Kącik Małolata...:D

wilczyk, oooo fajne! Trzymam kciuki za casting! 🏇
infantil, tyle wywnioskowałam 🤣 Najważniejsze, że po rozmowie już 😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
05 marca 2013 20:15
wilczyk ja będę całe 3 dni 😀 hmmm to może małolatowe spotkanie na Torwarze gdzieś? 😉


edit. co do liceum tez nie mam pomysłu zbytniego.... wiem, że chcę złożyć papiery do Sempołowkiej i na Van Gogha na Tarchominie, ale nie wiem jakie trzecie wybrać ;x
Matuzaalem nie chwaliłaś się 🙂 powiedz coś o nim 😉

wilczyk Ty śliczna jesteś 🙂

infatil bardzo się cieszę 🙂!
Na Torwarze będę w sobotę. Jeśli planujecie jakoś się odnajdywać, to ja jestem za  😁
W zeszłym roku re-voltowicze mieli czerwone wstążki. W tym też?
olencja tak 🙂 może Małolatki sobie jakąś jeszcze inną wstążeczkę doczepią 😀
wymodelowana, patt dziękuuję  :kwiatek:
Infantil, ja chciałam 1.powstańców warszawskich, 2.witkacy, 3. Sempołowska i chyba zamienię 1 z2, ale nie wiem. W czwartek atakujemy klasowo targi edukacyjne w PKiN 🙂

Na Cavaliadzie planuję być piątek 9-14 i sobota od 16. Z chęcią spotkam się w piątek, bo chyba towarzystwo mi nawali...
Wilczyk, super zdjęcie! 😉
Wilczyk - jak ty to robisz że jesteś taka ładna? Mów i to zaraz!  🤣

No to pan M - ma 17 lat w czerwcu, jakiś 1,75m albo i więcej (na oko nie umiem ocenić  🤣 ), pięęękne zielone oczęta, normalne włosy (a nie jak biber). Gra w kosza - zaczynam myśleć że mam słabość do takich chłopaków, bosko mi się z nim rozmawia, jeszcze ani razu się nie pokłóciliśmy mimo że się znamy jakoś od roku (?), a patrząc na mnie to się kłócę ze wszystkimi. W ogóle śmieszna sprawa z naszym byciem razem bo to tak wyszło już po jakichś 2-3 piwach od niego. Myślałam, że żartuje ale na drugi dzień po trzeźwemu znowu ponowił próbę no i się zgodziłam. Jesteśmy już razem 5 dni i dalej nie umiem się przyzwyczaić że nie jesteśmy już przyjaciółmi  🙂 Hmm.. Nie wiem co jeszcze o nim mogę powiedzieć, a raczej napisać.


Edit: pisze z siostrą M i dostałam opieprz bo.. Nie zmieniłam statusu na fejsiku  😁  Czy świat kręci się już tylko naokoło fejsika?
małolatki lajkniecie mi ładnie proszę, bo chcem nowe ubranko dla Modelcia  😍
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=473375269383263&set=a.360426297344828.88923.357183674335757&type=1&theater
idaczerwcowa kliknięte!

mam nadzieję, że jakoś się na Torwarze odnajdziemy  😀 bardzo, bardzo chciałabym Was poznać!

Jeeeej, jak ja bym chciała się przejmować wyborem liceum...niestety, mnie już czeka wybór studiów  🤔 Ja nie chcę być dorosła! Ja nie chcę matury! A jutro próbna z matmy  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2013 13:39
ida, że tak nieładnie powiem - klikłam.

mam dość swojego organizmu  😵

mam dość swojego organizmu  😵


Nie mogę już ze sobą wytrzymać! No oczywiście, co przeczytałam zamiast organizmu  😂
mały zboczuch  🤬

