PSY

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
13 lutego 2013 15:13
durnie z tych urzednikow, nie lepiej bylo wysoki podatek od psa wprowadzic? Miasto by zarobilo, a ludzie by przystopowali z tymi psami
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2013 16:07
Im podobno zależy na tym żeby ludzie nielegalnie nie rozmnażali psów/kotów i żeby psy nie srały. Takby ludzie mieszkający w domkach jednorodzinnych psów nie wyprowadzali, a te się nie załatwiały.


edit:

Czy któryś wetów mógłby mi pomóc i powiedzieć czy na ten stłuczony ogon mogę podać Carprodyl F? 🙁 Nie dostała nic przeciwbólowego ani przeciwzapalnego, a boli 🙁 a tylko to mam w domu.
Hiacynta - ja jak z moim jechałam na badania, to weterynarz zalecił usunięcie piątego palca, ponieważ często się nadrywa i sprawia to ból psu i wiadomo kłopotu właścicielowi, więc usunęliśmy i po kłopocie 🙂
Naboo, dzięki
Dzięki wszystkim za miłe słowa :kwiatek:
zaba Bardziej WPN czy PKP 😎 ? Fajne maleństwo, jeszcze takie niewinne  😀
Jara Jak Bułeczka to zrobiła? 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2013 07:23

Jara Jak Bułeczka to zrobiła? 🤔



Nie wiem 🙁 o 20 wróciły ze spaceru, wszystko było ok, a o 23 zaczęło się już chodzenie po domu.
Prawdopodobnie podczas szaleństw z Maszkaronem, ona lubi wpadać na psy od tyłu.
jaszcze wersja "wściekła szkotka"
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lutego 2013 21:28
Nic tylko rejestrować hodowlę  😀iabeł:

Mazia   wolność przede wszystkim
15 lutego 2013 10:59
A ja chciałam się tylko pochwalić, że od tygodnia chodzę ze swoim psim przyjacielem na szkolenie grupowe.
Ojjj Falkor ma najwięcej energi ze wszystkich piesków, ale słucha się i pilnie uczy, a dla mnie nie ma większej frajdy  🤣
Pozdrawiamy

Kogo możecie polecić z Wrocławia szkolącego psy? Chodzi mi o osobę, która szkoli i psa i właściciela, w kierunku myśliwskim 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 12:26
We Wrocławiu nie znam nikogo takiego.

Kalisz - lubi kopać psy, poza tym tak je szkoli, że słuchają tylko jego.
W Siechnicy czasem stosują dziwne metody.
W Parku Skowronim - jak nie skutkuje porsba to darcie mordy, poza tym nic nowego oprócz podstaw się nie wynosi. Na każdych zajęciach to samo. Do mnie nie przemawia w ogóle, np pies nakręcony na piłkę, który drze koparę jak nie ma nią zapchanej mordy jest uczony tylko co rusz to nowych komend na jej oddawanie.
Czerniejewski i Tatar - lubią rasowe psy, a jak nie potrafią poradzić sobie z problemem to nie odbierają telefonów.
Wierzba - szkoli w samym rynku, wśród ludzi, dorożek, chodzą z psami do restauracji. Ale głównie same podstawy.
Ja chodziłam do Mirosławy Borowiec, szkoli w Parku Zachodnim koło Mostu Milenijnego. Niestety kontakt nam się urwał jak pojechała na wakacje i przestała się odzywać.

Ja cierpię na brak fajnych szkoleń, poszłabym znów.
Kogo możecie polecić z Wrocławia szkolącego psy? Chodzi mi o osobę, która szkoli i psa i właściciela, w kierunku myśliwskim 🙂


Jacek Lewkowicz prowadzi we Wrocku weekendy szkoleniowe i akurat w te niedziele bedzie spotkanie.
http://www.tresura.pl/pl/szkolenia/dni-szkoleniowe
korsik, napewno zależy jaki pies ale poczytaj na lowiecki.pl,

