Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

hanoverka, o nie nie nie! Są boskie! A dopiero co kupiłam Vansy i nie mam kasy na następne 😵
szukam butów w tej deseń:

chetnie brązowe, ale bez takich wiązań/wstawek z tyłu
widział ktoś moze? 👀
Sisisa, tulipan, no ja właśnie je już u tylu osób widziałam, ale jakoś się przekonać nie mogłam. A że miałam kryzysowy dzień i musiałam sobie coś kupić na pociechę, no to kupiłam, bo ten krokodyl się do mnie uśmiechał tak sympatycznie.  😁

Weszłam dzisiaj na schaffę żeby sprawdzić rabat i już od pierwszej strony wyskoczyły na mnie takie adidasy, że do tych przecen to chyba nie dotrwam.  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2013 20:34
Losia, praktycznie w każdym sklepie, ccc, daichmann. Ja mam takie bordowe ic zerwone, no może nie na takiej wysokiej platformie.
JARA odnośnie CCC nie znalazlam sklepu internetowego wysyłkowego, a w deichmanni nic mi sie nie podoba 🤔

masz babo placek!
sobie skórzane buty wymarzyłam... 🙄
może ktoś się orientuje czy w CCC mogę złożyć reklamację na kozaki Lasocki kupione 03.04.2012. Zamek się popsuł i rozklejają się trochę. Paragon już trochę wyblakł,ale jeszcze da się go rozszyfrować. Czy mogę zażądać wymiany butów na na nowe tego samego modelu? ew.zwrot pieniędzy.
Wiem że w CCC rzadko kiedy przyjmują reklamację, znalazł ktoś może sposób na nich ?  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
08 kwietnia 2013 22:44
Losia, sprawdź allegro pod hasłem "koturny"/"wedges" i wszelkie deezee, stylowe buty itp. Fason jest bardzo popularny, wszędzie pełno tych butów.

drey, reklamację złożyć możesz, a czy rozpatrzą to już inna sprawa. 😉
hanoverka dziwne te świecące vansiki :P ale fajne 🙂
Do mnie już doszły kalosze Tommiego  😍
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/543/48487111.jpg/[/img]
Są wygodne, ładne i w ogóle  😁



Ja ostatnio szukam zwykłych czarnych szpilek, ale nie na wysokim obcasie i nie mogę znaleźć nic ładnego ...
I podobnie jak Aflacja szukam dodatkowo czarnych z paseczkiem  😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 kwietnia 2013 09:10
Ja jestem zakochana w tych, ale mnie nie stać😉
By Valentino


I jeszcze:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2013 09:14
Te drugie są super 🙂 Też taka wysoka cena?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 kwietnia 2013 09:57
to też Valentino, więc pewnie ok 2 tysi
Averis   Czarny charakter
09 kwietnia 2013 10:25
A to moi wiosenni towarzysze 💘



Pursat   Абсолют чистой крови
09 kwietnia 2013 10:33
zalcia97, sprecyzuj, bo nawet wśród "zwykłych, czarnych szpilek" jest spora różnorodność. 😉
zalcia97 czarne szpilki z paseczkiem mierzyłam dziś w Kari, za 99zł. Wyglądały niegłupio, ale jak dla mnie strasznie niewygodne😉
ovca też kupiłaś z tym grouponowym kuponem 😀?
ja dziś odebrałam swoje i jestem po prostu zakochana, są prze-mega-genialne, miekkie i wygodne jakby ich w ogóle nie było 😉

czółenka też kupiłam, takie klasyczne:


tez przez internet i też zarówno numeracja jak i krój są po prostu genialne... aż szkoda mi ich do pracy 😉
co to sie ze mna stało, że tak chętnie buty kupuję?? nienawidziłam kiedyś kupowania butów, a to już 3 pary w ciągu miesiąca... 😎
ovca   Per aspera donikąd
10 kwietnia 2013 18:29
ovca też kupiłaś z tym grouponowym kuponem 😀?