Facella, a co jest?
Matuzaalem, fajnie! 🙂 Obyście ze sobą długo wytrzymali 😉
idaczerwcowa, jest mój lajk!
olencja, współczuję :/ Ja dopiero teraz zdecydowałam (tak na 99%) na jaki profil idę do liceum, a studia to dla mnie nadal ogromny znak zapytania 🙄 Aż się na siebie wkurzam, bo kompletnie nie wiem, co chciałabym robić, co jest opłacalne itd.
Ja wiem już od długiego czasu, co chcę w życiu robić - tylko języki, najlepiej tłumaczenia - jest tylko problem z tym, że najpierw trzeba zdać maturę i dostać się na te nieszczęsne studia. Im więcej czytam w necie, tym bardziej się przerażam (po 90% z rozszerzonego angielskiego i niemieckiego brzmi jak jakiś kiepskie żart). Co prawda na próbnych miałam po 80 kilka, ale myślę, że chyba fartem mi się udało. No i cały czas myślę nad jakimś wyjściem awaryjnym i nie wiem, co robić  🙄
stoję przed szpitalem. trzymajcie kciuki!
anioleczek, są kciuki! Jestem z Tobą duchem :przytul:
olencja, ale chociaż masz jakiś kierunek obrany 🙄 Ja chcę iść do liceum na bio-chem, ale co potem? Nie mam bladego pojęcia...
wymodelowana przez trzy lata może coś wymyślisz 🙂 połowa mojej klasy nadal nie wie, co chce robić w życiu. Oni nie wiedza nawet, jakie przedmioty chcą zdawać na maturze, chociaż ostateczne deklaracje złożone miesiąc temu  😁
No, ale np. moja mama mówi, że ona nadal nie wie, co chce w życiu robić  🤔

anioleczek trzymam kciuki, a ty się trzymaj  😀
Mam nadzieję 😁 A Tobie powodzenia przy wyborze studiów :kwiatek:
dziękuję ogromnie dziewczyny  💘
ja tez będę na torwarze jakby co  😉
wymodelowana dzięki  😉
ida kiedy będziesz?
odkrywam nowy próg bólu i niedowład kończyny prawej <lol> a krew to sie leje jak z dzikiej świni. ja sie pytam, za jakie grzechy?!
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2013 17:39
olencja, Tyyyyy...! zboczeńcu! ale to w sumie tak jak ja.

łeb mnie napieprza od niedzieli.
po antybiotyku przestałam latać do WC co 45 minut, tylko że... teraz miałam okres, wczoraj przestało ze mnie lecieć i do wczoraj był spokój, dzisiaj siedzę i ryczę, bo znowu jest to samo - w szkole na lekcji wiercę się jak porąbana na krześle, żeby 45 minut wytrzymać. a w poniedziałek przesiedziałam spokojne 3 lekcje! ja już nie wiem, co się dzieje i mam ochotę sobie w łeb strzelić  😕
i teraz cały wyjazd najprawdopodobniej się poszedł !@#$%  😤
ide ode mnie lajk 🙂

zawsze chciałam na tą Cavaliade jechać! 😀
Infantil, ja chciałam 1.powstańców warszawskich, 2.witkacy, 3. Sempołowska i chyba zamienię 1 z2, ale nie wiem. W czwartek atakujemy klasowo targi edukacyjne w PKiN 🙂



o na targi też jutro lecę z klasą, a potem prosto na Cavaliade 🙂
A moje typy to na razie 1. Dąbrowski, 2. Cervantes a 3. nic a nic bida z nędzą nie mam pomysłu  😵
a ja chyba zloze 2 podania do krakowa (X i III) i do Raciborza niedaleko mnie. tak na wszelkiwypadek. choc szczerze jestem bardzo sceptycznie do tego nastawiona, bo doskonale wiem ze nie bede miala wiecej niz 140 pkt, jesli w ogole to mi sie uda, w co tez watpie. w sumie to mnie to wszystko podlamuje troszke
Infantil, To może się spotkamy 😉
Anioleczek, ode mnie kciukasy spóźnione trochę, ale są 😉

Ogarnia mnie edukacyjna depresja 😵
wymodelowana - dzięki, ale dzisiaj się wszystko skończyło. Ale to nawet lepiej nie czuliśmy się dobrze w swojej skórze jako para przy znajomych. Wkurzały głupie docinki, spojrzenia na nas, no i nasze odczucia co do tego bycia razem. Lepiej czujemy się jako przyjaciele.
Małolatki, jedzie jutro któraś na te Targi Edukacyjne do Pałacu Kultury? 🙂


edit. Już wiem! Nie zwróciłam uwagi na wcześniejsze posty. 😵
Matuzaalem, szkoda trochę 🤔 Ale skoro czujecie się lepiej tak, to może faktycznie dobrze być przyjaciółmi 😉

A ja miałam dzisiaj rozstępowanie ciekawe 😁 I powiem Wam, że brakowało mi skoków... Chociaż te dzisiejsze, to była teksańska masakra piłą mechaniczną z plastikowym łańcuchem XD
Małolatki, jedzie jutro któraś na te Targi Edukacyjne do Pałacu Kultury? 🙂

To nawet ja co nie czytuje re volty od długiego czasu, zajrzałam i zauważyłam wypowiedzi nad Tobą.
Izu, to nie tak, Ty po prostu spostrzegawczy człowiek jesteś, kto by zauważył...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się