edit: z łowieckiego
Jak by ktoś był zainteresowany warsztatami tropowymi, podaję podstawowe informacje dot. tych warsztatów:
- termin: 18 - 23.03. 2013 r.
- miejsce: Złotówek - Ośrodek Bdawczy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, położony ok. 30 km od Wrocławia w powiecie trzebnickim
- warunku pobytu: osobne pokoje typu hotelowego z łazienkami i toaletą, pełne wyżywienie dla uczestników, psy wolno trzymać w pokojach
- w programie m.in:
= zajęcia w terenie: szkolenie tropowe, praca na ścieżkach z tropami zwodniczymi, odnajdywanie zagubionego tropu, praca na tropach o zróżnicowanym podłożu
= wykłady dot. teorii tropu i zapachu
= seminarium dla uczestników warsztatów
= szkolenie z zakresu posłuszeństwa (podchód, odłożenie, apel)
- koszt pobytu i szkolenia za 6 dni: 1.350,- zł od 1 przewodnika z psem
- organizator: Aleksander Skrzyński
- kontakt: e-mail: aleksander.skrzynski@onet.pl, tel.: 607 104 717 -bliższe informacje
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 13:33
Dlaczego większosć suk po sterylizacji dostaje normalne szwy, a moje suki po sterylce i Buła po operacji żołądka dostały rozpuszczalne? Po taniości mój wet poszedł? :/
tańsz są te zwykłe 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 14:42
Aha. Wszyscy zawsze mówią/piszą o ściąganiu szwów, moje psy tego nie miały. Dosyć długo mnie to nurtowało.
Więc w głowie zaczęłam układać teorię, że rozpuszczalne szwy= tańsze = bo jest ryzyko, że się za szybko rozpuszczą i bebechy wypadną na chodnik  😡  😂
Dobrze, że jednak zapytałam.  😁

Dziękuję po raz kolejny  :kwiatek:
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
15 lutego 2013 15:03
Hej...
Chciałabym się o coś Was zapytać... Mój pies miał poważną operację. Będzie dostawał na początku puszkę RC Convalescence. Powinien ją przyjmować minimum 2-3 tygodnie, jak nei dłużej. Wg opinii weta mogę później ją łączyć z innymi puszkami, ale muszą one być bardzo energetyczne. Nie ukrywam, że sama operacja jak i koszty dalszego leczenia są bardzo kosztowne, więc mieszanie RC z tańszą karmą było by mniej obciążające. Macie może taką wiedzę, jakie puszki w rozsądnej cenie są warte uwagi? Pies jest duży, więc będzie dużo jadł, więc wolałabym coś mieszać. Karma musi być kaloryczna, gdyż Bruno ma usunięte 1/3 jelita, przez co wchłanianie składników odżywczych jest dużo mniejsze.
Bardzo proszę o pomoc :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 15:13
A pitka merle widzieliście? 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 lutego 2013 15:23
JARA, więcej zdjęć, proszę 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 15:27
dobra, karma dojechała...

od dzisiejszej kolacji młoda testuje Canine Caviar i jeśli jeszcze to ją uczuli, to ją ukatrupię  😁
To może zrób jej testy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 18:24
A u takich młodych psów testy są wiarygodne?
właśnie nie

O MATKO, O MATKO! Moja wybredna niejadka pożarła właśnie całą michę CC na kolację  😲 a wcale nie jest mocno pachnąca  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2013 21:14
Strasznie kocham ją męczyć  😡 to już pod jakieś zaburzenia podchodzi  😁





Kogo możecie polecić z Wrocławia szkolącego psy? Chodzi mi o osobę, która szkoli i psa i właściciela, w kierunku myśliwskim 🙂


Zależy jaki konkretnie kierunek, ale jeśli FT to polecam Pana A.Skrzyńskiego.

Kochani szukamy Seterki Angielskiej (orange belton) w okolicach Krakowa, powiat proszowicki, sunia ma tatuaż w uchu. Zginęła wczoraj, najpewniej straciła orientacje w terenie.

Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 lutego 2013 22:24
Do adopcji 😉
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.452848108122521.100303.124788780928457&type=1

Ech, gdyby nie to, że za chwilę wracam do UK, wzięłabym ją 😍 z tymi uszami pasowałaby do mojej świnikrowokozosuki 😀
oh my god, śniadanie też zjadła  😵
Endurka, to znaczy że trafił swój na swego 😉

JARA, faktycznie minę to ma "dajże spać kobieto"  😁 ale to dodaje tylko słodyczy 😉

zaba, o matulo jaka słodka mysza  😍

Endurka, dajesz jej coś oprócz karmy? Jakieś skórzane gryzaki czy coś podobnego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się