konie małopolskie

armara komary jak komary, ale bąki... tragedia  😵 jeszcze później naleciało się meszek i konie zaczęły się strasznie wnerwiać, dlatego portrety robiłyśmy na szybko. Generalnie fotograf co chwilę latał i ściągał robactwo z brzuchów kobył, jak na nich siedziałyśmy  😁
Piękne to wodne!  😜

edit:
Jak tam po dzisiejszej Białce? Był ktoś z forumowiczów? Widziałam tylko trochę zdjęć na fb, ktoś może z tu obecnych skomentuje tegoroczny poziom? 😉
Witam, chcę zapytać, kto z was ma/miał do czynienia z potomstwem o Bakszysz m po Berberysie xxoo  po Partner oo?  Pytanie odnośnie jezdności potomstwa. Mam młodą po tym ogierze, piękna, delikatna ramowa klacz, chętna do ruchu, lekka w prowadzeniu pod siodłem (wstępnie zajeździłam).
Wyniki tegorocznego czempionatu są już na stronie Białki. Faktycznie frekwencja marna...
galopada_   małoPolskie ;)
29 lipca 2013 11:54
mój maluszek 🙂😉





galopada super "maluch"!! 😀
breakwayy
Dziękuję  :kwiatek:
galopada_ Zawsze jak patrzę na wasze zdjęcia to zastanawiam się ile ten smoczek ma wzrostu. Zdradź mi tą tajemnicę  😀
galopada_   małoPolskie ;)
29 lipca 2013 19:05
esperado 180 to może nie, ale jak stoimy obok klaczy zmierzonej na 173 (na zdjęciu):




to jestem sporo wyżej  🤣 176-7 to ma na bank. Dokładnie nie wiem, bo nasza laska do mierzenia jest za krótka i smętnie wisi w powietrzu jak ją przyłożę do kłębu  😂

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
29 lipca 2013 19:15
idealny koń  😍
O matko Ty moja, gigancik! Wyhodowany u was w Żabnie?  😉
galopada_   małoPolskie ;)
29 lipca 2013 19:32
Takie większe niż zazwyczaj wyrosły mój, klacz ze zdjęcia (Jantra po Bajt) i jeszcze og. Jafar po tym samym ogierze co mój Dżams... W tym roku mamy dwa trzylatki po 170 (klacz w sumie już więcej niż 170)  😉 😉


edit. Klacz na której siedzi 7 letnia Daria to oaza spokoju. Mam gdzieś nagranie z zeszłego roku jak galopuje na niej na lonży bez strzemion i wodzy  😍


i wspomniany wyżej Jafar:


Gdzie teraz się Jafar podziewa? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
30 lipca 2013 16:27
Od momentu sprzedaży jest w Warszawie  😉 😉
Jafar wygląda bosko 😲
galopada_, Jantra jak stała w Dominowie, to ogromna była, Jafar też robił wrażenie wystawiając głowę z boksu :P.
One w ogóle takie bycze są, rozbudowane takie 🙂, ale jak Twój jest jeszcze większy... Smok! 😀.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 lipca 2013 20:20
galopada_ Jafar prezentuje się przepięknie  😜

Pierwsze przygotowania z Aspiracją do konkursu Derby




zdjęcia koszmarnej jakości-komorkowe
Katharina   "Be patient and trust in the process"
31 lipca 2013 13:58
Ma końska miłość  😍  😍  😍

Więcej siwej poproszę! 😉

Dzisiejsza Gnida:







Babuszka spacerowo:



Siwy padokowo:





i jestem osłem!  😁


I najmłodszy, który zrobił się przytulaśny 😉







[img]http://[/img]

[img][/img]
.
breakawayy oddaj siwego!  😉
muchozol właśnie - weekend mija, a Was nie ma u mnie!  🤬

Być. oddałabym, ale już zmienił właściciela 😉
To poczekam na drugi taki egzemplarz w przyszłości.  😎
.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
04 sierpnia 2013 19:54
breakawayy, siwy cudo 🙂
Być. nie wiem czy się doczekasz, bo póki co Babuszka ma zupełnie odpuszczone zaźrebianie, nie wiem czy jeszcze będzie męczona, bo już kiepska jest na nogach 😉

Muchozol czekam na wieści, jak będziecie mieli czas 😉

tyskakonik dziękujemy  :kwiatek: a co tam u Twojego siwego?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 sierpnia 2013 22:42
breakawayy super, że Wasz młody już się otworzył na ludzi pamiętam jak jeszcze niedawno pisałaś jakie z niego ziółko było  😁  🙂

To jeszcze dwa zdjęcia i zmykam  🙂

Mamusia z synusiem  😁

breakawayy  to siwe!! toż to cudo !!  napisz coś więcej  o tym przepięknym koniu z moich snów  💘
breakawayy mlody ma taka krowe z tylu czy to kwestia zdjecia?
Katharina również się cieszę, że się otwiera łobuz 😉. Siwe super razem wyglądają!

lesio to 3,5 letni ogier po og. Krym m, z matki po Modest m. Misio do kochania do rany przyłóż. Jest taką dużą ciapą, która uwielbia jak się go głaska, drapie, tuli. Pod siodłem mega leniwy, najchętniej by stał, dlatego mam nadzieję, że nowy właściciel będzie potrafił wyegzekwować ruch do przodu pod siodłem 😉.

hate me! powiem Ci, że nigdy nie zwróciłam uwagi...  😡 a nie mam niestety podobnych zdjęć z tego dnia... ale właściciel zawsze mówił, że jest fajny, prosty na nogach, a w tym akurat aspekcie zawsze ma dużo do powiedzenia  😁 postaram się o inne zdjęcia i dziś się poprzyglądam, podpytam właściciela i wpadnę wieczorem z relacją 😉

edit:

Dopatrzyłam, dopytałam i faktycznie - zrobiła się okropna krowa na zadzie...  🤔 Wcześniej nie było to tak widoczne, dlatego i ja nigdy się na te jego nogi nie przyglądałam...
Czemu wcześniej tego nie było, a zrobiło się tak widoczne dopiero teraz? Może to być kwestia nieodpowiedniego strugania kopyt?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się