Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 lutego 2013 13:06
faith-fajny zwierzak, napisz coś więcej o nim  🙂
bjooork-dziękuję, przekażę babci  :kwiatek: A młode rude to nieplanowany zakup wakacyjny  😉 z Nowej Wioski-Izwelta sp po Weltino han
hate me!-no troszkę Izka się zaokrągliła, ale to nadal gazela jest 😉
A na lonży to Zwiastun, jak chce i ja mu nie przeszkadzam za bardzo, to też jakoś tam potrafi się ruszyć  🤣
Ty kiedyś miałaś fajną kobyłkę, taką sporą, gniadą. Masz ją nadal?  🙂
ekuss, widzialam twoje ogloszenie 🙁 Kurcze, przykra sprawa, ale skoro to jest jedyna opcja... welcome to swiat doroslych  :przytul:
Milusia no powiem ci, ze ciekawy jest, fajnie sie rusza, podobno niezle tez skacze, Ptki chodzil bezproblemowo, wiec moze w koncu jako nielot cos tam sie poducze🙂 energiczny, dosc mocno do przodu i troche typ 'wszystko na mnie paczy dookola' ale przy tym w sumie grzeczny 😀 jestem bardzo pozytywnie nastawiona, mloda wlascicielka ale bardzo sympatycna i grzeczna🙂
ekuss   Töltem przez życie
10 lutego 2013 13:20
ikarina Myślałam nad dzierżawą,ale tutaj 90% jeźdźców ma własne konie i im sie w dzierżawę bawić nie chce,bo wolą kupić i mieć spokój,a poza tym wiadomo jak kto dba o nie swojego konia... Niestety czasem trzeba uczucia na bok rzucić i przemyśleć wszystko na spokojnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 lutego 2013 13:34
Ekuss, o nie 🙁 A nie da się jej przestawić taniej, na "łąki"? Miałaś plany przywieźć Frigg do Polski, tu studiować, mogłabyś ją tu wydzierżawić. No, tylko już byś nie mogła z nią wrócić... Strasznie przykro czyta się takie rzeczy, dla mnie ty i Frigg jesteście nierozłączne. Nie mniej, życzę powodzenia i mam nadzieję, że Frigg dobrze trafi (i koniecznie naucz przyszłego właściciela siodłać "po ludzku" 😉 ) :przytul:
Milusia rudzielce obłędne  😍 Izka się wyrabia. Oj będzie z niej maszyna, będzie
xxAgaxx dałaś czadu  🏇
Faith to kiedy będzie fotorelacja z jazdy?  😀
Fantazja wow  😲 dajecie czadu. oby tak dalej  😀
baffinka jak tylko przestane kaszlec jak gruzlik i potykac sie o wlasne smarki  😎 no i jak kogos zmolestuje zeby potrzymal aparat 😀
Milusia ale wstyd!   😵 😵

Nie przypuszczałam że Zwiastun Ci się tak bujnąć potrafi, a kojarzyłam z filmiku że klacz macha łapami. Piękna jest, długonoga laleczka i nie odbierz mnie źle - teraz taka okrąglejsza mi się bardziej podoba. 😉

Niestety ze względu na obrót spraw w moim życiu rodem z kiepskiego filmu o mafii i naiwnych niczego nie podejrzewających żonach ( 🤔wirek🙂 Ami musiałam sprzedać, ale codziennie mam okazje widzieć ja na pastwisku - jadąc do salonu do pacy 🙂  Nie dam rady jej odwiedzić, serce by mi pękło i tak podziwiam zza płotu trochę. Dziewczyna służy za kosiarke i konika do oglądania, czasami pogoni kucyka. Szkoda mi trochę, że nie poszła w jakiś mały sport, ale z drugiej strony - jej chyba dobrze.

Jako że sytuacja u mnie wygląda już ok, rozglądam się za koniem, był pomysł odkupienia Ami, ale głos rozsądku przypomina mi że Ami niestety się nie rusza 😉