wiadomo! 😀 dostałam wczoraj swoje i też są cudowne, baaaardzo dokładnie wykonane i wygodne.

skąd te czółenka?
czółenka specjalnie wybrane na lotnisko 😉
Clarks, ale kupione w niezłej cenie na riccardo.pl 🙂
ovca   Per aspera donikąd
10 kwietnia 2013 18:51
czółenka specjalnie wybrane na lotnisko 😉

tak myślałam 😉 sama będę musiała coś kupić na sezon, a baaardzo ciężko o zgrabne, wygodne na stabilnym obcasie o odpowiedniej wysokości (max 8 cm, wedle życzenia naszego prezesa 😉 )
u nas chyba podobne wymagania 😉

ale podobaja mi sie i az szkoda mi je do pracy uzywac... 😉
Przyszły moje crocsy - miały być wczoraj, a zamiast przybycia popołudniową porą obudziły mnie dziś rano telefonem od kuriera.  😉  Nie rozumiem fenomenu tych butów, wcale nie są jakieś turbo wygodne. Ale do rana ich z nóg nie zdjęłam.  😂
Za to dostałam rabat 20% na następne zakupy i upatrzyłam sobie brzoskwiniowe conversy.  😜
Ovca, ja znalazłam takie w Badurze. Aktualnie na stronie mają np coś takiego
Ładne czólenka/szpilki widziałam niedawno w Daichmannie (tylko to pewnie ekoskóra), był spory wybór, fajne było to, że takie same modely były na wyższym i niższym obcasie.
dwie strony temu właśnie wrzucałam czółenka z Deichmanna. ale dla mnie takie sztuczne są nie do zniesienia niestety w pracy, gdzie spędza sie większą część dnia...
ovca   Per aspera donikąd
10 kwietnia 2013 21:07
Dokładnie- chodzenie przez 12 godzin latem w sztucznych butach (w tym chodzenie po patelni jaką jest płyta lotniska) jest dla moich stóp nie do przyjęcia. Ani dla mojego nosa po ich zdjęciu  😁
Przyszły moje crocsy - miały być wczoraj, a zamiast przybycia popołudniową porą obudziły mnie dziś rano telefonem od kuriera.  😉  Nie rozumiem fenomenu tych butów, wcale nie są jakieś turbo wygodne. Ale do rana ich z nóg nie zdjęłam.  😂
Za to dostałam rabat 20% na następne zakupy i upatrzyłam sobie brzoskwiniowe conversy.  😜

Ja mam Crocsy do pracy. Spędzam w nich po 12h dziennie, cały czas chodzę. Zaraz po kupnie też nie rozumiałam fenomenu, takie zwykłe buty, nawet twardsze od moich poprzednich pseudo crocsów.. Ale spędzając tak dużo godzin w nich poczułam różnicę, są super.
może ktoś kojarzy skąd są te buty?  :kwiatek:


edit: znalazłam  🤣
dziewczyny znacie jakiś sklep internetowy z vansami w dobrej cenie i ciekawymi kolorystykami? Prosiłabym o info na priv  :kwiatek:
Ciężko mi powiedzieć czy w dobrej cenie, bo jeśli podróbkami nie są, to ceny są jednakowe. Zobacz eastend i runcolors.  🙂
Namierzyłam się z 30 par butów- nie przesadzam, a że mam nietypową stopę (halluxy i płaskostopie), jest duży problem z doborem dla mnie obuwia i każdy jeden model gniótł to tu to tam  😕
Nigdy nie mogę kupić bucików, które są ładne :/
Te z poniższego linku chyba jako jedyne nadawały się do chodzenia.
Możliwie wyglądają? Do jeansów, legginsów i tunik, sukienek?
http://modnebuty.pl/product-pol-4082-cz-enka-Tamaris-22320-niebieski.html
Są dostępne jeszcze w kolorze czerwonym i beżowym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się