Śląsk

trzynastka   In love with the ordinary
29 czerwca 2013 15:39
Najlepiej, jak jutro z rana jeszcze tutaj się zgadamy czy jedziemy czy nie 😉 a wstępnie na którą godzine? 11?


Jezu od LL będziemy tam kwitnąć ?
[wstałam lewą nogą, więc maruda włączona] 😉

Ma ktoś rozpiskę godzinową co kiedy ?
widzę, że grupa się powiększa 😉 tylko jest jeden problem - pojęcia nie mam who is who 😁 może jakieś krótkie przedstawienie się tu czy na fb by się przydało? albo tu wpiszemy imiona (ewentualnie z pierwszą literą nazwiska, czy coś) albo tam nasze nicki 😉 na razie rozkminiłam dwie osoby 😉 Matuzaalem i chyba equi.dream 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2013 20:21
Też pozwoliłam się dołączyć do grupy 🙂

przyznaję się do imienia Hanka 😉
safie, pozwoliłam sobie dodać do znajomych 😉\
ja oczywiście Kasia 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2013 20:30
Teraz tylko pozostaje rozgryźć kto jest kto  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 czerwca 2013 21:15
przepraszam strasznie, ale odpaść muszę 🙁
Sonia O. - jak można nie rozpoznać tak śmiesznego zdjęcia na słit zielonym tle?  😁 Chyba muszę je zmienić.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2013 21:37
Matuzaalem , ależ ty masz ooooczy  😍
safie - oczy których nie lubię. Mogę oddać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2013 21:41
Akurat swoje oczy bardzo lubię i się nie zamienię :p ale ty masz takie duże i takie niebieskie, takie "wow" jednym słowem 🙂
Matuzaalem, przecież tę fotkę miałaś w avatarze to cię od razu rozpoznałam 😁
Takie duże bo na każdym zdjęciu kumpela się drze na mnie "zrób oczy jak 5 złoty" albo "wytrzeszcz. Oczy wytrzeszcz!"  😁  Mi się chyba jedynie kolor nie podoba. Moja siostra ma boskie. Zielono-brązowe zależy w jakim miejscu patrzysz i pod jakim oświetleniem.

calore - dlatego piszę że przecież jak można nie rozpoznać tej boskiej ściany jakby ktoś glutem je malował  😁
trzynastka   In love with the ordinary
02 lipca 2013 01:52
Dodałam się na FB, podczytuję temat może kiedyś nawet w końcu uda mi się gdzieś podjechać  😉
A tu ktoś będzie?
https://www.facebook.com/events/171550136347341/?ref=2



ja to mam po drodze do stajni, więc zawsze mogę wpaść 😉
Oooo, może i mnie się uda!
teraz nie dojechałam, obowiązki mnie pochłonęły. 🙁 To co - ktoś jeszcze oprócz Nine i Karutka? 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 lipca 2013 08:55
Ja niestety odpadam w tym tygodniu :/

A tak btw. Ktoś się wybiera 21 lipca na zawody do Pszczyny pod zamkiem? 🙂
są gdzieś jakieś propozycje ?
Farifelia   Farys 21.05.2008
03 lipca 2013 10:04
equi.dream szczerze, nie wiem czy są już jakieś propozycje. Jak będą to pewnie na stronie klubu plessówka 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
03 lipca 2013 13:21
[quote author=nine link=topic=4157.msg1816821#msg1816821 date=1372726360]
A tu ktoś będzie?
https://www.facebook.com/events/171550136347341/?ref=2



ja to mam po drodze do stajni, więc zawsze mogę wpaść 😉
[/quote]

Jest już program, http://www.ranchoumarka.pl/program.pdf
Myślę, że koło 14 się zjawię, by jeszcze te dzieciowe konkurencje pominąć.
Tylko ja się muszę z kimś umówić, albo znaleźć towarzystwo, bo inaczej jestem PEWNA, że zabraknie mi motywacji by wyjść z domu  😁
W sobotnie "poranki" jestem leniem beznadziejnym. 😉
są już propozycje w Pszczynie http://szj.info.pl/images/zawody/2013/propozycje_pszczyna_21_07_2013.pdf
ktoś się wybiera na Grand Prix Śląska w Świerklanach?
jako, że mam kilka minut samochodem to pewnie do Świerklan się wybiorę pooglądać, tym bardziej, że sporo znajomych startuje. 🙂 i jestem bardzo ciekawa jak to tam będzie wyglądać, najgorzej jak będzie baardzo ciepło
i co ze spotkaniem? komu pasuje 13? 😉 czy może lepiej tydzień później?
Mi 13 pasuje 😉
kurcze, teraz mi 13 odpada  🍴 20 byłby idealny 😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
10 lipca 2013 20:17
Ja niestety na pewno odpadam do sierpnia :/ Jedynie pasowałby mi 18 lub 25 sierpnia, niestety wcześniej nie da rady :/
Kto wybiera się na zawody pod zamkiem w Pszczynie 21.07?

Czy ktoś, kto już tam był w poprzednich edycjach mógłby mi napisać (może być pw) jakie są te zawody? Warto/nie warto? Coś fajnego?
robakt   Liczy się jutro.
17 lipca 2013 12:13
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi objaśnić dojazd z Sosnowca (Egzotarium i Osiedle Piastów) na Politechnikę Gliwicką?  :kwiatek:
jest tu ktoś z Wisły? 😎 będę tam jeden dzień, sobotę, gdyby ktoś chciał się spotkać 🙂
robakt, a nie politechnikę śląską raczej?
robakt   Liczy się jutro.
17 lipca 2013 16:05
Śląską, Śląską, ale słyszałam, że ludzie też tak to nazywają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się