Sesja/Studia i t d ;)

joakul tego przedmiotu nie da się inaczej traktować  😁 Ja myślałam, że to koniec mojej przygody z psycho ale okazało się, że na VI roku pojawia się znów także c.d.n...  👿
galopada_   małoPolskie ;)
03 czerwca 2013 15:35
ok zdałam czachę (której niezdanie za pirwszym razem było zbiegiem nieszczęśliwych przypadków). TYLKO egzamin  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 czerwca 2013 16:38
Zaliczyłam to dziadostwo  😵 Normalnie nabawiłam się początków nerwicy  🤔 ... Jutro jeszcze poprawka z głupiej historii farmacji i w środę już sesja - praktyczny z botanów ...  😵
galopada, gratuluję i zazdroszczę, że masz już do egz czaszke powtórzoną xD Mi się słabo robi na myśl o powtórce czaszka+głowa+szyja....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2013 17:23
Tralalala, ledwo zipię. Rzuca mi się na mózg już.
jak dotrwam do 15 czerwca i będę cały czas do przodu, to postawię sobie pomnik. do 15 mam masakrę, potem zostaną tylko dwa egzaminy - w miarę do przejścia.

niech ta sesja się już zaliczy, prooooszę. jestem taaaka zmęczona.
Mnie wkurza trochę zarządzenia u mnie na roku. Miałam zaplanowaną już naukę kiedy i gdzie do najgorszego egz w sesji - fizjologia, a tu chcę odgórnie narzucić że kto jest zwolniony z angielskiego to ma mieć egz z anatomii tego dnia(bo jest ustny i prof. każdego dnia pyta ileś tam osób) Więc moje plany (jeśli nie zmieni się zarządzenie ) pójdzie się ...no.
I tak jak w tamtym roku była biostatystyka tak teraz jest epidemiologia. Nie wiem co do czego, po co i na co, nie wiem w jakim programie co się robi, a tyle nam zajęć przepadło że nikt nie wie co i jak mabyć na egz ^^ No ale..Jeśli uda mi się mieć tą anato 10 czerwca to zacznę się uczyć w środę, a jak nie... to mam tyg luzu;p
Rety Strzyga na wszystkich krzyczy, że tylko ona w książkach, ale to chyba jednak niezły objaw, że mało osób się tu na razie pojawiło - jest szansa, że się uczą bez przeglądania forum :P
Ja dziś odespałam weekend w pacy i dzięki temu nie napisałam rano kolokwium. Semestr się kończy za dwa tygodnie, a ja mam do napisania dwa kobylaste kolosy i około 7 mniejszych  🙄 Do tego oddałam dziś jeden z dwóch projektów, które mamy w tym semestrze, ale że w weekend 'mieszkałam' w pracy, to projekt oddałam pełen błędów. Na szczęście mam tydzień na poprawę, bo ludzie którzy nic nie oddali mają 2 za pierwszy termin, mi się upiekło  😀iabeł:
Jutro mam dwa egzaminy z bzdurnych przedmiotów, ale niestety nie chodziłam na zbyt wiele wykładów w tym semestrze, bo nocki w pracy mnie tak rozstroiły, że jeżeli nie muszę wstać na 8(w sensie nie są to obowiązkowe ćw), to nie potrafię się zmusić (pracuję w godzinach 19.30-5 rano, na szczęście najczęściej czw-pt-sob :/)
Zatem idę teraz pospać dwie godziny, później zaparzę yerbę i ruszam do walki 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2013 18:01
honey, bo ja wsparcia potrzebuję, a tu temat pustkami świecił.
Psychologia napisana, teraz czas na pedi  😅
Trochę mi dłużej zeszła drzemka... Skończę szamanie, spacer z psem i do dzieła, przygotowane pliki: tadan.
nie ma czasu na pisanie 👀

dzisiaj egz. z futer
5.06 sr. zal z rozrodu bydła
6.06 czw. zal z biomaterialow
7.06 pt. egz. z zoonoz
11.06 wt egz. z higieny mięsa
14.06 pt egz. z sekcji i preparatów z patomorfy
18.06 wt. egz. z rozrodu koni
20.06 czw. egz z chirurgii i ortopedii(chyba że będę zwolniona, na co liczę  :am🙂
21.06 pt. egz. z chorób ryb
24.06 pon. egz. z dermatologii
kiedyś gdzieś egzamin z chorób zakaźnych jak zdam sekcje i preparaty

