sklepy internetowe

xxagaxx Może to ? Nic bardziej podobnego nigdy nie spotkałam  🤣


http://www.equi-point.pl/uncle-jimmys-hanging-balls-p-250.html
Bernardeta, oo dzięki, szkoda że takie drogie ;/;/ Ale jeśli zamówienie z DE się nie uda to myślę że zamówię.

Kiedyś w naszym pobliskim sklepie pani miała właśnie takie smakołyki, ale już od ponad roku mówi że nie ma skąd sprowadzić. A mój koń je uwielbiał.
Plus dla animalia.pl - dobry kontakt, paczka b. dobrze zabezpieczona.
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2013 07:17
xxagaxx, Kraemer normalnie wysyła paczki do Polski, mnie przysyłają co chwila jakieś katalogi, więc nie sądzę, żeby był z tym problem 🙂
PLUS dla animalia.pl
A ja pierwszy raz mam negatywne przeboje z GNL :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2013 16:22
quanta wykrakała. Dzisiaj z tatą znaleźliśmy na parkingu portfel, radość i szok właścicielki- bezcenne
Livia, ooo, bo na ich stronie czytałam tylko ze na terenie kraju. Mnie trochę wkurza że nie ma jak za to zapłacić. Że akceptuję przelew i kartę. Przelew u mnei w banku kosztuje, a z kartą po płatnościach w USA wolę już się nie bawić.
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2013 16:49
xxagaxx, nie wiem, jak z płatnościami tam, bo nie zamawiałam nigdy nic  z wysyłką do Polski, raczej kupowałam u nich na miejscu przy okazji pobytu w Niemczech. Ale na bank mogą wysłać, bo wszyscy sprzedawcy mi to mówili 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
21 czerwca 2013 17:28
Ogromny plus dla pana Podkowy - fantastyczny kontakt mailowy i obsługa klienta 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2013 08:58
martrix, a z czym masz problem?
często tam robię zakupy...
+ dla Pasi-konik. Czas realizacji o połowę krótszy niż podany na stronie 🙂
martrix, a z czym masz problem?
często tam robię zakupy...

a ogólnie trochę zamotane... tydzień mi obiecywali że dziś wysyłają paczkę, po czym każdego dnia odpisywali, że jeszcze nie wysłali bo czegoś tam nie mają i czekają aż przyjdzie od poddostawcy. Paczka na kwotę ponad 400 zł. Pisałam i prosiłam, że zależy mi na czasie bo koleżanka wodze potrzebuje na zawody (był jakoś tydzień do nich jeszcze) i żeby rozdzielili zamówienie - w sensie żeby to czego nie ma dosłali później z puśliskami które reklamowałam, no ale oni tak ponad tydzień czekali, że a może dojdzie jeszcze to, czego brakuje (akurat nie zależało mi z tym czymś na czasie). Ostatecznie paczka przyszła w piątek 21.06 - dzień przed zawodami, a miała przyjść w poniedziałek 17.06.
Rozumiem, że czasem poddostawca zawali sprawę, ale gdybym sama się nie dopominała i nie pisała ponagleń, to pewnie bym nie miała żadnej informacji o paczce :<
co się dzieje ze sklepem okser.pl?
Dostałam część zamówienia, reszta: cisza jak makiem zasiał . Dzwonię nie odpowiada telefon, a dziś mówi że nie ma takiego numeru.
Ktoś coś wie?
Być może odłączyli im telefon,bo nie płacili rachunków-jest to możliwe,biorąc pod uwagę nastawienie do klientó i do hm,zysków.
Ogromny plus dla Sklep Skoczek! Fantastyczny kontakt, miła obsługa i cały czas wiedziałam, co się dzieje z moim zamówieniem. Wszystko bez najmniejszych problemów, naprawdę polecam!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 czerwca 2013 11:56
Perlica, spróbuj mailowo. Kilka wiadomości i może zareagują na którąś
safie, w sumie na szczęście zapłaciłam za to co otrzymałam, a za resztę postanowiłam zapłacić po otrzymaniu informacji za ile będą zamówione produkty, więc po prostu rezygnuję i zamówię w gnl i już
plus dla www.horse-fit.pl
Jakie macie opinie o www.ostroga.pl ?
raz kupowałam chyba kask, żadnych problemów 🙂 co prawda nie wysłali go z prędkością światła, ale na pewno zgodnie z tym, co napisali (chyba 2-5 dni to 5go właśnie)
Dava   kiss kiss bang bang
28 czerwca 2013 18:11
Czy jest jakiś sklep internetowy, który ma w swojej ofercie sprzęt CWD ?
Szukałam ale coś nie bardzo mi się udaje  😉 🤣
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 czerwca 2013 18:32
szukałam jakiś czas temu, ale nie znalazłam, chyba wycofali się z Polski...
plus dla sklepstep.pl
Ogromny + dla konik.com.pl
Zamawiałam rano a następnego dnia po południu paczka już była u mnie.
Niestety się pomylili, i przysłali nie taki uwiąz jak chciałam, napisałam do nich i liczę na to że uda się zamienić 🙂

EDIT:
Napisałam do nich na drugi dzień że przyszedł uwiąz nie taki jak zamawiałam, napisali żeby go odesłać, że to pomyłka, przepraszali mnie chyba ze 3x.
I w ciągu tygodnia dostałam nowy (zamieniony) uwiąz i zwrócili mi koszty wysyłki tamtego uwiązu.

Tak więc, wszystko extra super 🙂 naprawdę polecam sklep 🙂
+ dla pasi-konika, derka którą zamawiałam mimo, że czas oczekiwania na zamówienie wynosił 14 dni, była już u mnie po tygodniu 🙂
Poza tym obsługa sklepu jest super, dzwonią i informują o wszystkim jeżeli zaistniał jakiś problem.
Animalia jak zwykle na medal  😀
plus dla mk sklep- zawrotne tempo,zamówienie w południe,o 10 rano następnego dnia było O-o
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 czerwca 2013 11:16
muszę pochwalić Baileysa/animalię - rewelacyjny kontakt (chyba nawet z samą quantą korespondowałam 😉) tego samego dnia co składałam zamówienie dostałam tel od kuriera, że jedzie do mnie z paszą - REWELACJA
W ogóle kontakt z animalią jest świetny - ten zapis wiadomości w postaci czatu i powiadomienia o odpowiedziach sklepu na maila są super. No i błyskawicznie uzyskuje się odpowiedź 🙂.
mitbah   arabskie szczęście
29 czerwca 2013 17:01
Wiecie gdzie można kupić siodełka wintec i będę miała 100% pewności, że mi wyślą ?  :kwiatek: z okserem nie ryzykuje.
I czy można się w jakiś sposób skontaktować z ihaha.pl ? Bo strona nie działa dobre kilka tygodni  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się