po kilku dniach miałam zwrot środków na koncie.
Żadnego dziękuję/przepraszam/pocałuj mnie w d... nie mam do tej pory.
Zdecydowanie nie polecam tego sklepu ( towar który otrzymałam był uszkodzony i nie sposób było tego nie zauważyć pakując paczkę).

Ja nie miałam z HorseHouse żadnego problemu. Dostałam takie ofcerki, jakie chciałam, bardzo szybko, a pani dzwoniła do mnie, żeby ustalić kolor uwiązów  (chaiałam dwa w tym samym kolorze, a w magazynie był jeden).
To oni coś mają w magazynie? Nawet wyprzedażowe spodnie po przecenie iluś tam już złotych ściągali ze Szwecji...
Przesyłka była u mnie po 2,3 dniach, więc raczej niemożliwe, zeby towar był skądś sprowadzany.
rybka   Różowe okulary..
01 lutego 2013 12:01
[glow=red,2,300][font=Verdana]+[/font][/glow] dla animalia.pl
[glow=red,2,300][font=Verdana]+[/font] [/glow] dla Parkur
Obydwa sklepy z doskonałym kontaktem, szybko, sprawnie, terminowo ( dodatkowy plusik dla Pana Kuriera z animalii  :kwiatek: )
Ogromniasty + dla Animalii. Jak zwykle wszystko szybko i sprawnie. Fantastyczny kontakt, jak czegoś nie mają ściągają ekspresowo, bardzo dbają o klienta.  :kwiatek: :kwiatek:
WIELKI PLUS dla AWILLHORSE  :kwiatek: Za całokształt  😀 .
Dorzucę plus dla Aguares - dobry kontakt, miła obsługa 🙂
asds   Life goes on...
01 lutego 2013 14:47
wielki plus dla Horse House! Szybka przesyłka i fachowe doradztwo przez telefon!
wielki plus dla Horse House! Szybka przesyłka i fachowe doradztwo przez telefon!


Mogę zapytać, ile czekałaś na przesyłkę? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lutego 2013 16:33
+ dla Animalii.
Co prawda nie końsko, ale ja nigdy nie mam do nich zastrzeżeń. Zamówiłam w środę wieczorem, dziś z rana miałam już 2 paczki u siebie. Wszystko ok, w dodatku mam 5% rabatu na karmę wet i dostałam gratisy. Miłe.

No i zawsze fascynuje mnie sposób pakowania. Te paczki są tak opancerzone, że przetrwałyby najazdy obcych wojsk...
Czy wszyscy tak długo czekali na paczkę z oksera.pl? Bo chyba walnę minusa..
Okser.pl jest gwiazdą tego wątku.

Szkoda tylko że negatywną 😉
wielki plus jak zwykle dla animalii 🙂  i jeszcze gratisik w paczce  :kwiatek: ,a co do oksera ,hm to sobie poczekasz 😉
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
01 lutego 2013 17:32
Z tym Okserem nic się nie da zrobić? Może gdzieś zgłosić? R-v mnie przestrzegła i uratowała  😀 ale nie każdy może mieć takie szczęście. We wszystkich wynikach wyszukiwania wyskakuje "okser", "okser", pozycjonowanie w Google ma straszne.
Czy ktoś kupował w sklepach: Lagat, Herdzik? Przepraszam, że się z tym Herdzikiem już drugi raz narzucam, ale choć ich ceny bardzo mi się podobają, nie chcę czekać na towar w nieskończoność (i odebrać zniszczony/nie taki).
ja już UOKiK okserowi groziłam.bezskutecznie,ich to nie interesuje...
Czy wszyscy tak długo czekali na paczkę z oksera.pl? Bo chyba walnę minusa..

Bodajże miałam szczęście, przyszła terminowa.
Tylko nie z tym typem ogłowia, co trzeba...  😁
Ile czekaliście na przesyłkę z czterech kopyt?


Podbijam, czekam już 5 dni od przelewu, pisałam wczoraj i też nic.
Może mają ferie? i nie poinformowali klientów ;-)
Ogromny + dla sklepu Czarny Koń. Kontakt praktycznie o każdej porze, szybko, sprawnie.  :kwiatek:

Natomiast mam mieszane uczucia co do pasze.sklep.pl. Niby mają na stanie, a po 3 tyg dalej nie wiedzieli czy będą mieć zamówienie czy nie. Mesz, który też niby w magazynie mają, przyszedł prawie po miesiącu. Ale przynajmniej zwrot szybko załatwili.
Petit, może tak. Szczerze mówiąc to nic wartościowego, zwykły bacik ujeżdżeniowy, no cóż, czekam. Może Pani odpisze 😉
Czy ktoś kupował w sklepach: Lagat, Herdzik? Przepraszam, że się z tym Herdzikiem już drugi raz narzucam, ale choć ich ceny bardzo mi się podobają, nie chcę czekać na towar w nieskończoność (i odebrać zniszczony/nie taki).


Ja kupowałam w Lagacie. Bez zastrzeżeń. 😉
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2013 14:14
Ja także kupowałam w Lagacie, już jakiś czas temu, ale mam pozytywne wspomnienia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się