Ekuss współczuję, to zawsze jest ciężkie do przełknięcia..
faith ja chętnie zostanę zmolestowana 😎
flygirl zapraszam, w tej stajni cie jeszcze nie bylo na pewno 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 lutego 2013 16:39
milusia rudzielce jak zwykle do schrupania  😜
ekuss współczuję  🙁 szkoda, że nie masz możliwości dania jej w współdzierżawę - bo tak masz zawsze jakąś kontrolę na to co się dzieje. Eh  🙁 No ale życzę aby znalazła kochający dom  :kwiatek:

a my już zadomowiliśmy się  w nowym domku i ruszyliśmy pełną parą z treningami hehe aż mnie mięśnie brzucha bolą ( nawet nie wiedziałam, że je mam )  😎
faith a gdzież to? Na Prawobrzeżu tak? Kojarzę tego konia z ogłoszenia, ładne padoki tam są sądząć po fotach. 🙂
flygirl no na Bukowym🙂 w ogole zadiwiajaco fajna jest ta stajnia jak na szczecinskie warunki🙂 w boksach i stajni czysto, padoki sa owszem calkiem niezle🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2013 17:05
faith, fajny zwierz 🙂
ekuss, współczuję bardzo 🙁 byliście świetną parą, no ale widać, że myślisz dorośle i przyszłościowo 😉
zduśka, dawaj jakieś foty z treningów 🙂
flygirl, masz mój stary avatar 😀iabeł:

A ja dzisiaj oglądałam fajnego całkiem konia no i sobie poskakałam. Miałam wrażenie, że umrę, bo skakałam oksera stało tam dobre 125cm  😲 i się nie zabiłam  😅
ZairkaSzybko się wyliże 🙂
FaithA dlaczego zrezygnowałaś z Lexusa? Już wcześniej o tym myślałaś, czy nadarzyła się okazja "na coś lepszego"?
ekusskilka dni temu zobaczyłam ogłoszenie i zdziwiłam się, że jednak sprzedajesz. A co z planem z zaźrebieniem?
HermesChyba mi coś, gdzieś umknęło-szukasz konia do kupna?

A my póki co tereny. Podłoże na maneżu jest tak beznadziejne, że kłusem ledwo co da się jechać , ai tak każde kopyto w swoją stronę. Nie ma mowy o jakiejś pracy. Dzisiaj był dopiero 4 teren w siodle Pielgrzyma, ale jest baaaardzo grzeczny. Proszę o re-voltowe kciuki, bo może na wiosnę na poważnie zaczniemy trenować. 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2013 17:26
basia16816, tzn po raz ęty prowadzę rozmowy z rodzicami. Tata się zgodził na mój układ, mama jeszcze kręci nosem, ale pojeżdżę, poszukam fajnego konia, który mi akurat przypasuje i zobaczymy jak to będzie. Nie chcę konia na siłę "bo wszyscy mają to i ja". Niee, wiem że są też inne priorytety i nie będę naciskać tylko poszukam czegoś do jazdy po prostu 😉 kciukasy są i pokazałabyś go! 😎
basia16816 - nadarzylo sie zupelnie z nienacka🙂 znalazlam ogloszenie, spytalam z ciekawosci, okazalo sie ze fajne warunki, pojechalam zobaczyc, wsiadlam... 😉 no i jest, podjelam decyzje o zmianie🙂 poki co, na swojego mnie nie stac, a i z czasem byloby ciezko🙂
faith to jak będziesz następnym razem się wybierać to pisz - wsiadamy w Corsę i jedziemy. 🏇
Hermes kocham go 😍
flygirl  no to mysle ze niedziela moze?😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2013 17:41
flygirl, jest moim ideałem faceta 😍

Ale żeby nie robić off topu, proszę trzymajcie mocno kciuki, przydadzą się baałdzo 🙂
HermesRozumiem. A pokaż tego co dzisiaj oglądałaś 👀. Chętnie bym pokazała swojego, ale cierpię na brak aktualnych zdjęć. Szkoda, bo całkiem fajnie nam ostatnio szła robota. Muszę komuś wcisnąć aparat w łapy, ale i tak najpierw muszę poczekać na jakieś sensowniejsze podłoże 😤. Wstawię takie z terenu "od dupy strony" robione 3tygodnie temu.

FaithJaki to czasem los jest fajny 😉. Życzę owocnej pracy i bierz flygirl z aparatem i wstawiaj fotki 😁.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2013 18:39
basia16816, to wyślę Ci na PW 😉 ale za to może zamiast kupować konia może być tak, że wydzierżawię na prawdę fajnego koniucha 🙂 jutro będę dzwonić 😉
Hermes, dzięki  :kwiatek:
Cookie, dzięki  :kwiatek:  śmieją się, że ja na kucyku jeżdżę, bo Fantazja niska jest, jakieś 165cm, może jak się rozrośnie w szerz  🤣  to będzie lepiej
quantanamera, dzięki  :kwiatek:  uczymy się obie, podpatruję lepszych i próbuję, ale mamy wskazany kierunek i się go trzymamy
ja śniegu już dawno nie widziałam, podobno jutro ma padać i to sporo  🙄
Libella, dzięki wielkie  😡  :kwiatek:
milusia, dzięki  :kwiatek:  a wiosnę to ja ukradłam  🤣  do dziś było ciepło i słonecznie, jak w pracy?
ekuss, trudna decyzja, ale to jest dorosłość, będzie dobrze 🙂
baffinka, dzięki  :kwiatek:

mam jeszcze zdjęcia od drugiego fotografa i obiecuję, że następne nie będą w najbliższych tygodniach



Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 lutego 2013 18:45
Fantazja, na prawdę fajnie sie na was patrzy i jak dla mnie-zasypuj zdjęciami codziennie 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 lutego 2013 18:56
Fantazja-oddawaj wiosnę!!! 😉 W pracy super, na prawdę jestem bardzo zadowolona-młodziaki to jest to, zawsze to wiedziałam  😉
U Ciebie wszystko pięknie, ładnie ale kurcze laska-musisz przytyć!!! jesteś prawie przeźroczysta!  🤬
hate me!-haha spoko, nic się nie stało. Rudy jak chce to potrafi, ale jest trudna bestią do pracy. Z drugiej strony ja teraz poluzowałam, nie mam ciśnienia na nic, więc jego charakterek i foszki mi nie przeszkadzają tak jak wcześniej  🙂
A Fiśka myślę dopiero zacznie nabierać kształtów konia-ona ma dopiero 3 lata, jeszcze gdyby zaczęła pracować...
Współczuję z klaczką, z drugiej strony masz ją na oku i wiesz że wiedzie szczęśliwe życie-słodkie lenistwo  🙂
Życzę powodzenia w realizacji końskich planów  🙂
faith-super! brzmi bardzo ciekawie. Koniecznie chwal się wspólnymi fotkami  🙂
zduśka-a zdjęcia z męczykoństwa rudego cuda?  😜
ekuss   Töltem przez życie
10 lutego 2013 19:27
Do Polski już nie wrócę...nie mam po co,a wiadomo jak z pracą. Teraz razem z jej hodowczynią szukamy jakiegoś hodowcy,który by ją dzierżawił na 2-3 sezony w zamian za źrebaki,a całe szczęście,że jako klacz hodowlana ma bardzo dużą wartość,więc teraz kombinuję jak mogę. W dzierżawę inną niż hodowlaną się nie chcę bawić,bo raz że musiała by suuuper toltować by ktoś ją chciał, dwa: ten naród średnio ma w poważaniu własne konie,a co dopiero cudze, trzy: nagle się komuś może odwidzieć i zostanę na lodzie,a tu nie ma w zasadzie dzierżaw,bo każdy ma swojego konia,a reszta jeździ u rodziców,brata,kuzyna itd.
Zobaczymy co z tego wyjdzie-sprzedawać nie chcę,ale jeśli będę zmuszona to nie ma wyjścia. Na razie jej hodowczyni popyta innych,bo zna wielu (ona ma już za dużo własnych,inaczej od razu by ją wzięła,a tak sama musi kilka sprzedać) i też wie kto dba o konie,bo tu niestety często na sianie oszczędzają :/
Dzisiaj cały dzień w sumie przeryczałam,a płaczę naprawdę mało kiedy. Póki mam czas i ze wszystkim daję radę to szukam innych rozwiązań.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2013 19:39
Ekuss strasznie to przykre ale znam z autopsji    🙁 :kwiatek:

Zajo juz dzisiaj nie kulal praktycznie 😅 za to ewidentnie go nosi 🙁
Zairka, cieszę się. Martwiłam się o siwego 🙁. A roznoszące konie to znam... rude, gniade 😉
Ekuus ja Cię podziwiam za twoją dorosłość i rozsądek! naprawdę! Trzymaj się dzielnie, jeśli tylko naprawdę mocno chcesz, to na pewno wrócisz do koni. Trzymam kciuki za oddanie jej do hodowli.
Martita   Martita & Orestes Company
10 lutego 2013 21:54
ekuss Trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło, dla Ciebie i dla Frigg  :kwiatek:

Pochwalę się w kąciku: Współpraca z Łaciatym coraz lepiej wygląda.  😍 W końcu nasze jeździectwo ma jakieś ręce i nogi. Dobra osoba z ziemi to jest to. Staram się opanować swoje złe nawyki, cieszyć się z każdego sukcesu nawet najdrobniejszego i zrozumieć, przyjąć pewne rzeczy z pokorą. A najlepsze jest to, że cały czas mam z tego powodu wielki uśmiech na twarzy!  😜

Ciekawskie łaciate chrapy pozdrawiają cały kącik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się