Ochraniacze

Właśnie odebrałam ochraniacze Horse Guard, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, wykonanie perfekcyjne, żadnych wystających nitek, wszystko obszyte, materiał wygląda na solidny, ale to co mnie urzekło to kolor  😍 Jest taki jak na pierwszych dwóch zdjęciach. Absolutnie w moim typie 😀




anetakajper   Dolata i spółka
03 czerwca 2013 10:59
ochraniacze poezja  😍  mój kolor ehhh ja też chce takie! Jaki jest koszt?
Piękne 😍 ja też właśnie odebrałam moje Event Teddy Hansbo, w końcu mam pasujący rozmiarowo komplet 😉
75,95EUR za komplet wysyłka kosztowała niecałe 15EUR, dostałam jeszcze rabat 15% na kolejne zakupy 😀 jak dla mnie bomba 🙂
Już nie moge doczekac się paczki z moimi Horse Guardami  😍
A do mnie doszly w koncu moje kentaury mega jump  😍
pantofel piekne!!!!!
Przepraszam za brak polskich znakow.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 czerwca 2013 14:42
Tylnie BRy... po miesiącu. Dla jasności sklep uznał reklamację i za te tyły mam zwrócone pieniądze, wstawiam zdjęcie wyłącznie w postaci ciekawostki co się z nimi stało...
Ochraniacze funkcjonują normalnie i chronią, ale nie wyglądają... Poza tym nadal je kocham 😉
Nirv, Canter Cluby zapinane na paski, końce pasków wsuwa się w szlufki (jak w Veredusach). Wytrzymują nawet zmrożony śnieg po kolana, woda im nie straszna, nie odpinają się, nie robią ciężkie bo nie nasiąkąją jakoś bardzo - no i są nie do zdarcia 😉

O, takie:


Ja mam takie szare i białe - szare używałam przez 3 lata - w tereny (do wody, w lasy, przez łąki - ciurane strasznie), pojechałam zawody... Jak dla mnie niezdzieralne, w terenie ani razu nie spadły, nie odparzają.
ups, materiał w HG jest chyba ten sam co w BR? Jak myślicie? (zdjęcie BRów ukradzione z galerii  xequus) :-/ Ciekawe jak długo moje wytrzymają.

deborah   koń by się uśmiał...
03 czerwca 2013 19:22
piękne! to pewnie ten sam chiński producent hehe
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 czerwca 2013 09:14
dziewczyny skąd zamawiałyście te HG? są inne kolory?  😜
Gillian   four letter word
04 czerwca 2013 09:23
o jaaa...  😜
Na ebayach dojrzalam czarne, biale, te turkusowe i rozowe.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 czerwca 2013 09:26
xequus uuu skutecznie się wyleczyłam z BR'ów
Gillian   four letter word
04 czerwca 2013 09:41
crazy, będziesz zamawiać może?  😀iabeł:
Ja chyba sie nie rzuce na taki kolor, raczej biale mnie interesuja, i cenowo wtedy BR wygrywaja 🙂i mniej klopotu.
dziewczyny a te ochraniacze maja jakiesz usztywniena?
Equus co jest w srodku :P??
Zorilla pozwole sobie odpowiedzieć, w środku jest ochraniacz skorupkowy obszyty w całości materiałem, ochraniacze są sztywne, wyłożone neoprenem obszytym chyba jakąś bawełną. Ja zamówiłam dla swojego konia komplet w rozmiarze cob, przedni ochraniacz jest dokładnie o 1cm niższy niż M veredusa olimpic, szerokość regulowana, bez problemu obejmuje ochraniacz veredusa, tyły są kilka cm(3-4cm) wyższe niż przody. Cob będą z pewnością pasowały na niewielkiego konia 155-165cm w kłębie. Na wyższe konie myślę, że trzeba brać rozmiar full.
Nie wiecie może gdzie najtaniej dostanę Kentaury Merano? Na obecną chwilę najtaniej znalazłam w arcusie, ale może będą gdzieś jeszcze tańsze. Z góry dziękuje za pomoc! :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
04 czerwca 2013 14:42
Zorilla, dokładnie w środku jest skorupa, ale dokładnie to od wewnątrz jest grubsza warstwa neoprenu, a od zewnątrz jest jakaś cienka warstwa chyba też neoprenu, a na to ta skóro podobna.
Poza tym jak mi się uda u krawcowej naszyć/wzmocnić(a dokładnie teraz to już muszę to wypełnić i naszyć skórę na górę) to pokażę zdjęcia, bo rozmawiałam z krawcową i może się uda naszyć kawałki skóry dla wzmocnienia i zakrycia dziur.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 czerwca 2013 19:06
bjooork, ja mam BRy już pół roku i nic złego im się nie dzieje.

Czy można gdzieś w ogóle jeszcze dostać Woof Weary? Moje niestety po wielu latach zaczynają dogorywać, a strasznie lubię te ochraniacze.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 czerwca 2013 19:12
Koniczka, nie można raczej, sama się dowiadywałam, wycofane ze sprzedaży w PL na pewno 🙁
Ja jeszcze niedawno widziałam Double Locki na equi.com.pl
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 czerwca 2013 19:53
Lipa straszna! A takie fajne ochraniacze!

Ten equi.com.pl to chyba nie sklep internetowy?
na stronie Woof Weara można znaleźć tylko takie z nazwą double lock



To jakiś ich nowy model?

edit. giga fota  😉
A no tak, to jest taka jakby baza produktów 🤦 przepraszam za wprowadzenie w błąd 😡
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 czerwca 2013 20:05
Puma, na zdjęciach wyglądają jak stare dobre Double Locki moje ukochane 🙂
http://www.dressagedeluxe.co.uk/Shop.asp?action=search - Koniczko - tu są double lock'i. Faktycznie w PL nie można ich już dostać.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 czerwca 2013 20:19
Że za granicą można to wiem, niestety przejawiam wyjątkowy antytalent do zamawiania rzeczy zagranicy i już nawet przestałam próbować 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się