Stajnie w Warszawie i okolicach

[quote author=Pyśka link=topic=46.msg1696291#msg1696291 date=1361520098]
Szaga stałam w tej stajni i owszem padoki są nie za wielkie ,ale bez przesady
widziałam też mniejsze.Te przy stajni na ogół są dla koni wypuszczanych pojedyńczo
to nie muszą być wielkie. Dla koni chodzących w stadzie jest duży padok na tyłach stajni .
Co do błota to w okesach wiosna jesień -błotko jak wszędzie .Plac do jazdy akurat jest super elastyczny nawet przy ulewnych deszczach nigdy nie stoi woda!

[/quote]

Pyśka nie wypowiadałam się na temat wielkości padoków więc chyba nie do mnie pijesz. Jeżeli chodzi o błoto to nie, nie jest wszędzie, a tam jest takie że utkwiło mi w pamięci bo brodziłam w nim po kostki. Z tego co pamiętam to aż układano przy wejściu na lonżownik cegły bo inaczej nie dało się wejść. A plac który pamiętam pylił jak ususzona glinianka i w środku lata ziemia aż miała pęknięcia więc raczej elastycznym nie można go nazwać. Co nie oznacza, że stajnia jest zła, ale wady też ma i nie ma co ich ukrywać 🙂
czy ktoś stoi może w bajardo i mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań ? jak tak to poproszę o kontakt na pw  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
23 lutego 2013 12:00
napisz do Koniczki. dlugo staly tam tez Anaa i Malenstwo.
salto piccolo  i victoria18 dzięki za chęć pomocy i pomoc  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 lutego 2013 14:38
napisz do Koniczki. dlugo staly tam tez Anaa i Malenstwo.


Zdecydowanie marsz do Koniczki, maleństwo stała tam dobre 3,5 roku temu i nie ma aktualnych wiadomości 😉
kujka   new better life mode: on
23 lutego 2013 16:04
maleństwo, ale to minelo! niestety zawsze bedziesz mi sie chyba kojarzyla z Bajardo 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 lutego 2013 16:59
"Niestety" :p
Ano minęło. Co śmieszniejsze, ja wciąż sercem czuję się "Milordowa", choć w Falentach nie stoję już blisko 6 lat. I dopiero moja obecna-najlepsza-ever stajnia ma szansę wskoczyć na najwyższy szczebel podium 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 lutego 2013 17:21
Koniczka ma aktualne informacje i chętnie się nimi podzieli 😉
dzięki wielkie dziewczyny już się udałam po informacje  :kwiatek:
no i dziękuję Koniczka za ich udzielenie  😉
Julia stajnia Chrzanowskich absolutnie nie jest w Ojrzanowie!
Chrzanowscy są za Tarczynem, niedaleko od Zaręb. A Ojrzanów - niedaleko Konstancina, tam w ogóle jest jeszcze pensjonat? Jak byłam tam 5 lat temu to wyglądało jakby się chyliło ku upadkowi....
toltek, mylisz się. Mylisz Ojrzanów z Oborami poza tym. 😉
Owszem Chrzanowski ma stajnię w Ojrzanowie koło Żelechowa.
toltek,mój kobył stacjonuje w Ojrzanowie i jest to stajnia p.Chrzanowskich tak jak napisała Burza 😉
Ile pensjonat w UKS Military ? (w Kącku)
jakie warunki?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lutego 2013 17:29
Soraya, mi bardzo się nie podobało w UKS Military. Za nic w świecie bym tam konia nie postawiła.
Znajomi uciekli po 2 tygodniach.
a w trybułowie ile?
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2013 17:48
sorraya, ty tak serio? Trybulowo to koński koszmar.
myślałam że się poprawiło
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2013 17:58
Generalnie tak, ale nie zaufalabym na tyle, żeby w ogóle myśleć o wstawieniu tam konia. W jakiej okolicy i do jakiej kwoty szukasz stajni?
700 zł, wawer - jak najbliżej
emptyline
Piszesz te uwagi o Trybulowie w odniesieniu do funkcjonujacej tam stajni Sabat ?
Jesli tak, to co jest nie tak ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 lutego 2013 18:16
Sabat funkcjonuje na miejscu Talarkowa, a nie Trybułowa 😉
O dzieki. Patrz, bylam caly czas przekonana, ze to we wsch. T takie zmiany. Coz  😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
24 lutego 2013 19:06
Czy stajnia laszka istnieje jeszcze...http://laszka.net/laszka.net/index.php?id=KON ??

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 lutego 2013 19:09
Tak.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2013 19:11
baba_jaga, zdecydowanie nie o to chodziło. 😀  Trybułowo, dopóki nie zrobi generalnego remontu i nie zmieni się właściciel, będzie porażką jak dla mnie i tyle.
Czy ktoś z Warszawiaków mógłby pożyczyć na 1 podróż (1 marca) ochraniacze transportowe na małego konia/kuca? 😡
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lutego 2013 08:03
Zapytaj Karoliny od Rubla. 🙂
Asht[b]ray[/b] gdzie się przenosisz?
emptyline dzięki, spytam. 😉

Forta już piszę PW.
toltek, mylisz się. Mylisz Ojrzanów z Oborami poza tym. 😉
Owszem Chrzanowski ma stajnię w Ojrzanowie koło Żelechowa.

a jednak się nie myliłam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się