Kącik WKKW

crazy, a co na plakacie? 😀 Wracaj do zdrowia!
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2013 19:10
... podejrzewam, że Justin Bi(m)ber  🤣
o ja...no z takim posterem to od razu się zdrowieje😉
Crazy zdrówka!!!
Nie wiecie może czy gdzieś można oglądać relacje z Badminton? 😉
Ponoc jest plakat One Direction  😅
Zaraz sie dowiem, bo tez mam obiecane, pozdrawiam z szpitala tez 😉
Zorilla, a co Tobie?
Głupota 😉 bark rozwalony ale w tym sezonie NAPRAWDE mialam pojechac wkkw 🙁((
wrr... weżcie mnie nawet nie denerwujcie, same kontuzje.... 🙄 Zorilla konia masz zdrowego a ty się teraz tak doprawiłaś 🤬

a co do Badminton to nie ma jakiejś relacji online? ja nic nie znalazłam, ale może ktoś coś?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 maja 2013 12:56
Ja też szukam - na feitv.org jest transmisja, ale abonament kosztuje 25 euro za miesiąc...
robił ktoś może zdjęcia w Sopocie na L (oczywiście chodzi mi o cross)? Może ktoś ma jakieś zdjęcie 33 ?
Właśnie wyczytałam, że Badminton wygrał jeździec z Nowej Zelandii Jonathan Paget na Promise Clifton. Co ciekawe to po raz drugi w historii tego turnieju wygrał debiutant, pierwszym był Mark Todd, który wygrał Badminton debiutując w 1980r.

A my tydzień temu pojechaliśmy sobie z Orfeuszem Be100 ( czworobok taki L-kowy, parkur jak nasze P, a cross też nasze P). Orfi spisał się na medal, a pańcia zchrzaniła trochę dresaż  😂, na parkurze uwaliliśmy ( tzn chyba bardziej ja to zrobiłam :icon_redface🙂 dwie zrzutki, a cross jechało się bardzo przyjemnie. Ostatecznie zajęlismy 9 te miejsce na 28 startujących w naszej sekcji. Poniżej Orfik z Chilham Castle:
czeggra jak zwyukle bardzo fajnie się prezentujecie😉

a jutro na eurosporcie ma być relacja z Kentucky, a za tydzień z Badminton co prawda tylko po godzince, ale zawsze to coś🙂 😍
gdzie znajdę listy na Biały Bór?
Widzę na stronie tylko propozycje 🙁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 maja 2013 09:38
[url=[[a]]http://www.swiatwkkw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=75%3Abiay-bor-cicciccic&catid=1%3Anews&Itemid=2[[a]]]TUTAJ[url\]
Makrejsza, dzięki 🙂



Serdecznie zapraszamy !!!

AZS zgodził się patronować tym zawodom więc powinny liczyć się do stypendiów
Super, że w końcu się udało z tym patronatem AZSu i że doczekałam tego za studenckich czasów;d, a przy okazji chcałam się jeszcze upewnić, na ten Akademicki PP profi nie jest wymagana kwalifikacja do P jako para?
Zawody w klasie P rozgrywane są zgodnie z przepisami PZJ. Koń oraz zawodnik muszą mieć kwalifikacje ale mogą je robić indywidualnie (nie jako para)
Moon   #kulistyzajebisty
17 maja 2013 17:23
czeggra1, baaaardzo pro z Orfikiem wylgądacie!  😜  😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 maja 2013 20:02
Makrejsza, dzięki 🙂

Nie ma sprawy 🙂
[s]Mam pytanko, jak to jest z klasami sportowymi w WKKW bo z przepisów zrozumiałam że trzeba na III klasę 2 razy ukończyć L z wynikiem kwalifikującym (mam rozumieć ujeżdżenie min 51%, skoki max 16pkt, kros na czysto na przeszkodach?), a II trzy razy P klasę ukończenie zawodów z wynikiem kwalifikacyjnym- ale co to jest ten wynik kwalifikujący to co podałam w nawiasie wcześniej ? I czy z WKKW klasa jest przepisywana na skoki i ujeżdżenie. Gdzie mam zgłosić i jak klasę sportową ? Widzę że III i II do WZJ, to wystarczy, że prześlę wyniki do WZJ i poproszę o przyznanie klasy sportowej ? 🙄[/s]

[edit]
nieważne,
już wszystko wiem 🙂
Czy robił ktoś zdjęcia na zawodach w Racocie w ostatni weekend?
Marianna - też jestem ciekawa 🙂 widziałam sporo osob z aparatem, a w necie poza relacja Czeszki nic nie można znaleźć 🙂
w końcu zebrałam się żeby wystartować, a tu nawet fot nie bedzie :-P
No właśnie, ja też fotografa nie miałam... 🙁
olka91 o ktorej startowalas?? może znajde coś Twojego 🙂
Ujeżdżenie chyba o 9:40, skoki jakoś 40 minut później, a kros o 10:30. 🙂
Jedziesz do Kwiek? 🙂
Mam do was pytanie: czy w razie czego sa moze w Kwiekach jakies prysznice?  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2013 19:48
Sa,tylko jest wieczna walka o ciepła wodę  😀iabeł:
Moze byc zimna byle taniej 😉 czyli jak wezmiemy namiot bedzie ok? 🙂
ostatnio byla juz ciepla woda w nowych prysznicach...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się