Fajnie jest, fajnie jest, fajnie jest.  😜
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 czerwca 2013 22:02
Ja głównie na fejsie siedzę , z resztą ja to akurat padam spać ok 21 30 -22 00 i wstaję ok 4.00 , juz tyle nie daje rady siedzieć, dzisiaj wyjątkowo do 23, bo opracowywaliśmy test
Ja właśnie skończyłam robić zadania ze statystyki, na jutro zostawiam jeden typ zadań i mogę powiedzieć, że jestem przygotowana do kolosa  🏇.
A ja zasiadam do nauki, długa noc przede mną  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2013 22:51
Ja ogarniam do końca pracę, drukuję i idę spać.
Toś nas zmotywowała  🤣 Ja spać nie idę, nie mam czasu  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2013 23:04
Wy mnie za mało motywowałyście. Odpuszczam sobie naukę na kolokwia. Mam mega niskie ciśnienie i nie jestem w stanie tego ogarnąć.
A ja zgrywam materiały na telefon, nie lubię zaśmiecać głowy zbyt dużą ilością niepotrzebnych informacji  😉 Ale uczyć się to uczę, żeby nie było  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2013 07:19
Trzymajcie za mnie kciuki, potrzebuje ich.
Dołączam do sesjujących i niewyspanych! Od tygodnia max 5 h snu na dobę, kawa zamiast krwi w żyłach, a to dopiero początek !🙁
Strzyga kciuki trzymane 🙂
Ja też nie daję rady siedzieć po nocach, subaru. Wolę tryb wstawania o 4 😉
Rano najlepiej mi nauka wchodzi, załamanie mam między 14 a 15, potem jestem w stanie posiedzieć jeszcze do 18 lub 19 i koniec. Po 19 stać mnie tylko na bezmózgie czytanie notatek lub opracowywanie tez.
Ja bardzo proszę o kciuki 8 czerwca - zerówka z konsekwencjami! (w normalnym terminie pójść nie mogę...)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2013 15:23
Aaaaa wymiękam  🙁 Jutro egzamin z jąder a ja nic, ale to kompletnie nic nie umiem. Na dokładkę jeszcze pół egzaminu z niemieckiego (część pisemna, ustną mamy w innym terminie).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 czerwca 2013 15:59
Poszłam na poprawę koła z fizjologii (dopytka, bo w e-mailu było napisane, że mam 3-, a można mieć jedną taką ocenę). Okazało się, że mam 3 i nie muszę akurat tego kolokwium poprawiać. Więc została dopytka z trawienia. Muszę uwinąć się do piątku, bo w poniedziałek egzamin...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2013 16:36
Jednego koła nie zaliczyłam i mam pierwszą w tym roku trójkę na semestr =(, drugiego nie wiem, do tego wpadły trzy piąteczki.
U mnie póki co wszystko do przodu, dzisiejsza pedi też zaliczona  😎 z tym, że teraz czeka mnie najgorsze 1,5 tygodnia jeśli chodzi o zaliczenia - niby tylko 2 kolokwia semestralne i egzamin ale z ważnych przedmiotów...  🤔

EDIT: Strzyga gratulacje! Mam nadzieję, że to jedno koło wkrótce uda Ci się zaliczyć
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2013 16:40
vanille, niestety już wpis miałam i przez to niezaliczenie mam trójkę.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 czerwca 2013 16:43
upierdzieliłam znowu koło z historii farmacji pewnie  😵 ja się pytam czemu to gówno się za mną tak ciągnie  🤔wirek: 🤔wirek:

Gavi ja się starzeję, albo ciągle mi się tryby przestawiają 😁
Strzyga ok, na początku nie zrozumiałam, że to już ostateczne i nie do poprawy. W takim razie mimo 3 gratuluję zaliczenia przedmiotu i życzę samych 5 z pozostałych egzaminów  😅

subaru ze mnie też słaby historyk chociaż w zeszłym roku zaliczyłam historię medycyny. A w tym semestrze radośnie zapisałam się na fakultet historia i kultura medyczna, który ze względu na brak możliwości znalezienia wspólnego terminu zajęć dla osób z różnych grup odbędzie się w ostatnim tygodniu przed sesją. Codziennie. Po kilka godzin  😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 czerwca 2013 17:46
no nam pozmieniali pytania  😁 ale jakoś nie mam parcia na czytanie 600 str do tego -.-
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się